Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla kościotrupa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

labadziara1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla kościotrupa.
Witam. Jestem Patryk, mam 16 lat, 172cm wzrostu i.. uwaga. 46 kg - w ciuchach, boję się pomiarów bez. Szukałem diety, która by mi odpowiadała, lecz jest kilka problemów, których ludzie nie biorą pod uwagę opisując diety, mianowicie:
-jadam strasznie nieregularnie, (3 lub ostatnio 2 razy dziennie co spowodowało skurczenie się rzołądka.)
-są rzeczy których poprostu w siebie nie wbije (np, barszcze, +2 jajka kurze = dzień z bólem brzucha( chyba, że surowe), tłuste mięso(takie, które ma taką białą galaretę, przy jedzeniu innego mięsa niż mięsa kurzego, przy natrafielniu na tłuszcz, miewam poprostu odruchy wymiotne), serka wiejskiego, nie lubię też ryb.
-mam zamiar zaczać ćwiczyć na poważnie na siłowni, jak narazie kilka razy miesięcznie chodze sobie popodnosić, wiec to nie ma rezultatów.

Prosiłbym Was, drodzy forumowicze, o ułożenie mi diety, która będzie miała na celu podniesienie mojej masy. Prosiłbym też o wypisanie ewentualnych zamienników w/w produktów w postaci odżywek. Chciałbym, by w opisaną diete, był wliczony też jakiś Mass XXL, lub inne, podobne rzeczy, oczywiscie nie mam też zamiarów płacić majątku.(dla przykładu, brałem kiedyś Total Whey i Gainer 747(chyba tak sie ten gainer nazywał) i jakimś pięknym cudem w miesiac schudłem 3 kg. wiec te 2 odzywki odpadają.).Przy wypisywaniu diety, prosze zwrócić uwagę na to, że zamierzam iść na siłownię (nie wiem, czy ma to jakiś wpływ na dietę, nie znam się)

Chciałbym też prosić, by posty byly pisane w sposób zrozumiały, oraz by nie wysyłano mi linków, na prawdę przekopałem ich znaczna ilosc, i niczego nie znalazłem.

Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM.
  • 0

wojtekb95
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wyciskanie [kg]:120

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla kościotrupa.
Na przybranie polecam gainery i białko serwatkowe.Kolega ma 174cm wzrosty i ważył 52kg. Na początku stosował gainery później dorzucił bialko
był piłkarzem dlatego przeształ już grać w noge ćwiczył na siłowni 2-3 razy w tygodniu zjadał 5-6 posiłków na dzień ( nie jadł wgl jajek) .Obecnie po pół roku waży ok 60kg ale na prawde o wiele lepiej wygląda niż kiedyś.
  • 0
Rezygnacja to przegrana wszystko inne w tym sporcie to krok naprzód ...

DajaN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 2
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,boks,mma,bjj
  • Staż [miesiące]:41
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla kościotrupa.
ale żeby pić gainera to też trzeba mieć diete bo bez diety to po tym gainerze nic nie będzie (chodzi mi o efekty)
a nawet jak jakieś kg przybędą to bez diety odejdą .....
o diecie poczytaj w podwieszonych.....popatrz na necie co i jak z kcal jaki produkt ile ma itp.
ułóż i daj do sprawdzenia :)
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla kościotrupa.
Masz diety w podwieszonym temacie działu dieta



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024