Skocz do zawartości


Zdjęcie

Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Zaczalem sie zastanawiac po walce z Francuzem,czy aby Tiger sie przypadkiem nie wypalil. Mozliwe ze to kwestia treningu,ale z tego co wiem to trenowal ostro. Rzucilem ten temat bo ta przegrana mnie dobila:( Byc moze Tiger powinien skonczyc swoja kariere i zachowac dobra twarz,poki jeszcze jest czas. Jezeli przegra nastepna walke(o ile sie jej podejmie) bedzie to jego koniec. Chcialem sie dowiedziec co o tym myslicie?Pozdro dla wszystkich!!
  • 0

budo_mumin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
w sumie to inaczej sobie wyobrazalem te walke. jezeliby nawet michalczeski mial przegrac to myslalem ze chociaz na punkty a nie na polmetku walki. no coz facet sie staral ale wiadomo ze wszystko musi sie kiedys zakonczyc. wg mnie tiger nie powinien jeszcze konczyc kariery tylko pozbierac sie i za jakis czas znow stanac w ringu. trzymam kciuki za niego :-)
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
http://www.forum-kul...showtopic=73330
  • 0

budo_scorp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Mar1aN dzieki za zwrocenie uwagi. Jednak tamten topic troche zboczyl z tematu.Rzeczywiscie faktem jest ze po walce sie z deczka rozwinal.Moja wina jest to ze go nie sledzilem uwaznie.




pzdr to all of you!!
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Według mnie to i tak najlepszy bokser i przy tym wporządku koleś. Według mnie będem była tak długa przewa i odrazu walka z mistrzem, chodź może się myle. Ale myśle że jak by obił i znokałtował jakiegoś słabszego przeciwnika to by nabrał dobrego rytmu i walka mogła by się inaczej potoczyć. No cuż chciał bym go zobaczyć jeszcze w ringu ale wątpie w to żeby wyszedł po raz 51 do ringu. Cuż był gorszym bokserem nie miał tego rytmu nie oddawał i się skończyło na TKO :cry: ale zszedł z ringu jak prawdziwy mistrz a w sporcie trzeba też umiec przegrywać :!:
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Sukcesy może jeszcze przez lata odnosić. Ale na jego miejscu może byłoby lepiej zająć się czymś innym niż tracić zdrowie na ringu. Ma chyba kasę i jakieś inne zainteresowania.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Ja osobiście liczę na rewanż za rok :twisted: .
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
A ja sie zgadzam z Vigo. Wszystko co mogl najlepsze pokazac juz pokazal.
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Michalczewski wygrał już tyle walk, że na trwałe zapisał się w poczet dobrych, znanych, polskich pięściarzy, więc nie dziwmy się , że po latach ma gorszą kondycję.
Moim zdaniem powinien teraz zająć się np. organizacją turniejów MMA.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?

Michalczewski wygrał już tyle walk, że na trwałe zapisał się w poczet dobrych, znanych, polskich pięściarzy, więc nie dziwmy się , że po latach ma gorszą kondycję.
Moim zdaniem powinien teraz zająć się np. organizacją turniejów MMA.


A co ma boks do MMA :?:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Ja uwazam ze Michalczewski byl nie za dobrze przygotowany
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
ja mysle ze jego problem nie tkwil w przygotowaniu fizycznym, a w psychicznym. strasznie spiety byl od pierwszych sekund walki. zblokowany psychicznie, bez pomyslu na walke.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?

ja mysle ze jego problem nie tkwil w przygotowaniu fizycznym, a w psychicznym. strasznie spiety byl od pierwszych sekund walki. zblokowany psychicznie, bez pomyslu na walke.

Dokładnie tak samo myśle, po takiej przerwie i odrazu na ring z mistrzem. Według mnie powinnien chodziasz jedną walke stoczyć z kimś słabszym żeby przypomnieć sobie stare dobre czasy :twisted:
  • 0

budo_scorp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Pomimo tego ze Tiger przegral nie mozna mu odebrac miana jednego z najlepszych sportowcow. Zgadzam sie z tym ze nie powinien brac sie za walke z mistrzem tylko z kims slabszym.Mozliwe ze ulegl swojej renomie,tzn jako na prawde wielki bokser nie moze walczyc ze slabszymi. Po za tym prawdopodobnie chcial szybko uzyskac tytul. Mozliwe jest tez to ze bedzie chcial odejsc w chwale i jeszcze pokaze tygrysi pazur, przed emeryturka.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?

Mozliwe jest tez to ze bedzie chcial odejsc w chwale i jeszcze pokaze tygrysi pazur, przed emeryturka.



z tego --> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wynika ze niestety nie :(
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Ja na Darku na pewno nie postawił bym jeszcze krzyżyka. 2 przegrane walki, z czego wynik przedostatniej był powiedzmy "mocno kontrowersyjny". Trzymam kciuki za Tygrysa i czekam, na jego kolejną walkę. Teraz z pewnością nie będzie mógł walczyć o tytuł od razu, ale jeżeli się postara to jestem pewien, że jest w stanie odzyskać pas.

pozdrawiam
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Może to i dobre rozwiązanie dla Tigera. Jest to człowiek który napewno nie potrafi sie rozstać z boksem. Ostatnio zastanawiałem się nad tym - pomyślałem że Tiger mógłby być dobrym trenerem ale czy pieniądze które mógłby za to skasować wystarczą jego "zachłanności". To nie tylko świetny bokser, ale też niezły biznesmani swego czasu (powiem do tej feralnej soboty) niezła maszynka do robienia pieniędzy. Czy trener może tyle zarobić żeby zaspokoić potrzeby bogacza (w miarę jedzenia apetyt rośnie) czy Tiger gotów byłby zrobić coś dla idei.
Mam odpowiedzi poniekąd na moje rozmyślania..
Sportowy dyrektor Boxing Universum to dobre pieniądze dla Michalczewskiego. Ciekawe tylko jak kondycja finansowa tego klubu - czy aż tak dobra żeby stać ich było na gaże dla Tigera, bo nie sądzę żeby zgodził się pracować za byle "grosze". Z drugiej strony to ma on łeb do interesów i promowania szczególnie siebie więc i dla Universum mógłby dalej być kurą znoszącą złote jaja.
Poczekamy zobaczymy.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
Co do końca kariery to bym nie byl taki pewnien nie raz już gwaizdy odchodziły i powracały tak jak np Michael Jordan tym bardziej iż napewno czuje niedosty bo całe życie wygrywał a odchodzi bez tytułu jak zwykły bokser(chodź dla mnie i tak jest mistrzem). Jesłi będzie tak myślał to sądze że jeszcze go zobaczymy chodź z drugiej strony może spojży na to ze strony "normalnnego" szarego człowiek hajcu ma od hu*a i jeszcze troche więc nie ma sensu się już obijać może zainwestować w coś i też hajc będzie się "nabijał". Aż troche łezka w oku się kręci że już nie zobaczymy Tygrysa w ringu :roll:
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Darek chce walczyc z Jonesem Jr.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski-slaby trening,czy moze czas na emeryture?
marzenie scietej głowy.
A moze celowo tak napisał, bo wie ze i tak nie dojdzie do tej walki?
Moze cos redaktor przekrecil?

Dziwna wypowiedz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024