Witam. Zabrałem się za trening na rzeżbe by kevin1984 i me pytanie brzmi czy mogl bym robic miedzy dniami treningowymi na rzezbe, trening spartakusa?
trening na rzeżbe plus trening spartakusa pytanko
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
cykl na mecie a trening |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
co po treningu o 22.00?? |
Dieta |
|
|
||
TRENING WOREK, GRUSZKA, PIŁKA (siła i dynamika): BY COMBAT |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Izo Plus |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Dobre białko bezpośrednio po treningu. |
Odżywki i Suplementy | Guest_kar0l_* |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Początkujący - Pytania i prośba o rady- Ponad rok temu
-
FBW ocena.- Ponad rok temu
-
siła!;]- Ponad rok temu
-
Poczatkujący Pomoc- Ponad rok temu
-
-
zrzucenie brzucha- Ponad rok temu
-
Ułożyłem nowy trening oceńcie czy dobry :) Będa lajki :D- Ponad rok temu
-
Duze plecy :)- Ponad rok temu
-
Pomocy w treningu.- Ponad rok temu
-
Czy powinienem zmienić ćwiczenia????- Ponad rok temu



Ponad rok temu
