Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego trenuje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Podstawa jest systematycznosc bez niej nie ma co nawet zaczynac. A jak slysze tekst ze ktos trenuje 1 no gora 2 razy w tyg zeby sie poruszac to ... zapraszam na aerobik
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Trenuje tez dla takich chwil jak dzisiaj, moj pierwszy turniej ( regionalny co prawda ), ale na mojej szyi zawisly dwa sliczne medale koloru slonca :D . Sorki za prywate, ale to jeszcze jeden powod dla ktorego bede trenowal TKD dalej, ze zdwojonym wysilkiem... Great day :) :) :) :)
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Zdecydowałem się na TKD z przyczyny że po 2 latach trenowania piłki kopanej zrozumiałem że wielkiego playera ze mnie nie bedzie,poza tym nie czułem sie tam dobrze.W wakacje roku 04 miałem dość a że 3 brejdaków chodzi lub chodziła na TKD to pomyślałem czemu nie...Miałem do wyboru Kyokushinkai,ale skuszony wysoką renomą klubu zapisałem się do sekcji Lewartu i trenuje u p. Jerzego Jeduta.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Dlaczego trenuję. Od wielu lat nie mogę wielu znajomym na to, zadawane przez nich pytanie odpowiedzieć. Kurcze, to jest dla mnie uzależnienie, przy którym jakieś śmieszne papieroski, alko i dragi to malutki pysiorek. Jeżeli w jeden dzień nie zrobię choćby paru prostych ćwiczeń, to czuję się chory! Na samo taekwondo chodzę po to, by móc posparować się z żywymi przeciwnikami (często też zaglądam na karate, gdyby u mnie było więcej sekcji, to wpadał bym wszędzie). Minęły czasy, kiedy miałem masę oponentów na osiedlu, z którymi mogłem sparować. Teraz każdy z nich siedzi u mnie w piwnicy, gdzie mam powieszony worek, popija piwo i zadaje w kółko jedno pytanie: kiedy ci to przejdzie człowieku?
  • 0

budo_piter_itf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
u mnie bylo tak..kiedy pierwszy raz obejzalem wejscie smoka chcialem byc taki jak bruce lee 8) mialem wtedy z 5 lat..po paru latach to wygaslo..i kiedy w 2002 roku dostalem od kumpla tekkena 3 i zobaczylem ze jest koles ktory naparza kulosami jak paskal (taki kucharzyna z tv :wink: ) ktory kroi marchewke od razu mi sie spodobal..a ze mam dosyc niesymetryczna budowe ciala (nogi 3 razy takie jak rece) tym bardziej mi sie spodobalo..zaczalem szukac w necie informacji o tym gosciu..okazalo sie ze taekwon-do to jego bron..i od tamtej pory jest tez moja :D i nie wyobrazam sobie jej oddac..pozdrawiam
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
a u mnie bylo tak, ze postanowilam trenowac jakies sztuki walki bo moj stray opowiadal mi jak to bylo kiedy on trenowal karate. potem zobaczylam jakies ogloszenie o MT i postanowilam sprawdzic co to wogole jest. w koncu zobaczylam film Ong Bank i tak wylądowalam na swoim pierwszym treninhu. po jakims czasie mnie to wciagnelo i juz nie umiem zyc bez MT 8)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
bardzo sie cieszymy ale pytanie w domysle jest o taekwondo :)
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
szczegóły :lol:
  • 0

budo_bladzacy w mgle
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
tylko ten diabel tkwi wlasnie w szczegolach :)
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Bo lubie... Bo mialem zajebistego trenera, bo byl fajny klimat, bo to fajny sport, bo mozna poprawic kondycje, bo mozna sie nauczyc czegos madrego... Uslyszalem, ze to najlepsza sekcja i tyle...
  • 0

budo_bladzacy w mgle
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Uth to jest najlepsza sekcja :) 8)
  • 0

budo_aphte
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Zawsze marzyłam, żeby trenować sztukę walki (wszystko jedno jaką), ale moi rodzice się bali. Pewnie myśleli, że od razu, na pierwszym treningu wybiją mi zęby :P .
Jak poszłam do gimnazjum i okazało się, że tam jest Taekwon-do, od razu się zapisałam, bez zgody rodziców oczywiście i spodobało mi się bardzo. Na szczęście rodzice przekonali się do tej sztuki walki i jest OK! :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_xav
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
W powyższym wypadku polecam rodzicom, aby sami się zapisali i zobaczyli jakie to jest piękne :) .
  • 0

budo_szec-hter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?

bardzo sie cieszymy ale pytanie w domysle jest o taekwondo :)

Hymm Pisze chyba i inne sztuki walki :P P
Hehe no więc ja również sie udziele :D
Więc tak swoja przygode ze sztukami walki zaczolem w wieku 7 LAt!!! hehe wcześnie
,a namówil mnie do tego kumpel rodzice i Chuck Norris :D
Więc wybralem sie na pierwszy trening :D (Karate )
Tam rozgrzewka itp no i potem nadszedl czas Na bloki ,Kata(wtedy nawet nie wiedzialem co to):PP noi tak chodze juz okolo 10 lat :D bez przerwy acha a styl to shotokan :D Karate to podstawa ale bylem jeszcze na treningach kung-fu ,Judo ,i No wlasnie TKD :P P ,ale i tak zostaje Przy karate
  • 0

budo_lipski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła rodem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenuje?
Bo lubię trenować. :)
Zresztą, co niby miałbym robić w piątkowe wieczory?


:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024