Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Hej, Berti, do Rydzola z yoshinkanu w koncu trafiles, czy jestem w bledzie :?: Jesli tak, to fajnie, jesli nadal szukasz, to powodzenia 8)
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Berti, zapomnialam dodac, ze ja lubie i szanuje aikidokow z yoshinkanu (patrz temat "Paluchy") i tylko dlatego pozwalalam sobie w tym topicu na ostre zarciki pod ich adresem. Oni to rozumieja, a miedzy nami, Berti, juz dawno nastapil rozejm, prawda :?:
A poniewaz LM zapewnil mnie, ze przeslal instruktorom yoshinkanu zaproszenie na nasz staz w Rybniku, mam nadzieje, ze ten swiezo zawarty pokoj uczcimy w sobote tradycyjna wieczorna herbatka :drinking:
Jesli jeszcze nie wiesz o stazu w Kazoku, zapraszam do dzialu "Co, Gdzie, Kiedy"
  • 0

budo_hanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Droga ariczio...

Z tego co pisalaś na temat Kazoku.wynika że klub ten podlega niesamowicie szybkim przemianom..i wspomnialaś również że niedlugo zostanie uaktualniona strona internetowa..coz..co do stron jak wiadomo trudno dzis ze znalezieniem wolnego czasu aby na bierząco wszystko zmieniac wiec doszlam do wniosku że najaktualniejsze dane o istniejących ośrodkach Kazoku sa na stronie PFA prawda?(Tm bardziej ze Kazoku od nie dawana zostalo tam zarejestrowane..)Wiec w takim razie czemu...widnieje tam Skoczów,Ustroń i Cieszyn (tak jak zreszta bodajże sebol(?) wspominał) skoro one a szczególnie Skoczów nie istnieje juz od dawien dawna..?Po co w takim razie taka polityka.. wprowadzania w bład ludzi...?

A co do stazu w sensejem Wisniewskim mam nadzieje ze przebiegał miło..i "naukowo"...serdecznie pozdrawiam..i ubolewam że nie mogłam się na nim znalezć...
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Co do tempa przemian w Kazoku to swieta prawda i obie dobrze o tym wiemy.
Co do stazu - byl bardzo udany. Szkoda, ze cie nie bylo.
Co do stron internetowych - tempo zmian nie zawsze nadaza za zyciem. Zagladaj na strone PFA co jakis czas.

Pozdrawiam bardzo serdecznie 8)
  • 0

budo_hanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu

Co do tempa przemian w Kazoku to swieta prawda i obie dobrze o tym wiemy.
Co do stazu - byl bardzo udany. Szkoda, ze cie nie bylo.
Co do stron internetowych - tempo zmian nie zawsze nadaza za zyciem. Zagladaj na strone PFA co jakis czas.

Pozdrawiam bardzo serdecznie 8)

no Własnie dlatego zajrzałam do PFA stwoierdziłam ze skoro to jest najakrtualniejsze..ale coz..pomysliłam sie gdyz..znalazłam tam sale które już nie istnieją dawno dawno..a tam sie znalazły ale w sumie zaczynam sie powtarzac wiec..koniec tematu nieistniejących sal..
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Rany, przeciez wyraznie napisalam: zagladaj na strone PFA co jakis czas.
Dopiero w niedziele wytlumaczylismy prezesowi PFA, Marianowi Wisniewskiemu, ktore osrodki odlaczyly sie od Kazoku. Sama z nim o tym rozmawialam. Moze jeszcze nie zdazyl usunac Cieszyna, Ustronia i Skoczowa z listy osrodkow Kazoku na stronie PFA. Dajze prezesowi Federacji troche czasu, dziewczyno, zamiast mu zarzucac polityke celowego wprowadzania ludzi w blad :roll:
  • 0

budo_hanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Myśle ze On akurat niewiele miał z tym cos wspolnego..sam sobie nie wymyslil dodatkowych osrodków.
W takich kwiestiach..nie decyduje sam..bo trudno aby...tak bylo...zapisuje te które byly mu podane...
Ale cieszy mnie niezmiernie..ze juz wszytsko sie wyjasnilo..
ariczio..nieomieszkam w przyszlosci równiez tam zagladac..i dziekuje za informacje.
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Qrczaki, ty wogule Hanus czytasz to co ja pisze :?:
To nie byly ani wymyslone, ani dodatkowe osrodki, tylko osrodki, ktore kiedys nalezaly do Kazoku i Rafal Obrzud tam prowadzil treningi, ale kiedy przestaly nalezec do Kazoku, Rafal Obrzud przestal tam prowadzic treningi.
Teraz jasne :?: I kto tu wprowadza ludzi w blad :evil: :?:
  • 0

budo_hanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu

Qrczaki, ty wogule Hanus czytasz to co ja pisze :?:
To nie byly ani wymyslone, ani dodatkowe osrodki, tylko osrodki, ktore kiedys nalezaly do Kazoku i Rafal Obrzud tam prowadzil treningi, ale kiedy przestaly nalezec do Kazoku, Rafal Obrzud przestal tam prowadzic treningi.
Teraz jasne :?: I kto tu wprowadza ludzi w blad :evil: :?:


