Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo dla dwudziestoletnich początkujących (Kraków)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Judo dla dwudziestoletnich początkujących (Kraków)
Nie wiem czy takiego tematu już przypadkiem nie było ale zaryzykuję :wink:

Mój brat (20 lat i 187cm w kłębie) stwierdził niedawno, że przy kontynuowaniu nieruchawego trybu życia straci wkrtce kontakt wzrokowy ze swoimi sopami (czyt. brzuch mu urośnie). Postanowił zaisać sie na judo - piękny sport, wspaniały sposób na podniesienie ogólnej srawności, ceremoniał ograniczony i podobno niskie koszta.

Pytanie brzmi następująco:
Czy jest w Krakowie sekcja judo, w której dwudziestolatek bez jakiegokolwiek doświadczenia w szstukach walki mógłbyrozpocząć treningi judo? (i w której znalazł by partnerów do ćwiczeń odpowiadających mu gabarytami i poziomem zaawansowania)

W miarę możliwości proszę o namiary i wysokość opłat za treningi.
Zaznaczam, że mój brat nie jest "asportowy" i poziomem sprawności fizycznej mieści się w granicach normy... dla przeciętnych, nie trenujących MA śmiertelników.... :wink:

Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla dwudziestoletnich początkujących (Kraków)
Kirin a co twoj brat robi? bo jak studiuje to napewno taka mozliwosc jest na azs-ach. Jezeli chodzi o inne sekcje to gadalem swego czasuy z kumplem i mowil ze nie za bardzo
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla dwudziestoletnich początkujących (Kraków)
Eax - a gdzie ty trenujesz?
Nie wiem jak jest na innych uczelniach, ale na CM UJ sekcja zaczęła działać dopiero gdy trzeba było wysłać ludzi na zawody - 4 tygodnie intensywnego szkolenia... z potem znowu powrót do czegoś, co można raczej nazwać "grupą hobbystyczną" niż sekcją sportową... :(

Brachol studiuje na WPiA UJ, więc może będa mieli jakąś sensowniejszą grupę.
Anyway - thnx for info.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla dwudziestoletnich początkujących (Kraków)
To rozne wydzialy maja rozne sekcje ??? Ja jestem z II UJ
Treningi byly ale czy ludzie chodzili to inna sprawa. W kazdym razie na srodowe sparingi zawsze sie chetni znalezli. A treningi faktycznie czasem byly rozne, ale to bardziej kwestia checi tych co na nie przychodzili a nie samych treningow. Zreszta po kilku godzinach siedzenia na wykladach/cwiczeniach to mi tez sie nie chcialo.
  • 0

budo_flagellum dei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cesarsko-Królewsko-Papieskie Miasto Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo dla dwudziestoletnich początkujących (Kraków)
I co brat znalazł jakąś sekcję dla pięknych dwudziestoletnich? (bo ja mam ten sam problem - a nawet jeszcze większy bo studia już skończyłem i do AZS mnie nie przyjmą...) Na AZS na Wisłę chodziłem tylko 1 miesiąc (dość poważna kontuzja - 2 lata treningów z głowy..) więc ciężko mi sie wypowiadać ale kumple byli zadowoleni. A jak brat jeszcze nic nie znalazł to polecam mu do wyboru do koloru bjj - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub tradycyjne ju-jitsu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam i życzę owocnych treningów :D
PS a jak znalazłeś przypadiem w krk jakąś sekcję judo dla dziadków po 20 roku życia to daj cynk... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024