Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsze kroki

Schudnięcie rzeźba

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Zmiana01
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwsze kroki
Wiatam mam 17 lat 180 wzrostu ważne obecnie 84 kg i nie wiem od czego zacząć zmiane, chciałbym zrzucić trochę i wyrobić mięśnie. Przychodzę tu ponieważ jest tyle różnych opini że nie wiadomo co i jak . Z góry dziękuję za pomoc
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze kroki

Witaj :) 

Super, że wybrałeś tą drogę. Więc tak, bez zdjęć sylwetki trudno mi stwierdzić co masz zrobić, ile zrzucić itp. Jednak pewnie przydałoby się trochę zrzucić tego balastu..Pierw proponuje poczytać trochę na temat diety i treningu. 

Tutaj co do diety: DIETETYKA SPORTOWA , O DIECIEKALORIE , JAK SPALIĆ TŁUSZCZ.

Tutaj trening : JAK UŁOŻYĆ PLAN , ZBIÓR INFO CZ.1 , ZBIÓR INFO CZ.2 .

Od siebie mogę dodać, że jeśli chcesz zrzucić trochę na wadzę, to musisz albo być na ujemnym bilansie kalorycznym, albo być na ujemnym bilansie dzięki treningowi(spalasz). Jednak przyda się to i to, czyli dieta + trening. Polecam trochę poczytać, ułożyć plan treningowy, wklepać tu, my ocenimy, będzie cacy :D 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Zmiana01
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze kroki
Znaczy jestem dość szeroki w barkach i wszyscy mi mówią że mam "idealne ciało tylko trochę popracować" zapomniałem dodać że od ponad tygodnia pije tylko wodę i zieloną herbatę bez cukru. Wyeliminowałem słodycze i produkty przetworzone. robię cardio 3xw tygodniu i ogólnie na wszystkich w-f daję z siebie 100%.Czy polecasz do tego jakiś wspomagacz "spalacz" ?
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze kroki

To dobrze, że zrezygnowałeś z tych syfów. Cardio może zostać, ale sam w-f nie wystarczy :) Trening siłowy lepszy, a jak nie masz funduszy na chodzenie na siłownię to zostań przy treningu domatora. Spalacze zostaw na ostatnią chwilę, teraz lekka dieta i będzie OK. A co do spalaczy możesz używać tych naturalnych z przypraw np. pieprz cayenne, kofeina itp. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze kroki

Zgadzam się z koleżanką ;) Spalacze sobie raczej odpuść. Z czasem spróbuj też zacząć chodzić na siłownię, bo to wtedy jednak efekty będą najlepsze.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024