Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pojedyncze pytania DIETA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

MRXc
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Dieta pod grupę krwi dla sportowoców jest nieporozumieniem.
Nie ma sensu zawracać sobie tym głowy


  • 1

Speed8787
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA
Widzialem na forum ale nie moge teraz znalezc ktos podal linka do fajnego programu obliczajacego kalorie czy moglbym poprosic o nazwe lub linka?
  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA
My fitnesspal

nol9.jpg

www.massagepeter.se


Potke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Witam, pisze z zapytanie jak układać posiłki, żeby liczba kalorii oraz węglowodany, białka i tłuszcze się zgadzały ? Co układam sobie posiłek i zgadzają mi się kalorię, to nie zgadza mi się liczba składników, a jak układam posiłek i się zgadzają składniki to mam za dużo kalorii. Czy ja to źle rozumiem, czy źle układam posiłki ? 


  • 0

korcjusz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Odchudzam się i jestem na diecie. Mało tłuszczów, dużo warzyw. Uwielbiam słodycze, jak często mogę pozwolić sobie na łakocie, żeby nie zakłócić procesu odchudzania? Ciągle słyszę, że cukier powinienem odstawić na zawsze :nono: aby uniknąć efektu jo jo. To prawda?


  • 0

Profesjonalne, dla straży i nie tylko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Jestem ektomorfikiem, ciężko mi przytyć i mam do Was pytanie, w mojej diecie przeważać powinna ilość białek, czy węglowodanów?


  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA
Białko na poziomie 2 gr na kg masy ciała
Tłuszcz na 1 gr na kg masy ciała
Reszta to węglowodany

nol9.jpg

www.massagepeter.se


faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Jw najlepsza dieta to wysokowęglowodanówka, jeśli masz problemy z apetytem dodaj 3-4x w tygodniu aeroby (bieganie) po 45-60min.


  • 0

medicareexmoor
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Międzyrzecz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:186
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Hej, a co myślicie, żeby jeść same kasze i odstawić ryż i ziemniaki w ogóle? Zastanawiam się nad tym kasza mi bardzo smakuje lecz przy nich dużo roboty, gdyż sama sucha nie jest dobra a jedynie z sosem, no ale jak jeść sos??? Sosy są zabronione.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Możesz jeść kasze. Sosy to już zależy od przyrządzenia.


  • 0

basebal3
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA
Witam koledzy i koleżanki witam chce zacząć przygodę z siłownia wcześniej coś ćwiczyłam ale teraz miałem długo przerwe.
Chciał bym zacząć od redukcji bo sporo się tego w brzuchu uzbieralo mógł bym liczyć na pomoc w ułożeniu diety prubowalem sam ale nie mogę tego ogarnąć.
Waga 77
Wzrost 172
Brzuch 89
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Najprościej i efektywnie, zastąp wszystkie słodkie napoje wodą źródlaną. Słodycze i fastfoody wywal z diety. Jeśli w zamian nie zaczniesz czegoś innego podżerać, gwarantuje, że masa pójdzie w dół. Polecam też dodać sesje aerobowe.


  • 0

basebal3
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA
Pije tylko wodę mineralną nie gazowane słodycze hmm no przyznaje się czasem skubne jakiegoś batona ale raczej jest to flapjack nie wiem czy dobrze napisane
Fast food odpada całkowicie chodzi mi o ułożenie konkretnej diety i treningu mogę nawet zapalacic
  • 0

basebal3
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA
Pomoże ktoś? ???
  • 0

Mikster
  • Administrator
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Czekamy na kontakt od Ciebie


Pozdrowienia,
K


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Witam koledzy i koleżanki witam chce zacząć przygodę z siłownia wcześniej coś ćwiczyłam ale teraz miałem długo przerwe.
Chciał bym zacząć od redukcji bo sporo się tego w brzuchu uzbieralo mógł bym liczyć na pomoc w ułożeniu diety prubowalem sam ale nie mogę tego ogarnąć.
Waga 77
Wzrost 172
Brzuch 89

Zacznij od wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego. W tej kwestii skorzystaj z naszego kalkulatora bmr → http://www.fabrykasily.pl/bmr

