Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki naturalny suplement?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Avviator

Avviator
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki naturalny suplement?

Staram się zmniejszyć masę i wyrobić tkankę mięśniową. Ale mnie dopadło przetrenowanie. Jestem od 3 dni zamulony, nic mi się nie chce. Chciałbym jakiś naturalny suplement, na spalanie tłuszczu i zwiększenie masy mięśniowej, ale żadnego chemicznego ścierwa. Ktoś coś może polecić ?


  • 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Zależy co rozumiesz przez przetrenowanie. Ile trenujesz w tygodniu? Ile czasu, jaki trening? Trening siłowy czy cardio? Czy to i to? Jaka praca, jakie inne zajęcia w ciągu dnia. Może to nie przetrenowanie a nieodpowiednia regeneracja/dieta/trening/kontuzje/układ nerwowy. Skup się na diecie oraz treningu. Jak zaczynasz to trening ogólnorozwojowy przez pierwszy miesiąc (co 3 lub 4 dni treningowe w tygodniu), zadbaj o odpowiedni czas snu i uzupełnij dietę. Co do supli to raczej ciężko taki znaleźć co spala tłuszcz i jednocześnie buduje mięśnie, chyba, że testosteron, ten jest naturalny;) a tak na serio to jeśli chodzio o spalanie to na pewno kofeina, cynk, zielona herbata, sok grejfrutowy. Naturalnym suplem też jest HCA (np. Hca + Chitosan Scitec), jest to kwas hydroksycytrynowy. Pomaga w spalaniu tłuszczu, utlenia tłuszcze i zapobiega otłuszczeniu. Ale suplementacja tym to dłuższy okres a nie jednorazowo. No i jeszcze błonnik (np glukomannan). Pomaga utrzymać sytość przez co nie jesteśmy głodni i mniej jemy. Ale najpierw skup się na diecie, albo napisz co jesz i ile. No i też ważne inne dane, czyli waga, wzrost, czy jest tendencja do tycia itp.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?
Powody zamulenia mogą być różne np zakwaszenie organizmu lub np nieodpowiednio zakwaszony żołądek..
Lub braki w diecie
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Podstawa to oczywiście zbilansowana dieta, która zarówno dostarcza nam wartości odżywczych do budowania mięśni jak i wzmaga tempo przemiany materii do spalania tkanki tłuszczowej. Co do suplementów, takich które pozwolą na uzyskanie wspomnianych efektów, to chyba połączenie glutaminy i bcaa - oba składniki skutecznie nasilają anabolizm mięśniowy, a także poprawiają przyswajalność makrosów i mikrosów z pożywienia. Istnieją też spalacze o naturalnym składzie jak np. Berrator albo Trizer, ale podobnie jak każdy suplement wymagają odpowiednio rozplanowanej diety.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

A ashwagandha? Myślicie że też mogła by się sprawdzić?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

A ashwagandha? Myślicie że też mogła by się sprawdzić?

 

Zależy czego oczekujesz. Ja szczerze przyznaję, że podczas ostatniego "sezonu" zjadłem 3 opakowania (w tym 2 z maksymalną zawartością witanoidów) i poprawa snu była praktycznie zerowa. Podobnie z DAA. Najlepiej oceniam ZMA, w jego przypadku odczułem realną poprawę w regeneracji jak i jakości mojego snu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


wiktor.z
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

a LargoMass? z moją dietą się akurat dobrze sprawdza, naturalny też jest, standardowo ma  l-karnitynę, l-arganinę, kofeinę, u mnie i dodaje powera i ćwiczy się dobrze, na razie biorę go od jakiegoś tygodnia, ale wygląda to obiecująco. W każdym razie tak czy inaczej, bez treningów i diety się nie obędzie. 


  • 0

Avviator

Avviator
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Jak do tej pory nie brałem żadnych supli, bo myślałem że to zwyczajnie niepotrzebne i sam też dam radę. No ale się przeliczyłem i ostatnio mam straszne skurcze, chyba zwyczajne zmęczenie materiału. a to LargoMass wygląda całkiem dobrze, z tego co wygooglowałem i cena też nie jest jakaś straszna. Coś na zwiększenie wydolności i eliminację skurczy się przyda, więc spróbuję - dzięki za info wiktor.


  • 0

wiktor.z
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

to jest w miarę nowość, więc jeszcze się nie ma co tak nakręcać, jak pisałem dopiero zacząłem, zobaczę jak będzie działać tak po miesiącu, chociaż opakowanie starcza na dwa więc może dopiero wtedy należałoby całą opinię napisać. 


  • 0

kartka2017
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Ja biorę cynk, ashwagandha i kolagen bodybalance z dobrego źródła. Działają :-)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

to jest w miarę nowość, więc jeszcze się nie ma co tak nakręcać, jak pisałem dopiero zacząłem, zobaczę jak będzie działać tak po miesiącu, chociaż opakowanie starcza na dwa więc może dopiero wtedy należałoby całą opinię napisać. 

 

Tak będzie najlepiej, czekam wobec tego na relację o suplemencie ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Avviator

Avviator
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Dobra no to zdecydowałem się na ten LargoMass i jeszcze przed samym braniem skusiłem się na badanie bioimpedancji ( zawartość mięśni i tłuszczu w ciele). zwyczajnie byłem ciekawy czy suplementy naprawdę coś dają. Wiem, że dużo czasu nie minęło, ale powtórzyłem badanie i wyraźnie proporcje się zmieniły czyli tłuszcz w dół, masa mięśniowa w górę. Czyli jednak się opłacało, więc cisnę dalej.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Poczekajmy na finalny efekt ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024