Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

NinyaPL
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy (kalistenika)

Witam :)
Chciałbym się zapytać czy ktoś może ma plan treningowy na RZEŹBE na całe ciało w domu {bez sprzętu, z podobną wagą, wzrostem do mojej) lub ktoś by mi pomógł go ułożyć?

wiek - 18

waga - 76 kg

wzrost - 180 cm

wolne dni - cały tydzień z wyjątkiem wtorku

Dodam jeszcze że jestem zmotywowany do działania i w miarę wygimnastykowany, wysportowany :)


Użytkownik NinyaPL edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kult
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy (kalistenika)

Nie ma czegoś takiego jak plan treningowy na "RZEŹBĘ" ...

Plan będzie taki sam, tutaj czynnikiem warunkującym "rzeźbę" jest odpowiednio niższa podaż kalorii/makroskładników w codziennej diecie.


  • 1

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Daskin93
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy (kalistenika)

Kolega wyżej ma po części rację, natomiast istnieje coś takiego jak hipertroficzne przedziały powtórzeń, które będą optymalne właśnie dla szeroko pojętej "rzeźby". 

Natomiast na samo wejście nie radziłbym Ci się tym przejmować. Trening kalisteniki / street workout = rzeźba w dużej większości więc zabieraj się do roboty. Na samo wejście radziłbym zaopatrzyć się w książkę Paul Wade "Skazany na trening". Masz tam przykładowe plany treningowe oraz same ćwiczenia oraz progresje do nich. 

Pozdro :)

 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kalistenika, plan, treningowy, bez sprzętu, w domu, dom, domator, ćwiczenia, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024