Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciężka praca,a suplementacja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Wuja Filip
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ciężka praca,a suplementacja.
Witam wszystkich forumowiczów. Mam kilka pytań i chciałbym otrzymać fachowe odpowiedzi. Więc jak napisałem w temacie posta, ciężko pracuje fizycznie na produkcji. Zdarza sie,że dziennie "przerzuce" 15 ton. Czasami więcej,a czasami miej,ale niestety zawsze jest te kilka ton. Praca wbrew pozorom nie jest,aż tak ciężka,gdyż czas w jakim to robię to 8 godzin. Niestety pojawiają się problemy,ze stawami w łokciach. Przeszywający ból z rana promieniuje od łokci,aż do szyji. Lekarz stwierdził,że to jest tzw. "Łokieć tenisty" i mam zapisał mi 4flex z apteki i kazał mi odpoczywać i się nie przemęczać.Niestety pracować trzeba. Pracy nie zmienię,bo mi się podoba a na studia już za późno,żeby zostać lekarzem i się nie przemęczać:) Wracając do tematu i moich pytań na które nadeszła pora. Czy są jakieś suplementy które by poprawiły moja wydajność w pracy? Chodzi mi o wzrost siły i wytrzymałość. I co możecie polecić na wzmocnienie stawów? Ja wymyśliłem sobie,że może zakupie kreatynę, BCAA i jakiegoś Gainera. Wzmocnienie trochę masę mięśniową,a co za tym idzie odciaże stawy.Dodam jeszcze,że w pracy jem regularnie co 2 godziny. Staram się jeść dużo węglowodanów i białka. Niestety mam tzw. szybkie spalanie i ciężko mi nabrać masy mięśniowej. Chudy patyk też nie jestem,ale do "dziada" mi brakuje:) W ciągu miesiąca stosowania mojej diety pojawiły się wyrzeźbione mięśnie,oraz przyrost mięśni rąk (2cm) mam już 36 na karabinie;) ha ha Siłownie mam pod ręką,ale narazie jestem tak wykończony po pracy,że nie mam siły i ochoty na machanie sztanga. Czy może zacisnąć zęby i iść na mały trening? Pomóżcie koledzy i koleżanki dobrą radą. Mile widziane byłyby nazwy suplementów które mi pomogą w odpowiedziach. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.5
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024