Skocz do zawartości


Zdjęcie

I co dale a dalej co......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
2 tygodnie myślę że wystarczą {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Ale nie jestem znawcą w treningach więc... {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Zapomniałem jeszcze o tym, bo właśnie przepisuje dane.

To są ćwiczenia do których nie jestem pewien czy tyle powtórzeń i serii? I czy gdzieś tu jest progresja czy nie
ROZPIĘTKI NA ŁAWECZCE PROSTEJ: 12,12, czemu tak mało serii?
WYCISKANIE HANTLA STOJĄC (zza głowy): 10,10,10,10 tu myślałeś, że jest to na barki otóż nie tylko na tricepsy
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ: 10,8,8,6 dziwne ale to nie jest męczące.
WIOSŁOWANIE SZTANGIELKAMI: 10,10,10,10
MARTWY CIĄG: 12,10,8,8 to ćwiczenie nic mi nie daje nie wiem czemu.
UGINANIE RAMION SIEDZĄC: 10(10kg),max (8 kg) tylko dwie serie czy ma tak być?
Dodaj jeszcze wspięcia odwrotne aby trenować mięśnie piszczeli ILE SERII I CZY MOŻE BYĆ BEZ CIĘŻARU? Bo nie mogę utrzymać równowagi. Pozdr.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
ROZPIĘTKI NA ŁAWECZCE PROSTEJ: 12,12, czemu tak mało serii? - Masz już dużo serii na ławeczce, rozpiętki są to ćwiczenia bardziej rozciągające do któych bardziej powinno się przywiązywać wagę prawidłowej techniki wykonywanego ćwiczenia nie zaś ciężar. Mało serii żebyś za bardzo nie szalał z tą klatą szczególnie że jesteś początkujący

WYCISKANIE HANTLA STOJĄC (zza głowy): 10,10,10,10 tu myślałeś, że jest to na barki otóż nie tylko na tricepsy - barki działają tu najbardziej, wyciskanie sztangielki zza głowy jest na triceps

WIOSŁOWANIE SZTANGĄ: 10,8,8,6 dziwne ale to nie jest męczące. - nie męczy ale buduje {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Słabo rozwija ale widać. Mój brat ćwiczył właśnie to wiosłowanie i ma dwa razy większe motyle niż moje^^ Ja nigdy nie ćwiczyłem wiosłowania bo właśnie nie męczyło i teraz widzę że źle robiłem {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

WIOSŁOWANIE SZTANGIELKAMI: 10,10,10,10

MARTWY CIĄG: 12,10,8,8 to ćwiczenie nic mi nie daje nie wiem czemu.

UGINANIE RAMION SIEDZĄC: 10(10kg),max (8 kg) tylko dwie serie czy ma tak być? - ugnianie ramion siedząc jest to bardzo dobre ćwiczenie na zakończenie trneingu ramion. Bardzo dobrze dopompywuje biceps. Moim zdaniem jeśli jest to ćwiczenie końcowe lepiej zastosowaćwiększy ciężar a mniejszą ilość serii. Bicepsy jak góry {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif


Dodaj jeszcze wspięcia odwrotne aby trenować mięśnie piszczeli ILE SERII I CZY MOŻE BYĆ BEZ CIĘŻARU? Bo nie mogę utrzymać równowagi. Pozdr.

