Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawachanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

danutki
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zawachanie

Witam ostatnio tracę swoją motywację do treningów. Moja historia wygląda tak iż byłem gruby zacząłem ćwiczyć w wieku 16 lat nie znałem się wogóle więc biegałem , robiłem różne rodzaje pompek aż po paru miesiącach udało mi się uzyskać chudą sylwetkę. Potem  zacząłem dokupywać sprzęt do treningów zajmowało mi to bardzo długo czasu gdyż nie miałem pieniędzy i odkładałem swoje kieszonkowe aby kupić sztangi ławeczkę i hantelki. Teraz ćwiczę w domu siłowo od około 6 miesięcy. Mam rozpisany plan treningowy trzymam się go kurczowo robię po 5 ćwiczeń w zakresie 8-12 powtórzej drop sety oraz około 40-100% treningi na przeciwstawne partie , plan zrobiony pod  moje możliwości siłowe. Jestem tutaj gdyż tracę motwację nie wiem co robić gdyż koledzy w moim wieku śmieją się ze mnie że ćwiczę tak długo a nie mam jakiegoś olbrzymiego progresu w porównaniu do nich. Staram się utrzymywać dietę nadwyżkę kaloryczną , jem dużo produktów z białkiem lecz nie stać mnie na siłownię i suplementy dlatego ćwiczę w domu. Staram się dawać na treningach z siebie sto procęt nie zawsze mi to wychodzi ale próbuję staram się i nie omijam treningów. Co sądzić o tym że ludzie jadą po mnie za to że nie mam widocznego progresu? :/


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawachanie
Jaki sprzęt posiadasz i jak wyglądają treningi?
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawachanie

Witaj

Nie masz po co się przejmować takimi ludźmi, którzy wcale nie dorośli do tego by uszanować decyzję każdego człowieka na świecie.. Oni się śmieją bo Ci zazdroszczą, że masz motywację to zjeść, zrobić sobie jedzenie w pojemnik, wyliczyć makrosy, pójść na trening i się ''sprać'' :P Bo oni na to motywacji nie mają! Kolego, głowa do góry, strzel banana na twarzy i do roboty!! Rób swoje! 

Być może progress masz, ale oni tak mówią.. Ale tego nie wiem, musisz sam już to wiedzieć odpowiadając sobie na te pytania:

1. Zachodzi u Ciebie progress w cieżarach?

2. Robisz pomiary, zdjęcia? 

3. Widzisz czy Twoja sylwetka się zmienia..?

Jeśli na większość z nich odpowiesz TAK to znaczy, że progress zachodzi, a jeśli NIE to proponuje pierw pójść na badania morfo, hormony itp. , potem obejrzeć plan treningowy(możesz go wrzucić tu, do oceny) no i dieta.. na pewno masz nadwyżkę? Wrzuć dietę bo być może jest do d*py.. :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


kubula
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawachanie

Najważniejsze to się nie poddawać .. czekamy na jakieś szczegóły to na pewno coś podpowiemy - każdy ze swojego doświadczenia czymś się może podzielić .. tylko musimy trochę więcej o Tobie  wiedzieć 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024