Czytam co piszesz...
A moje oburzenie..wynika tylko z tego iz ośrodki te zostały zamieszczone w PFA juz po tym jak dawno przestały istniec i dlatego dziwie sie że zostały tam umiesczone.
I zdaje sobie sprawe z tego ze nie były wymyslone.
Uron przestał istniec nie dlatego ze sie od Kazoku odłączył ponieważ od Kazoku odeszlo kilka osóbnie wszyscy!!!)a reszta z tego co wiem chciala nadal cwiczyc wkazoku odeszli stamtad ludzie którzy prowadzili tam treningi a to istotna róznica.
Ale ariczio w sumie nie wiem czy jest sens to tłumaczyc.ustron przestał
funkcjonować .ludzie zaczeli cwiczyc w cieszynie ale czy to ich wina ze po prostu chca cwiczyc ??A własnie w tym momencie zostali tego pozbawieni i wobec nich tez masz wywodyna temat tego ze sa nielojalni...?
z tego co słyszalam wiekszosć klubu kazoku nie wiedziala nawet że ekipa planowala odejsc dowiedzieli sie o tym na stazu w ustroniu.wiec napewno nie bylo mowy o namowach aby poszli za nimi...
zdaje mi sie ze jednak sprawa zaszla zbyt daleko i zbyt wiele prywatnych spraw by trzeba bylo poruszac wiec.aby nie dostac upomnienia...wycofuje sie na jakis czas z tematów utronsko-cieszynskich...
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Amen. A najlepiej wyrazil to Jacek Kaczmarski:

Bylismy z nimi i wsrod nich,
lecz kazdy sie inaczej budzi,
to dla nas oprawiony sztych,
nie ma juz, drodzy, dawnych ludzi,
a z nimi, drodzy, nie ma nas.
Siedzac przy nawarzonym piwie
tez opowiedza sobie basn:
zylismy dlugo i szczesliwie...
:cry:

A wogule, Hanus, ten temat na forum juz swoje odlezal, emocje w ludziach opadly, a ty nagle go odgrzewasz po tak dlugim czasie... Z jakiego powodu i w jakim celu :?: :?: :cry:
  • 0

budo_hanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Czemu wlaczylam sie dopiero teraz..?Z prostej przyczyny i to dosyc prywatnej..najzwyczajnej w świecie bładzilam sobie w slicznej males "wiosce " pod Frankfurtem gdzie przeprowadziła sie moja przyjacióła z malutkimi bliznaiczkami...a że nie mam zbyt wiele do roboty w Polsce to sie szlajam po swiecie i odwiedzam znajomych czasami na dłużej...(hehe może rosna dwa małe przyszłe aikidoki..?jesli w okolicy bedzie aikido.rzecz jasna.)
oj a nie wszyskie miejsca na swiecie posiadaja internet..(tamto o dziwo pewnie dlugo nie bedzie mialo..) to wiec jestem niezle spożniona...
A tak na marginesie po co ci to wiedzieć???
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Hanusia, a po co tys sie zarejestrowala na vortalu budo, skoro ty nic nie cwiczysz i do klubu zadnego nie nalezysz 8O
Nie mowie ze ci nie wolno, bo kazdemu wolno, tylko twoja motywacja mnie interesuje... :roll:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu

A tak na marginesie po co ci to wiedzieć???

Och wiesz jak to jest, wszyscy tu jestesmy ciekawi prywatnego zycia wspoldyskutujacych :wink: :lol:

Fajnie ze sie wlaczylas. cwiczysz aikido takze podczas podrozy po swiecie? Gdzie najczesciej jezdzisz?
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Przepraszam, moderatorze, jesli wobec nowej forumowiczki zachowalam sie obcesowo, ale bardzo, bardzo, bardzo mnie zaskoczyla, kiedy dzis napisala, ze nic nie cwiczy i do zadnego klubu nie nalezy.
Tez sie ciesze, ze sie wlaczylas, Hanusiu.
Serio, serio... 8)
  • 0

budo_hanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Moja dorga ariczio to że juz nie ćwicze nie znaczy że wcale tego nie robiłam.Nie wypowiadałabym sie na forum nie mając pojecia o aikido.Nie przynależe do klubu ze wzgledu na swoje wyjazdy i brak stałej pracy wiec ćwicze teraz gdzie moge ale tylko goscinnie a takiego tymczasowego ćwiczenia teraz nie można nazwać ćwiczeniem bo to bardziej zabawa w aikido niz jakaś nauka.Ale sprawe ustrońsko cieszynska znam i dlatego chcialam ci cos niecos o niej napisac gdyż tu sprawa jest bardzo zawila i znajomość mniejsza lub większa aikido nie ma tu wpływu.
Widze że popełnilam bład wypowiadając się na ten temat ale cóz moja wina..

Szczepanie...a miałam przyjemność dosyc dużo ćwiczyć z ludzmi ze Słowacji..kurde oni są rewelacyjni...duża dynamika,precyzyjnośc i zafascynowanie...
Super...
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla nowego ślązaka z przymusu
Witaj, Hanusiu 8)
Nie popelnilas zadnego bledu. Dobrze zrobilas ze sie odezwalas :P
A wracajac do tematu"pomoc dla...": wlasnie wczoraj w Ustroniu zaczal sie oboz zimowy aikido. Prowadzi Pajak, czyli sensei Pawel Dymus z Warszawy, 3 dan.
Moze sie wybierzesz pocwiczyc :?:
Treningi Pajaka to sama przyjemnosc.
Ja bym tam chetnie zajrzala w weekend, ale, niestety, inaczej mi sie ulozylo :(
Pozdrawiam serdecznie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024