Skocz do zawartości


Zdjęcie

muł od czego ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

muł od czego ??
siemka jem mete zjadłem z ponad 10 tab. dzis zjadałem twaróg serek wiejski i mleko to bylo w jednej prorcji czyli okolo 55 g białka i po tym jak to zmiksowalem i wypiłem sie zamuliłem nic mi sie nie chce takiego móła złapałem, to od mety ty od nadmiaru białka ??
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: muł od czego ??

nic mi sie nie chce takiego móła złapałem

na początku brania zawsze jest się sennym...
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: muł od czego ??
tak myślisz?????? ale to od mety ?? to mozna poznac przynajmiej ze to nie wyjebka co ?? hehe ;)) a nie od nadmiaru białka wiesz juz lepiej ale wczensiej to spać mi sie tylko chciało nawet jesc mi sie nie chcialo a po ilu tab mozna odczuc ze meta działa ??? bo ja jem 3 dzien i nie wiem czym mól był spowodowny to nie moj 1 cykl wiec pytam a chce od piatku dołożyć juz ome do tego 1 ampułka co 6 dni jak narazie nic mnie nie boli ani nic ;P czekam na porady Pozdro all

aha i nie przypominam se bym mial wczesneij na jakims cyklu takiego móła tylko jak 1 raz brałem ome to po strzale tak mnie zamuliło ze nie mogłem wstać ale to tylko przez 15 sekund pozneij jzu do końca cyklu bylo oki
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: muł od czego ??

ale to od mety ??

tak

po ilu tab mozna odczuc ze meta działa ???

gdzieś po 1-2 tyg

to po strzale tak mnie zamuliło ze nie mogłem wstać ale to tylko przez 15 sekund

to raczej ze stresu...
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: muł od czego ??
autoeclipse, moze byc od bialka tez :] ogolnie z przezarcia moze tak byc :] jak np. wypijesz odzywke bialkowo w zwiekszonej dawce niz zalecana tak cie zmuli ze mozsz zwrocic :] wiec spoko :] 2 tygodnie meta sie rozkreci to dostaniesz takiego wilka ze zjesz lodowke z zawiasami :P ale moze byc tez ze nie bedzies zmial apetytu wtedy musisz jesc na sile :D pozdro !!
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: muł od czego ??
aha no to spox teraz jadłem obiad to czuje sie tak sobie ;)) :PP jadłem jajka sadzone a nie lubie sadzonych żygać mi sie chce czasem po nich :P ale jest oki :P:))
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024