Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taka mała przemiana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

nowe fotki, waga +- 73,5 kg 

 

nie wiem jak w 3 tygodnie spadło 6kg, może dlatego że ciepło .... no ale ciśniemy dalej, rok jeszcze potrenuje na siłowni, od przyszłego roku włączam do siłowni treningi kalisteniczne więc .... wiadomo ... zdjęcia .... brzuch tragedia, jak zawsze, chyba moja najgorsza partia do wyrobienia :/ 

Załączone pliki


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

no i zdjęcie zrobione z moją dziewczyną (czyt. rowerem) w zeszłą niedzielę ... 

Załączone pliki


  • 0

Alduviel
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:8
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :idk
  • Klatka piersiowa [cm]:idk
  • Pas [cm]:idk
  • Udo [cm]:idk
  • Przysiad [kg]:idk
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:idk
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

rozumiem, żeś z lubina :P. Jaka siłownia orange gym? czy cus innego :)


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

rozumiem, żeś z lubina :P. Jaka siłownia orange gym? czy cus innego :)

 

nie trafiłeś, okolice Mikołowa, wcześniej Mavi Area, obecnie Forma&Siła Mikołów którą otworzył Stuu ;) 


  • 0

Alduviel
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:8
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :idk
  • Klatka piersiowa [cm]:idk
  • Pas [cm]:idk
  • Udo [cm]:idk
  • Przysiad [kg]:idk
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:idk
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

a to srry przypominasz mi ziomka z Norwida. Musiałem się pomylić.


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

82kg, zdjęcia z roku 2016 ... treningi w domu z samymi hantlami, wtedy jeszcze brak pojęcia o trenowaniu, poprostu robione na odpier..l ... mniej siły fizycznej niż dzisiaj przy wadze 76kg więc różnica jak i w sylwetce oraz sile jest ogromna .... 

Załączone pliki


  • 0

pikolo888
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Szacun!!! Ja się muszę jakoś zmotywować do ćwiczeń. Mam nadzieję, że z forum będzie mi łatwiej.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Szacun!!! Ja się muszę jakoś zmotywować do ćwiczeń. Mam nadzieję, że z forum będzie mi łatwiej.

Najsilniejsza motywacja to nie ta, która pochodzi z zewnątrz tylko ta, która pochodzi z wewnątrz.

Jeśli ktoś nietrenujący (nie tylko siłowo ale w ogóle) uświadomi sobie jak wielkie korzyści dla zdrowia, samopoczucia psychofizycznego, sylwetki, pewności siebie, samooceny płyną z amatorskiego/rekreacyjnego uprawiania sportu oraz ile traci poprzez swoją nieaktywność, to automatycznie będzie silnie zmotywowany do tego aby podjąć treningi.

Najprościej będzie jak zakupisz sobie plan treningowy, np. stąd:

 

https://www.fabrykas...rum_right_above

 

dodatkowo możesz sobie kupić też plan dietetyczny.

Dobrym pomysłem może być kupienie rękawić do treningu siłowego (cena od 20 do 100 zł, jednak dla początkującej osoby wystarczą takie za 20 - 30 zł) i trzymanie ich w jakimś widocznym miejscu w pokoju.

Jeśli i to nie zadziała możesz wykupić sobie karnet w siłowni/w klubie fitness.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Najsilniejsza motywacja to nie ta, która pochodzi z zewnątrz tylko ta, która pochodzi z wewnątrz.

Jeśli ktoś nietrenujący (nie tylko siłowo ale w ogóle) uświadomi sobie jak wielkie korzyści dla zdrowia, samopoczucia psychofizycznego, sylwetki, pewności siebie, samooceny płyną z amatorskiego/rekreacyjnego uprawiania sportu oraz ile traci poprzez swoją nieaktywność, to automatycznie będzie silnie zmotywowany do tego aby podjąć treningi.

Najprościej będzie jak zakupisz sobie plan treningowy, np. stąd:

 

https://www.fabrykas...rum_right_above

 

dodatkowo możesz sobie kupić też plan dietetyczny.

Dobrym pomysłem może być kupienie rękawić do treningu siłowego (cena od 20 do 100 zł, jednak dla początkującej osoby wystarczą takie za 20 - 30 zł) i trzymanie ich w jakimś widocznym miejscu w pokoju.

Jeśli i to nie zadziała możesz wykupić sobie karnet w siłowni/w klubie fitness.

 

otóż to ! najprostszym sposobem żeby się zmotywować do treningów to poprostu wykupienie karnetu na siłownie, wtedy masz tą świadomość że żeby karnet się nie zmarnował, idziesz na trening nawet jak ci sie nie chce :D  


  • 1

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Szacun!!! Ja się muszę jakoś zmotywować do ćwiczeń. Mam nadzieję, że z forum będzie mi łatwiej.

