Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Airam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.

Witam Serdecznie.

Zacznę od razu bez większych rozpisek, otóż hmm... Ćwiczyłem trochę czasu temu, miałem ogólny rozwój ciała na siłowni (FBW) 1msc, następnie przeszedłem na trening siłowy całego ciała, progres do pewnego czasu, bez diety, białka, witaminek niestety nie dałem rady... 

Dlatego teraz na poważnie, biorę się za siebie dla swojego zdrowia. 

Aktualnie jestem za granicą dlatego też starałem się ułożyć plan w domowych warunkach, w styczniu wrócę więc chciałbym dokończyć ten plan w domu i zakupić plan treningowy z Fabryki na rozwój  siłowy całego ciała.

Jeszcze jedno chciałbym nadpisać, mianowicie... Zamierzam zgubić "oponkę" i zacząć z widocznymi efektami pracy aby cieszyć się swoimi poczynaniami. 

 

Jeżeli możecie, powiedzcie mi, czy ogólnorozwój, który podam wystarczy na 3 dni w tygodniu + 2 dni cardio (bieganie) po 30-60min?

 

 – przysiady – 4x20;
– wykroki w przód 4x20;
– martwy ciąg jednonóż 4x20 ;
– odwrócone pompki 4x20;
– pompki 4x20 ; 
– pompki wąskie 4x20;
– pompki szwedzkie 4x20;
– pompki Supermana 3x12 (jesli dam rade);
– odwodzenie ramion w bok 4x20;
-odwodzenie ramion w tył w opadzie tułowia 4x20;
– deska 4x1min;
– scyzoryki 4x20. 
 
Ps. Podciąganie na drążku bardzo lubię niestety drążek dojdzie po powrocie, za  3 tygodnie, aktualnie muszę nacieszyć się tym co mam. 
Co sądzicie na ten temat? Może jakieś porady? 

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.

Witaj

Wydaje mi się, że za dużo tych ćwiczeń jak na 1 trening, tym bardziej, że laik.. Proponuje 1 ćwiczenie na 1 daną grupę mięśniową. Cardio jak najbardziej, jednak od razu nie rzucaj się na 30-60min. Na początek wystarczy te 15 minut x2/week max.  Na gubienie ''oponki'' dobra jest manipulacja węglowodanami, lub zejście do low carb. Co do diety oblicz zapotrzebowanie na kalorie i leć Twoim zapotrzebowaniem całkowitym


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.

Z tego co widzę kolega chciał to rozłożyć na 3 dni treningowe, a wtedy byłoby już całkiem ok ;)


  • 0

Airam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.

ania, ćwiczyłem ponad rok po czym przestałem, myślę, że takim laikiem nie jestem, w dodatku znam już trochę swoje ciało. To prawda może przydałoby się zmniejszyć trochę ćwiczeni, aczkolwiek cardio  jeżeli chodzi o bieganie to 30min do godziny  z słuchawkami w uszach bez problemu ani zmęczenia. Oczywiście z dobrym tętnem i oddechem.  Poza tym zastanawiam się czy 3 dni ogólno rozwoju i 2 cardio ew jakoś podobnie czy lecieć codziennie ogólnorozwoj.


  • 0

Airam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.

ania, ćwiczyłem ponad rok po czym przestałem, myślę, że takim laikiem nie jestem, w dodatku znam już trochę swoje ciało. To prawda może przydałoby się zmniejszyć trochę ćwiczeni, aczkolwiek cardio  jeżeli chodzi o bieganie to 30min do godziny  z słuchawkami w uszach bez problemu ani zmęczenia. Oczywiście z dobrym tętnem i oddechem.  Poza tym zastanawiam się czy 3 dni ogólno rozwoju i 2 cardio ew jakoś podobnie czy lecieć codziennie ogólnorozwoj.

Ps. Pamiętaj, że trening jest w domu na ciężarach własnego ciała, gdzie pompki wchodzą pięknie do pewnej wartości, przysiady i wykroki brak problemu, używanie samych rąk jako "ciężary" także nie będzie ciężkie.


  • 0

Airam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót. "Kolejny ogólnorozwój ciała" - domowe warunki.

Witaj

Wydaje mi się, że za dużo tych ćwiczeń jak na 1 trening, tym bardziej, że laik.. Proponuje 1 ćwiczenie na 1 daną grupę mięśniową. Cardio jak najbardziej, jednak od razu nie rzucaj się na 30-60min. Na początek wystarczy te 15 minut x2/week max.  Na gubienie ''oponki'' dobra jest manipulacja węglowodanami, lub zejście do low carb. Co do diety oblicz zapotrzebowanie na kalorie i leć Twoim zapotrzebowaniem całkowitym

Skoro moim zapotrzebowaniem jest 3,1k kcal -> 120g białka -> 100g tłuszczu i 427 g węgli to do ilu węgli zejśc na diecie carbo? Sądzę, że najwięcej węgli aktualnie dostarcza mi 70g owsianki z rodzynkami i mlekiem.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024