Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp Profi Whey MASS 4000g ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

griff
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Olimp Profi Whey MASS 4000g ??
Jak ktos to jadl niech napisze czy mu pomoglo bo zamierzam kupywac na dniach...
  • 0

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Profi Whey MASS 4000g ??
Ja brałem to i skończyłem całkiem niedawno.Przybyło mi masy jakieś 3kg wiec jestem zadowolony(i nie jest to tłuszcz:P :).Musze powiedzieć żę całkeim niezła odżywka i nie narzekam, ale oczywiście ważna była dieta(choć tutaj nie trzymałem jakiś specjalnych rygorów,ale 0 alkoholu,soków i gazowanych napojów,mało słodyczy itp).Nie brałem nic do tego choć pewnie zawodowcy powiedzą że można zawsze cos jeszcze dorzucić(np jakieś witaminki itp).Troche ta odżywka otłuszcza,ale w małym stopniu i można to zwalczyć ;)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Profi Whey MASS 4000g ??
Djczad własnie to nie odzywka otluszcza tylko cała dieta, Ty nie miales nad nia kontroli wiec akurat tak sie zlozylo ze nadmiar kalorii spowodował "przybycie" troche tluszczu

jak jest dieta to takich problemow z reguły nie ma ;)
  • 0
Pozdrawiam Strong

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Profi Whey MASS 4000g ??
W sumie racja, tylko że w tej odżywce jest mało choliny i inozytolu które powodują że nie idzie to w tłuszcz(bo te dwa składniki podobno odpowiadają za jego redukcje, ale to Ty(Strongbart) masz pewnie racje, ja to jestem początkujący w tych sprawach :)

Jeśli tylko moge jeszcze dodać -> griff - olej to dawkowanie które jest na opakowaniu bo to kompletna ściema - jedz max 4 razy dziennie po 50-60g tej odżywki(w dni treningowe).Ja jadłem w dni treningowe 3x50g(jedna porcja to 3 miarki z opakowania) i 2x50g w dni nietreningowe.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Profi Whey MASS 4000g ??
W tych formach i cholina i inozytol działaja słabo
jezeli byłyby to formy fosfolipidów(fosfotydyloseryna i fosfotydyloinozytol), to i tak tylko ten drugi miałby wiekszy wpływ na tkanke tluszczowa(i podawany w wiekszych ilosciach), PI wzmaga synteze leptyny - hormonu tk tluszczowej ktory nasila jej spalanie
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024