Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki naturalny suplement?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Avviator
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralna

Napisano Tydzień temu

Jaki naturalny suplement?

Staram się zmniejszyć masę i wyrobić tkankę mięśniową. Ale mnie dopadło przetrenowanie. Jestem od 3 dni zamulony, nic mi się nie chce. Chciałbym jakiś naturalny suplement, na spalanie tłuszczu i zwiększenie masy mięśniowej, ale żadnego chemicznego ścierwa. Ktoś coś może polecić ?

• 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
8
Neutralna

Napisano Tydzień temu

Re: Jaki naturalny suplement?

Zależy co rozumiesz przez przetrenowanie. Ile trenujesz w tygodniu? Ile czasu, jaki trening? Trening siłowy czy cardio? Czy to i to? Jaka praca, jakie inne zajęcia w ciągu dnia. Może to nie przetrenowanie a nieodpowiednia regeneracja/dieta/trening/kontuzje/układ nerwowy. Skup się na diecie oraz treningu. Jak zaczynasz to trening ogólnorozwojowy przez pierwszy miesiąc (co 3 lub 4 dni treningowe w tygodniu), zadbaj o odpowiedni czas snu i uzupełnij dietę. Co do supli to raczej ciężko taki znaleźć co spala tłuszcz i jednocześnie buduje mięśnie, chyba, że testosteron, ten jest naturalny;) a tak na serio to jeśli chodzio o spalanie to na pewno kofeina, cynk, zielona herbata, sok grejfrutowy. Naturalnym suplem też jest HCA (np. Hca + Chitosan Scitec), jest to kwas hydroksycytrynowy. Pomaga w spalaniu tłuszczu, utlenia tłuszcze i zapobiega otłuszczeniu. Ale suplementacja tym to dłuższy okres a nie jednorazowo. No i jeszcze błonnik (np glukomannan). Pomaga utrzymać sytość przez co nie jesteśmy głodni i mniej jemy. Ale najpierw skup się na diecie, albo napisz co jesz i ile. No i też ważne inne dane, czyli waga, wzrost, czy jest tendencja do tycia itp.

• 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4128 postów
525
Wyśmienita
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Tydzień temu

Powody zamulenia mogą być różne np zakwaszenie organizmu lub np nieodpowiednio zakwaszony żołądek..
Lub braki w diecie
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4859 postów
334
Wyśmienita
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Tydzień temu

Podstawa to oczywiście zbilansowana dieta, która zarówno dostarcza nam wartości odżywczych do budowania mięśni jak i wzmaga tempo przemiany materii do spalania tkanki tłuszczowej. Co do suplementów, takich które pozwolą na uzyskanie wspomnianych efektów, to chyba połączenie glutaminy i bcaa - oba składniki skutecznie nasilają anabolizm mięśniowy, a także poprawiają przyswajalność makrosów i mikrosów z pożywienia. Istnieją też spalacze o naturalnym składzie jak np. Berrator albo Trizer, ale podobnie jak każdy suplement wymagają odpowiednio rozplanowanej diety.

• 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
18
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Tydzień temu

A ashwagandha? Myślicie że też mogła by się sprawdzić?

• 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4859 postów
334
Wyśmienita
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Tydzień temu

A ashwagandha? Myślicie że też mogła by się sprawdzić?

Zależy czego oczekujesz. Ja szczerze przyznaję, że podczas ostatniego "sezonu" zjadłem 3 opakowania (w tym 2 z maksymalną zawartością witanoidów) i poprawa snu była praktycznie zerowa. Podobnie z DAA. Najlepiej oceniam ZMA, w jego przypadku odczułem realną poprawę w regeneracji jak i jakości mojego snu.

• 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ

wiktor.z
  • Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralna

Napisano 3 dni temu

a LargoMass? z moją dietą się akurat dobrze sprawdza, naturalny też jest, standardowo ma  l-karnitynę, l-arganinę, kofeinę, u mnie i dodaje powera i ćwiczy się dobrze, na razie biorę go od jakiegoś tygodnia, ale wygląda to obiecująco. W każdym razie tak czy inaczej, bez treningów i diety się nie obędzie. 

• 0

Avviator
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralna

Napisano 2 dni temu

Jak do tej pory nie brałem żadnych supli, bo myślałem że to zwyczajnie niepotrzebne i sam też dam radę. No ale się przeliczyłem i ostatnio mam straszne skurcze, chyba zwyczajne zmęczenie materiału. a to LargoMass wygląda całkiem dobrze, z tego co wygooglowałem i cena też nie jest jakaś straszna. Coś na zwiększenie wydolności i eliminację skurczy się przyda, więc spróbuję - dzięki za info wiktor.

• 0

anton80

anton80
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 2 dni temu

Hejka :)

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?

Chcesz spalić zbędny tłuszcz?

Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?

Chcesz stać się prawdziwą bestią?

Chcesz stać się sławny i bogaty?

Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?

Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…

Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!

Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl/

Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!

PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!

PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!

Załączone pliki

• Załączony plik  1.jpg   29,46 KB   0 Ilość pobrań