Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie suple do diety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

miki19972
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie suple do diety?
Witam, mam 20 lat 170cm jestem na diecie na mase juz 4 tygodnie. waze 63 kg, przed dietą 61,4. Chcialbym wspomoc się suplementami, pytanie jakimi
.. Jakie odzywki polecacie by efekty byly jeszcze lepsze, bardziej zadawalające? siłownia 3 razy w tygodniu, zjadam 6/7 posiłków dziennie, na sniadanie przewaznie jajecznica do tego pieczywo wasa, owoc (przewaznie jabłko) i tabl omega 3, posilki 2 3 4 5 i czasami nawet 6 zalezy od dnia - ryz basmati (brązowy przed treningiem) + piers z kurczaka + jakies warzywo, gdy nie ma mnie w domu na wynos chleb zytni z wędliną drobiową/indyczą lub omlet z jajek i platek owsianych. na kolacje zjadam migdały, rybe .
Zatem co mozecie polecacie, jak i kiedy te odzywki brać? pieniądze nie grają jakiejś większej roli. bardzo mi zalezy na mega efektach :P
  • 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple do diety?

Jaki trening? Rozumiem, że to FBW? W 4 tygodnie tylko 1,6 kg to słabo;) Więc teraz moim zdaniem:

- pewnie masz szybki metabolizm i raczej typ budowy ciała z przewagą ektomorfika

- ile kcal łącznie dziennie zjadasz?

- to pieczywo wasa wyj** z diety, to jest siano i nic nie daje, szkoda kasy i soków trawiennych, do tej jajecznicy z rana możesz dodać awokado, pomidory, jakąś chudą wędlinę

- po co ryż brązowy? jak masujesz to jedz głownie ryż biały, kaszę

- na kolację możesz do tych migdałów dorzucić np ryż i cynamon, choci o to, aby dorzucić węgli przed snem aby się lepiej spało (jeśli nie masz problemów ze snem, z jego jakością, długością itp to nie musisz dorzucać węgli)

 

Wylicz ile dziennie zjadasz kcal, dołóż do tego 400 - 500 kcal. Jedz tak tydzień i zobacz jak sie zmieni waga i ciało (jak będziesz łapał tłuszcz - chociaż cieżko to zrobić z dobrej michy, to obetnij o te 100-200 kcal wtedy)

Co do supli. To standard:

- kreatyna (mono tani i dobry)

- bcaa (wiem, że ostatnio dużo mitów krąży itp, ale moim zdaniem warto suplementować)

- gainer (tu ja bym osobiście celował w bulka, czyli ilość białka na porcję porównywalny z węglami, np Scitec Jumbo Hardcore)

- białko w celu uzupełnienia braków w diecie (jeśli kasa nie gra roli, to izolat po treningu a wpc lub koncentrat w ciagu dnia;))

 

I chyba na tyle, bo Tobie zależy na masie, a te suple raczej głównie ku temu są skierowane, nie wypisałem żadnych witamin, minerałów, pomperów itp bo moim zdaniem to jest standardowa suplementacja, pomijam też adaptogeny i inne. Jak chcesz więcej informacji to pisz.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...e-3060-g,p.html


  • 0

miki19972
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple do diety?
dzieki, napisalem pv.
  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple do diety?

Ewentualnie wersja hardcore - nadczynność tarczycy :D nawet jakaś lekka, wrzuciłbym ashwagandhe do codziennej suplementacji


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024