Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Przeborka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Sparing, rekonstrukcja wczesnośredniowieczna, whipcracking

Napisano Rok temu

Sparujemy.pl - strona zrzeszająca grupy sparingowe w Polsce

Cześć!

Z inicjatywy grupy NSS z Warszawy (Niedzielne Spotkania Sparingowe) powstała strona Sparujemy.pl ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]), która ma na celu zrzeszanie otwartych grup sparingowych z całej Polski. Ideą jest powstanie miejsc, grup, mini społeczności, gdzie może przyjść każdy i za darmo spróbować sił w walce na zasadach fair play przy wykorzystaniu atrap broni białej np. noży, mieczy lub innych jak włócznie czy baty. Za tym idą takie plusy jak: poznawanie nowych ludzi, rozwój osobisty i oczywiście sportowy, poprawienie swoich warunków fizycznych, nauka pokory i szacunku do przeciwnika.
Na razie baza grup się rozwija i z czasem dodawane będą nowe, które wyznają te same, bądź podobne zasady. Jest także możliwość stworzenia takich grup wśród swoich znajomych lub dołączenia do tych już istniejących.
Zapraszamy do obejrzenia strony oraz śledzenia naszych mediów społecznościowych. Inicjatywa jest nowa, a strona jeszcze przechodzi fazę przebudowy, ale przekaz jaki za sobą niesie na pewno do Was trafi.

 

PS. Jeśli znasz taką grupę daj znać w komentarzu!
Przeborka

 

Załączony plik  filary2_spartan2.png   103,46 KB   0 Ilość pobrań
 

 


  • 0

Jestem członkinią Trójmiejskiej grupy sparingowej Whip Fighting Sport, w której trenuję oraz prowadzę część rozgrzewającą, podstawy strzelania z bata przygotowujące do walki oraz rozciąganie. Jestem otwarta na nowe znajomości i chętnie uczę się ciekawych form aktywności. Uczestniczę także w treningach grupy rekonstrukcyjnej Nordelag, gdzie walczymy na miecz i tarcze oraz włócznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o batach, strzelaniu z nich, freestyle oraz walce na bicze, zapraszam do kontaktu oraz do prześledzenia moich mediów społecznościowych.

Instagram: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Grupa sparingowa: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kanał na YT: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Polecam zajrzeć też tu:
Forum: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Bicze: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sztuki walki, nóż, miecz, sparing, walka, samoobrona, trening, fitness, aktywność, stronainternetowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021