Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pojedyńcze pytania SUPLEMENTACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1084 odpowiedzi w tym temacie

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyńcze pytania SUPLEMENTACJA

W mojej opinii ma zbyt małe dawki składników aktywnych aby mógł działać tak jak zapewnia producent.

Nie mówię, że nie działa, ale lepiej chyba pod wzlędem ceny wyjdziesz na tym jak kupisz sobie np:

 

Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs i do tego Olimp AAKG 1250 extreme mega caps

 

i będziesz je stosował w minimalnych zalecanych dawkach.

 

Ten pierwszy w dawce 2 tabletek dziennie, bezpośrednio przed treningiem, a ten drugi, czyli AAKG w dawce 2 kapsułek dziennie.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyńcze pytania SUPLEMENTACJA

Ja prawdę powiedziawszy oprócz DAA i ZMA nie stosowałem żadnych naturalnych boosterów, można do tego jeszcze dodać L-tyrozynę lecz tutaj skupiam się głównie na nasilających nocną regenerację. Niemniej temat suplementu przewinął się na forum parokrotnie, opinie nie były raczej przychylne.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Marcel2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyńcze pytania SUPLEMENTACJA

Ja mam pytanie odnośnie środków na zwiększenie mięśni. Nie wiem, czy wybrać Titanodrol, czy Testolan? Mam problem ze zwiększeniem masy, a czytałem, że podniesienie testosteronu powinno załatwić problem. Ktoś to stosował? Po jakim czasie są efekty? 


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyńcze pytania SUPLEMENTACJA
Efekty raczej placebo. Suplementami nie podniesiesz na tyle testosteronu by były widoczne efekty. Kup sobie najzwyklejszą i najtańszą kreatynę, ona widocznie działa. Tyle że pamiętaj kiepsko będziesz się odżywiał to i nawet na sterydach mięśnia nie zbudujesz.
  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pojedyńcze pytania SUPLEMENTACJA

Ja mam pytanie odnośnie środków na zwiększenie mięśni. Nie wiem, czy wybrać Titanodrol, czy Testolan? Mam problem ze zwiększeniem masy, a czytałem, że podniesienie testosteronu powinno załatwić problem. Ktoś to stosował? Po jakim czasie są efekty? 

 

Kolejne śmieszna suplementy gdzie producent nie podaje dokładnych dawek wykorzystanych składników :). Moim zdaniem należy omijać szerokim łukiem.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024