Napisałem wcześniej, tak można ćwiczyć bez ciężaru. Ja ćwiczyłem bez ciężaru i palenie było niesamowite {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Oczywiście z czasem będziesz musiał zwiększać intensywność bo tak to nie będzie efektów
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Każdy swoje, zobacz na tę stronę: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
WYCISKANIE ?FRANCUSKIE? JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE naprawdę to jest na triceps. Z ręką na sercu. i le mam tego robić?
Co do wspięć odwrotnych to tak zrobię. Tylko ile? No prawie mam już trening skończony.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Nie rozumiemy się
Wyciskanie stojąc jest na barki
Uginanie stojąc jest na tricepsy^
Jeszcze chyba Ci sie mylą pojęcia nazw wykonywanych ćwiczeń
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Tak to jest to: Uginanie stojąc jest na tricepsy kiedyś nie wiedziałem jak coś się nazywa to pisałem śmieszne rzeczy sorry to moja wina. Proszę o rozgrzeszenie bo bardzo zgrzeszyłem. Ale jazda wiem już całkiem sporo. Chociaż pewnie coś wymyślę jak zawszę.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
luz {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
OK kapuję, jak se coś przypomnę to dam znać.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Więc jestem, chodzi mi o brzuszki pełne lub nie pełne jakie są najlepsze i ile powinno się ich robić i czy można codziennie.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Brzuch można ćwiczyć codziennie ale dla mnie najwygodniej jest robić dwa razy w tygodniu {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif myślę że wystarczy a co do serii to rób tak od 8 do 12 serii. Ja robie pełne brzuszki, staram się robić je w miarę szybko żeby lepiej naciągać mięśnie brzucha.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Brzuszki możesz codziennie mają więcej włókien wytrzymałościowych więc rób więcej powtórzeń (25?) i więcej serii
Ale aby pozbyć się tłuszczyku najlepsze będą aeroby. Zapraszam więc do działu aeroby i fitness {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Z tego co tam piszesz to po treningu siłowym mam zacząć aerobowy np. rowerek 45 min, ale przed treningiem aerobowym mam pić kawę czy może to być inka (zbożowa bo innych nie pijam). O kurde chyba to jest niemożliwe bo piszesz aby posiłek był po 2 godzinach to trochę późno będzie. Bo posiłek przed treningowy mam o 18:00 potem o 20:00 trening siłowy + 45 min aerobów to kolacja będzie dopiero 00:00 u to trochę późno. Odżywkę carbo przeniosę na 00:00 ale jazda.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Skoncentruj się na tym co Ci pisze!
Tak robisz tylko rano. W żadnym wypadku po wysiłku siłowym. Po siłce jak zrobisz aeroby to normalnie łykaszp o nich odżywkę i reszte jak wmasz w diecie
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
No dobra rano, to co z tą kawą inką mogę ją pić zamiast prawdziwej. A potem rowerek. I normalny posiłek. Teraz lepiej?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Po treningu siłowym jeśli przystępujęsz do aerobów nie pijesz żadnych kaw, inek etc. OD razu przechodzisz do nich nie wpychając nic do żołądka. Inka ma mało kofeiny wieć spalanie jest słąbiutkie
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
No dobra postaram się, zastanawiam się nad martwym ciągiem czy tu jest progresja. Jak to powinno wyglądać?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
A wytłumacz mi znaczenie progresji {SMILIES_PATH}/icon_idea.gif
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Tak fachowo to ci nie powiem ale jeśli chcesz to poszukam. Więc jak ja to rozumiem jest to zwiększanie ciężaru w kolejnych seriach przy jednoczesnym zmniejszeniu powtórzeń. Wiesz jak zaczynasz ćwiczyć może to nawet zastąpić rozgrzewkę, oczywiście nie tą pierwszą ogólną np. rowerek, podskoki, wymachy ramion tylko tą drugą, czyli nie że grzejesz kupę powtórzeń z niskim ciężarem tylko od razu przystępujesz do roboty właściwej. Tak mi się to widzi.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Wiesz w mc (martwy cią, nie myl z cm-ciężar maxymalny). Progresja w tym ćwiczeniu czemu nie? Tylko wiesz że to nie zwykle mocno obciąża kręgosłup, ćwiczenie jest po za tym proponowane osobom jedynie zaawansowanym. Wymaga ono dokłądnej techniki. Moim zdaniem nie powinieneś wykonywać tego ćwiczenia
  • 0
Paweł W.

Żółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co dale a dalej co......
Tak myślisz? No nie wiem i tak nie mam jeszcze pasa ochronnego na plecy. Wygrałeś odwołuje martwy ciąg. I tak nie umiałem go za bardzo wykonać. Pozdr.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024