Skocz do zawartości


Zdjęcie

i co dalej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

i co dalej
czesc mam problem koncze 2 cykl kreatyny ,co wziasc teraz zeby nadal zdobywac mase gainer,białko?jak tak to jakie ?
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
napisz cos o sobie.....

po cyklu zrob sobie przerwe regeneracyjna.....
potem lec na diecie i jako uzupelnienie mozesz zapodac gainera albo bialko w zaleznosci od tego czego Ci w diecie bedzie brakowac.....
  • 0
Be free.

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
trenuje krotko bo ok 4 miesiecy,wzrost 173cm waga 73 kg ,u mnie ciezko z bailkiem bo jest dosc kosztowne w pozywieniu weglowodany sa tansze.jak gainera to jakiego?staram sie trzymac diete,moj pierwszy cykl to kreatyna+tauryna+daxtrosa+3dprotein+lacetamina+fat burner (treac wszystko) .3tyg przerwy i teraz biore cykl kreatyan+tauryna+carbo max+rozni zen szen+lacetamina+3dprotein +dieta ale narazie biore to tydzien i nie widze zadowaljachy efektow po pierwszym cyklu reka urosla mi 3 cm a teraz przez 1,5 tygodnia ok 1cm ale nie jestem zadowolony bo mam rozwolnienie i nie wiem dla czego.w pierwszych dniach cyklu co trening rosla reka mi 3 mm i tak zostawalo do nast treningu ale przyszly 2 dni po ktorych reka spadla mi o 1 cm i nie wiem co jest grane zaduzo bialka?w dni treningowe trzeba brac kreatyne 5g rano i 5 g po treningu ja chicalem sprobowac tak jak jest napisane na opakopwaniu w dni treningowe 30 min przed treningiem 5g i po 5g oczywiscie dawkiz weglowodanami (carbo max) czy mozliwe ze przez ten experyment?oczywiscie witaminy biore codzienie (vitaral) w pierwszym cyklu tez tak mialem nba poczatku rosla mi reka szybko potem cwiczylem a ona zamist rosnac tak jak by malaa ale po cyklu tak po 3-7 dniach urosla zadwalajaco
  • 0

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
Konczysz drugi cykl kreatyny przy tak krotkim stazu? ;> zle robisz. Kretke powinno sie brac po roku cwiczen :!: inaczej beda dupne efekty :-( Na mase... masz dietke? Po pierwsze dietka (przeczytasz o niej na tym forum) a widze ze dietke masz (nie doczytalem) a po drugie gainer... ja mam (wlasnie zaczynam go brac) Treca Mass XXL i jak czytalem to chyba najczesciej go polecaja ale wszytko zalezy od organizmu... Co do reszty to juz nie do mnie :-( Pozdrawiam
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
niepotrzebnie bierzesz krete i to juz drugi raz..... raczej tyle samo bys osiagnal na samej diecie i treningu...

miales spadek bo pewnie kreta nawodnila Ci organizm i po skonczeniu cyklu nadmiar wody zostal wyplukany i doszlo do spadkow.....

wiesz ze kazdy nastepny cykl krety jest slabszy?? to juz wiesz.....
za krotka przerwe zrobiles miedzy cyklami.....
i po co Ci w pierwszym cyklu byl fat burner?

masa bledow ;-)
  • 0
Be free.

ADAMS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
miales spadek bo pewnie kreta nawodnila Ci organizm i po skonczeniu cyklu nadmiar wody zostal wyplukany i doszlo do spadkow.....

wiesz ze kazdy nastepny cykl krety jest slabszy?? to juz wiesz.....
za krotka przerwe zrobiles miedzy cyklami.....
i po co Ci w pierwszym cyklu byl fat burner?

co to znaczy nawodnila organizm ?nie rozumiem tego?jak wyglada treningregenerayjcny?jak powinna byc przerwa miedzy cyklami?co mam teraz zrobic?co polecasz dalej mass xxl 4800kg?cxzy mozliwe ze moglem miec spadek przez te 2 dnie przez to ze bralem fat burnera 2 tab przed treningiem?
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
oj ta kreatyna zauwazyłem ze ona jest tak popularna ze wszyscy po nią sięgają.Ludzie poczytajcie wcześniej zanim coś weźmiecie
  • 0

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
heh miałęm taki zły dzień aż to przeczytałem i pojawił się na mojej twarzy nieznaczny rogal :). 4 miechy i 2 cykl kreatyny ? :) 4 cm w bicu ? widze że po prostu kupiłeś zacząłeś brać krete i nie edukując się nic na ten temat. Powiem tak ćwicze niewiele krócej od ciebie (3 i 1/2 miecha). Dietka jest ponad 2 tygodnie i bardzo żałuje że nie zacząłem z nią ćwiczyć od początku :(. Tak to ćwicze na sucho. W łapiemam +3cm, może strasznie nie skoczyło jeżeli chodzi o wycisk (jakieś 27-28 kg). Po za tym siłownia to nie Wielka Pardubicka i nie ma co płakać, że po 4 miechach łapa urosła tylko 4 cm. Zobaczysz co znaczy ciężka praca jak na te 4 cm będziesz pracował długie miesiące podczas zastoja jak nawet kreta nie będzie tak pomagać jak by mogła to uczynić podczas 1 cyklu. Ale spox nie będe się bawił w moralizatora bo specem w tym sporcie nie jestem, ale radze poczytaj to i owo na forum tu jest dosłownie wszystko co tylko potrzebujesz. Co do treningu regeneracyjnego. Chdzoi po prostu o zmniejszenie ciężaru i wykonywaniu 1-2 ćwiczeń po 1-2 serie na każdą parte ciała (tylko nei na raz oczywiście a tak jak do tej pory robiłeś tylko mniej intensywnie). Czas trwania to ok. 10 dni może być troszke mnie troszke więcej zależy od tego jak się będziesz czuł. pozdrawiam
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

mamotoja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpacie
  • Zainteresowania:Kulturystyka Koszykówka

Napisano Ponad rok temu

Re: i co dalej
heh... ja krete zacząłem brać po około 2 latach siłowni ;-)
  • 0
MM Team



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024