 

dasz rade, ja zaczynam przygode ze street workoutem i drugi tydzień już lece z masą własnego ciała, a dlaczego wybrałem kalistenike ? przy ciężarach nie udawało mi się przez 3 miesiące robić progresu siłowego ....


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

dasz rade, ja zaczynam przygode ze street workoutem i drugi tydzień już lece z masą własnego ciała, a dlaczego wybrałem kalistenike ? przy ciężarach nie udawało mi się przez 3 miesiące robić progresu siłowego ....

Przy dobrze ułożonym treningu z ciężarami, tzn. takim w którym nie ma nadmiernej ilości serii/powtórzeń notowałbyś początkowo progres siłowy właściwie z tygodnia na tydzień.

Niemniej jednak jeśli wolisz kalistenikę, to jak najbardziej możesz trenować kalistenikę - warto byłoby jednak uzupełnić ją o ćwiczenia z ciężarami.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Przy dobrze ułożonym treningu z ciężarami, tzn. takim w którym nie ma nadmiernej ilości serii/powtórzeń notowałbyś początkowo progres siłowy właściwie z tygodnia na tydzień.

Niemniej jednak jeśli wolisz kalistenikę, to jak najbardziej możesz trenować kalistenikę - warto byłoby jednak uzupełnić ją o ćwiczenia z ciężarami.

 

też mi się wydaje że progresu nie robiłem bo już leciałem tym samym ciężarem ... i jedynie czasami zwiększałem chociaż jak troche masy zrobiłem to siła poszła w góre a później już nie chciała iść ... 

 

co do ciężarów to do tych ćwiczeń " z własną masą ciała" do niektórych dodaje sobie po pare kg np. do dipów czy podciągania, i robie tyle powtórzeń ile jestem w stanie zrobić ;) ale to czasami, najpierw chce się w podciąganiu wyrobić .... i progresować dalej w elementach typu L-SIT itd ... 


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

a więc napier...am dalej, zdjęcia 

Załączone pliki


  • 2

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Efekty jak najbardziej są - trenuj dalej, dużo i zdrowo jedz, kładź się spać przed 24, a najlepiej przed 22 i śpij minimim 7 - 9 godzin każdej nocy, a powinno być jeszcze lepiej.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Efekty jak najbardziej są - trenuj dalej, dużo i zdrowo jedz, kładź się spać przed 24, a najlepiej przed 22 i śpij minimim 7 - 9 godzin każdej nocy, a powinno być jeszcze lepiej.

 

i będzie jeszcze lepiej, po wakacjach następne foty wlecą ;)


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Ja też liczę na poprawę swojej sylwetki - niedawno wznowiłem treningi, tym razem jest to kalistenika.

W skrócie - powtórzenia negatywne w podciąganiu na drążku podchwytem, pompki, rolowanie AB Wheel, ćwiczenie na dolny odcinek grzbietu.

Niedługo dołożę ćwiczenia typowo na biceps i triceps.

 

Samopoczucie po treningu świetne i ta satysfakcja :)


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

Ja też liczę na poprawę swojej sylwetki - niedawno wznowiłem treningi, tym razem jest to kalistenika.

W skrócie - powtórzenia negatywne w podciąganiu na drążku podchwytem, pompki, rolowanie AB Wheel, ćwiczenie na dolny odcinek grzbietu.

Niedługo dołożę ćwiczenia typowo na biceps i triceps.

 

Samopoczucie po treningu świetne i ta satysfakcja :)

 

no to powodzenia ! :D ja od dwóch miesięcy (niecałych) trenuje z samymi cieżarami, i przejście z SW, z treningów mieszanych (kalistenika/siłownia) na SPLIT 3x w tygodniu był chyba najlepszym rozwiązaniem, siłę którą straciłem przez takie mieszane treningi odbudowałem i jest naprawde spoko 


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

wczorajszy martwy ciąg na rekord - 132,5kg, czułem że mogłem jeszcze więcej wziąść :D 

Załączone pliki


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

no i wczorajsza fota po treningu, waga 77-78kg (czyli niby + te 4/5kg ale jakim cudem skoro wymiary takie same, tylko siła inna ? nigdy tego nie ogarne ) ... 

Załączone pliki


Użytkownik lukasz9179 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Taka mała przemiana

a jak na dniach uda mi się zrobić jakie kolwiek foto "formy" to zapraszam na insta gdzie zdjęcie na dniach bedzie dodane

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024