Uzyskane wartości należy rozdzielić na około 4/5 posiłków w zależności od własnych potrzeb, czasu i możliwości. Co do konkretnego jadłospisu to już Twoja kwestia. Skorzystaj z tej strony jeżeli chcesz sprawdzić konkretne "parametry" artykułów spożywczych jakich zechcesz użyć do swojego menu → [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Bądź na sam początek skorzystaj z kilku gotowych przepisów, które są na naszym portalu → http://www.fabrykasi...sow-na-redukcje

Przeczytaj również te teksty być może pomogą Ci co nieco w zrozumieniu i poznaniu całego mechanizmu diety redukcyjnej → http://www.fabrykasi...ejsze-informcje

Jednak należy pamiętać o kilku zasadach - pij dużo niegazowanej wody, która pomoże w oczyszczeniu i stymulacji trawienia, odstaw alkohol i ogranicz słodyczne, wyrzuć wszelkie kolorowe napoje, nie objadaj się na noc. Zainwestuj w witaminy oraz sypki błonnik, które z pewnością pomogą.

W razie dodatkowych pytań pisz, a my postaramy się pomóc jak tylko potrafimy. Życze wytrwałości :) !


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Psajcho
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Witam mam pytanie bo moja dieta wygląda tak:

1.Śniadanie-Płatki(rodzynki,orzechy,nasiona)banan,jabłko

 

2-omlet 4-5 jaj płatki górskie

 

3.Obiad-Kasza jaglana,filet z kurczaka sałatka(rzodkiewka,pomidor,groszek,kukurydza,cebula czerwona,ogórek,sałata+czsami jakieś kiełki)

 

4.To samo co na obiad

 

5.jajecznica z 5 jajek banan,jabłko

Staram się jeszcze jeść rano i wieczorem czosnek i 2 główki surowych brokół +surowy burak.

Nie trawię glutenu więc nie jadam takich produktów

A pytanie to białka,węglowodany,tłuszcze mam dobrze zbilansowane tak mi sie wydaje ale kcal mam mało czy mam tym sie przejmowac?Mój cel to masa mam 20 lat wzrost 170 waże prawie 60kg mój cel to 65 i powrót na siłownie do tego odżywke dorzuce białkową ale z tym jeszcze czekam.Proszę o wasze opinie i z góry dziękuje :)

 


  • 0

gospodaz
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Witam

Jestem niespełno 40latkiem mam pytanie jaką diete zastosować by zgubić zbędne kilogramy i poprawić sylwetkę jestem osobą niską 165 a mam 85 kilogramów wcześniej była niższa lecz zachorowałem na cukrzyce i waga poszybowała .Doświadczeń strikte związanych z siłownią nie miałem pracuję w rolnictwie wykonuje ciężkie prace fizyczne staram się w miarę zdrowo odrzywiać ale leki i choroby związane z cukrzycą nie pozwalają drgnąć .Proszę o kilka porad jak w warunkach " domowych" poprawić kondycje .Wiem najlepiej było by udać się na siłkę i dietetyka lecz za względu na rodzaj pracy niema zbyt dużo czasu.Na forum polecono ni treningi FBW a teraz potrzebował bym diety która ogarneła by moją sytuację .Bardzo będe wdzięczny


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

Napewno potrzeba dieta redukcyjna czyli taka gdzie jesmy mniej niż wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne


  • 0

TKWM


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyncze pytania DIETA

 

Witam

Jestem niespełno 40latkiem mam pytanie jaką diete zastosować by zgubić zbędne kilogramy i poprawić sylwetkę jestem osobą niską 165 a mam 85 kilogramów wcześniej była niższa lecz zachorowałem na cukrzyce i waga poszybowała .Doświadczeń strikte związanych z siłownią nie miałem pracuję w rolnictwie wykonuje ciężkie prace fizyczne staram się w miarę zdrowo odrzywiać ale leki i choroby związane z cukrzycą nie pozwalają drgnąć .Proszę o kilka porad jak w warunkach " domowych" poprawić kondycje .Wiem najlepiej było by udać się na siłkę i dietetyka lecz za względu na rodzaj pracy niema zbyt dużo czasu.Na forum polecono ni treningi FBW a teraz potrzebował bym diety która ogarneła by moją sytuację .Bardzo będe wdzięczny

 

Sprawdź moją wypowiedz, kilka postów wyżej. Załączyłem tam parę tekstów, które pomogą Ci w ułożeniu diety oraz poznania sensu redukcji ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024