Skocz do zawartości


Zdjęcie

Winko na poczatek !?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Winko na poczatek !?!
Siemano mam pytanko .Chcialbym sie troche spompowac ale w szczegolnosci chodzi mi o to zeby nie bylo za duzej rentecji wody i duzego spadku masy po delikatym cyklu na winie (strzaly) i do tego moze tabsy ale nie wiem czy mozna tak to laczyc.Mysle o 14 strzalach i 100 tab.(W).Nie zalezy mi na ostrym spuchnieciu tylko delikatnym czystym miesniu ... Wczesniej podjadalem mete ale to jest ostry SZIT !Dzieki i pozdro ...

Jeszcze byl bym wdzieczny gdyby ktos mi rozpisal co z czym i co jaki czas ... :padam: [/list][/code]
  • 0

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
???
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
Rozumiem ze chcesz polaczyc winko w strzalach i winko w tabsach ? wedlug mnie troszke bezsens i lepiej zdecydowac sie na jedna opcje. osobiscie jestem za strzalami bardziej efektywne 50mg e2d, jezeli jednak zdecydujesz sie na oral i tabsy o stezeniu 10mg np: la pharmy to bierz 3 dziennie, alternatywa dla la pharmy moze byc cetabon ktory w mniejszych dawkach daje piekne efekty.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
dzieki za info ale o jakich przyrostach mowimy po strzalach a jakich po cetabonie ? Chyba zdecyduje sie na strzaly winka nie chce za bardzo katowac watroby ...
  • 0

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
Po ilu strzalach winka widac efekty ? Jak mozesz rozpisz mi jak to walic i z czym moge to polaczyc ? moze ten cetabon z win .. ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
dzialanie odczujesz po kilku dniach 7-10 dni winko w strzalach strasznie boli i jest rowniez szkodliwe dla watroby ale napewno w mniejszym stopniu niz tabsy ;) ja bym proponowal tescia propionat i do tego winko w tabsach cetabon. uzyskasz po tym swietny suchy miesien duzo sily oraz poprawe definicji umiesnienia. jezeli zgadasz sie na to daj znac to rozpisze co i jak a jezeli zostajesz przy samym winku to jak pisalem wczesniej jezeli wybierzesz strzaly to 50mg co drugi dzien,jezeli winko w tabsach to 30mg,a jezeli apteczne winko cetabon to 16-20mg
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
Nie to mysle ze zakupie tescia z winkiem tylko rozpisz mi w jakich ilosciach to walic i co na odblokowanie ...z gory dzieki pozdro ...
  • 0

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
o i jeszcze jedno przybedzie mi na tym masy czy raczej bedzie rzezbic waze 75 kg ? ile kilo moge przytyc ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
propionat dajesz 100mg e2d (co drugi dzien) winko w zaleznosci od tego jakie kupisz rozpisalem wczesniej jak zdecydujesz sie na wersje oralna to rozdziel dawki i lykaj co 3-4 godziny z sylimarolem na oslonke watroby. co do odbloku to przeprowadzasz go 3 dni po ostatnim strzale z propa i masz dostep do clomidu czy nolvy ? bo niewiem na czym bedziesz opieral odblok...a przybedzie Ci napewno pare kg dobrej jakosci miesnia ile dokladnie niepotrafie powiedziec kazdy ma inne predyspozycje do tego sporo sily i definicja umiesnienia sie poprawi
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
ok dzieki a lepiej odblokowywac clomidem czy nolva ? Zdecydowalem sie na propinat i winko ale jeszcze mam pytanie ile tego winka ze 100 tab. mysle ale nie znam sie moze 150/200 ?I tescia ile strzalow , z 14 ? :/
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
1) mysle ze clomid wystarczy do odbloku
2) jezeli z la pharmy lub british dragon albo innych firm produkujacych 10 mg tabsy to 100 tab jezeli cetabon to 200 tab
3) okolo 40-50 strzalow :) propinatu 5% 14 to tylko dwa tygodnie...stanowczo za krotko
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
Propinat nie jest za dobry z tego co widze ,obadaj w tabeli efekt. cienko po nim sie dzieje 9 sila ,9 masa - utrzymanie po cylku 1 :/
  • 0

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
moze Sustanon dobra mieszanka testosteronu ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
wez nie patrz na zadne tabele jak dla mnie niema ona odwzorowania w rzeczywistosci propionat juz nieraz mi przypadl do gustu po suscie/omce to bys sie tylko woda zalal i spuchl i napewno sa o wiele wieksze spadki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
slyszalem ze po teściu sie ostro w głowie pierdoli po 50 strzalach zebym nie chodzil jak jebniety , Co ? :znudzony:
  • 0

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
Mam jeszcze pytanie MEGACE ?? Jakis syrop wypasiony podobno ostro mozna sie zmasic ,mam dojscie do niego ale nie wiem czy jest sens >>> :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
mega c to porazka...to dla niejadkow wzmaga apetyt musialbys ostra diete trzymac bo takto w fat wejdzie osobiscie nie polecam
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
Sluchaj Joksa dobrze prawi :) prop i winiacz nic wiecej ci nie potrzeba jak nie chcesz sluchnac bardzo wal propa 50mg e2d i winko rowniez 50e2d
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

glock043
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
winko juz w tabsach zamowilem 100 i 40 strzałow propa tylko nie wiem jak winko łykac :/ i do tego na odblok. NOLVADEX tez nie wiem kiedy to łykać :zawstydzony:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winko na poczatek !?!
winko 30mg dziennie (3 tabsy) po posilkach po 1 tab w odstepie co 4h
propionat 100mg co 2 dzien
odblok 3-4 dni po ostatnim strzale z propa 10 dni po 40mg i nastepne 10 dni po 20mg
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024