Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
528 odpowiedzi w tym temacie

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
omg jaki koles nie chodzi na silownie i dece zapodaje :brawo: wygladasz jak bys dopiero zaczynal treningi a nie byl po jednym cyklu.
i nie mow ze zrezygnowales z czegos bo odrazu poszedles na latwizne i zapodales koks.
A wstyd to krasc a nie bys chudym. ale to tylko IMO
  • 0
Anglia

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

wygladasz jak bys dopiero zaczynal treningi a nie byl po jednym cyklu


H@H@H@H@HH@HH@H@H@H nie no ku#$a musze znaleść jakieś zdjęcie z przed to się grubo zdziwisz. "Wyglądasz jak byś dopiero zaczynał treningi" H@H@H@ rozj#$#$ś mnie tym tekstem :)

Przyrosty po 3 miesiącach:
Waga - 15 kg
Biceps - 6 cm
Obwód w klatce - 14 cm
Pas - 3 cm

TO CIEKAWE CO BYŚ POWIEDZIAŁ JAK BYŚ MNIE ZOBACZYŁ 3 MIESIĄCE TEMU. Nie rób z siebie kozaka.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
ehh stary nie rozumiesz o co mi chodzi. To ze brales koks nie znaczy ze jestes odrazu mega super wyj**any w kosmos. to ze zaczynales wazac 50 kg to nie znaczy ze teraz jest super fajnie. dalej wygladasz slabo nie oszukuj sie. nikt tu kozaka nie udaje. dales zdjecia po to zeby je oceniac wiec napisalem ci moje zdanie. bo gdybys poprostu wkleil zdjecia bez opisow i powiedzial zeby ocenic to wygladasz slabo i tyle. eot z mojej strony
  • 0
Anglia

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
z tym się zgodze. Wyglądam słabo. Ale mi chodzi o to co osiągnąłem przez ten czas, a to naprawde bardzo dużo.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
z tym ze te 15kg to duzo to sie zgadzam. nie wiem jak wygladales wczesniej dlatego oceniam tylko to co widac ;-) tylko teraz na sucho bedzie ci duzo trudniej rosnąc.
  • 0
Anglia

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Witaj mnie też zastanawia dlaczego od razu poszedłes na łatwizne i wziąłeś sobie [shadow=red]KOKS[/shadow] ???????? Zamiast wydawać kase na koks trzeba było się zapisać na siłownie i tam trenować a nie dwoma ciężarkami dziesięcio kilowymi w domu. słuchaj nie żebym coś do ciebie miał tylko nie rozumiem dlaczego od razu postanowiłeś sięgnąć po KOKS. Chcesz budzić respekt to musisz na to ciężko zapracować a nie na łatwizne isć.
POZDRAWIAM i życze sukcesów ;-)

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Po co pytacie, czemu wziął koks i takie tam jak jest już po fakcie?
Zaimponowałeś mi tym, że ćwiczysz (bądź ćwiczyłeś) w domu i osiągnałeś takie efekty (prawdą jest to, że w większości dzięki dece)
Pozdrawiam
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
a co zamierzasz brac w przyszlosci? jak juz dokonczysz dece i jak juz zaczniesz chodzic na silownie? bo jest prawda ze trudniej teraz bedziesz przybieral na masie i byc moze bedzie cie t wk...wiac.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
KriZ ==> jak nie wiesz co to jest za pytanie ? poprostu interesuje mnie co go do tego skłoniło że od razu wziął KOKS a nie ćwiczył na siłowni i osiągał to powoli swoją ciężka praca a nie łatwo ?? czy to jest tak trudno zrozumieć ????
POZDROWIONKA

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
wcale tego łatwo nie osiągnąłem jeśli już o to chodzi. Owszem za pare miesięcy napewno zrobie sobie jakiś 2 cykl.
Tak jak powiedziałem, moim celem jest przynajmniej 40 w łapie i 90kg wagi :)

A co do tego co mnie skłoniło to poprostu chciałem szybciej przybrać na masie, bo wstyd było mi iść w takim stanie jakim byłem na siłke.

na samą diete trace miesięcznie około 500zł :/. Ale napewno nie zaprzestane ćwiczyć i dążyć do celu
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
No i tu cie pochwale za motywacje :) ;-)
  • 0
Anglia

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
ja nie napisałem tego, że nierozumie twojego pytania, lecz to w jakim celu je zadajesz? Co się stało to się nie odstanie...
  • 0

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Zadałem je w takim celu zeby sie dowiedzieć co go zmotywowało do tego że wziął na samym początku KOKS , dlaczego na początku nie cwiczył normalnie nie jechał na samych suplementach bez koksu. ROZUMIESZ ?? :)
  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
[quote]bo wstyd było mi iść w takim stanie jakim byłem na siłke.

Wcale nie wstyd, trzeba bylo sobie pomyslec ze jestes tabula rasa czysta tablica, ze wszystko mogles osiagnac. nie bierz juz koksu, po koksie sa spadki, kto wie co sie zdarzy, moze nie bedziesz mogl chodzic na silke, wszelkie przerwy w diecie i cwiczeniach i ci zacznie spadac...wtedy to bedzie wstyd...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
iedziałem co robie. Nie na darmo dałem 300zł na cykl deca żeby spadki były. Jak byś nie wiedział to po deca są minimalne spadki. A co do diety to jej nie przerwe.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
mówisz że po koksach nie ma spadków ???? to zobaczysz czy jak po skończonym cyklu przestaniesz cwiczyć to zaobserwójesz spadki , znam gości którzy wydawali gróbe stówy na koksy i mieli spadki !!
POZDROWIENIA
  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

mówisz że po koksach nie ma spadków



Jak byś nie wiedział to po deca są minimalne spadki


SIEQ pokaż gdzie napisałem że po koksach nie ma spadków?. Po koksach są spadki większe lub mniejsze a po niektórych minimalne, ale zależy to wszystko od koxu i od poźniejszego odżywiania a także treningu w celu podtrzymania. Widać że gówno wiesz o koxach. Przeczytałeś gdzieś że jak ktoś weźnie koks to pozniej mu wszystko spada i piszesz to na forum. Nie braleś i nawet nie masz pojęcia o koxach patrząc na to co piszesz. Każdy kto zna się cokolwiek na koxach przyzna mi racje. POprostu usłyszałeś że koxy są beeee i tyle.

Tak btw: Kto powiedział że ja przestane ćwiczyć? Dla mnie to największa zajafka.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Ty za przeproszeniem wiesz GÓWNO o tym , przez to gówno mój zawalisty kumpel nie chodzi juz po tym pięknym świecie :cry: i właśnie to wydażenie mnie skłoniło do zainteresowania się koksami. Nie rozumiem jak można brać takie świństwo , dlaczego człowiek nie może czegoś osiągnąc swoją ciężką pracą tylko sobie ułatwiać jak może i to do tego szkodząc swojemu zdrowiu. AHA nie napisałem ci przeciez że wszystko ci poleci czy tak ? chodziło mi poprostu że jak przestaniesz ćwiczyć , olejesz siłownie to będziesz notował spadki. Nie zakładam że zrezygnujesz ale powiedzmy coś ci wyskoczy i nie będziesz miał jak trenować i co wtedy ?? Tylko o to mi chodziło a ty się od razu uniosłeś swoją "wielką" wiedzą. Czy ja mam coś do ciebie ? poprostu wyraziłem swoje zdanie chyba po to jest to forum.
NARAZIE 3maj się ;-)
  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
stefaN123, respekt stary, a nawet dwa bo:
1. zbudowales te 15kg na takim sprzecie [nawet pomijajac te sterydy]
2. ze masz sily odpowiadac wszystkim, ktorzy pisza jak zle zrobiles biorac koksy %)

chlopaki pilnujcie swojego bicepsa ;-)
kolega prosil o ocene sylwetki nie zadawal pytania "bralem koksy dobrze zrobilem?" dajcie mu spokój



Sylwetka imo srednia - bez rewelek - nio moze fajne prazki na barkach;) ale tak sobie mysle jak musiales wygladac 15kg lzejszy :mrgreen:


patrze na date to dzis 7 czerwiec
i jak na silce bylo :> daj plan jakim trenujesz jak cos to poprawie...
  • 0
[you]
pozdro :P

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
właśnie wruciłem z siłki. Zapisałem się dziś i już trenowałem. Pierwszy raz był bardziej haotyczny i taki z zapoznaniem się :F. Podnosiłem sztange 40kg kilka razy i kilka serii ale pierwszy raz mam do czynienie z sztangą i troche nie mogłem utrzymać równowagi. Cwiczyłem też biceps.

Jeśli możesz rozpisz mi jakiś trening na 5-6 dni w tygodniu.

SIEQ - looz ;)

anar - dzięki za te słowa :3majsie:
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024