Skocz do zawartości


Zdjęcie

BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Tygrysek666
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!

czesc trenuje od około pol roku dość dobrze udało mi się zbudować trochę masy mięśniowej  zastanawiam się co lepiej brac antykataboliki czy bcaa ??? moim celem jest zrzucenie sadełka i budowa masy mięśniowej (hehehe jak większości polakow) miałem problemy z nerkami teraz już jest wsztstko ok i zastanawiam się co lepiej brac . wiem ze dieta to 70% sukcesu ... znaczy trzymnie diety :) ale zastanawiam ise jeszcze nad suplementacja


  • 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!

Bcaa nigdy nie zaszkodzą. Nie wiem czy masz na myśli antycatabolik ten z FA jeśli tak, to jest to też bcaa ale z dodatkami innych aminokwasów. Więc też możęsz suplementować. Polecam do tego dołożyć kreatynę. Na pewno wspomoże w budowaniu tkanki mięśniowej, a tej im więcej, tym szybszy metabolizm. Tu najzwyklejsze mono na początek jak najbardziej wystarczy, czy 100% Creatine Monohydrate czy inne czyste mono (polecam w proszku). Do tego miska i trening i efekty będą na pewno;)


  • 0

Tygrysek666
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!

Bcaa nigdy nie zaszkodzą. Nie wiem czy masz na myśli antycatabolik ten z FA jeśli tak, to jest to też bcaa ale z dodatkami innych aminokwasów. Więc też możęsz suplementować. Polecam do tego dołożyć kreatynę. Na pewno wspomoże w budowaniu tkanki mięśniowej, a tej im więcej, tym szybszy metabolizm. Tu najzwyklejsze mono na początek jak najbardziej wystarczy, czy 100% Creatine Monohydrate czy inne czyste mono (polecam w proszku). Do tego miska i trening i efekty będą na pewno;)

zastanawiałem się nad firma allnutrition anticataball i jestem rozdarty trochę nie wiem co wybrać to czy trzymać się bcaa xtreme   ... wogole dzięki za odpowiedz :)


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!
Z tym stażem jeśli dieta jest odpowiednia zaden antykayabolik nie jest Ci potrzebny
  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!

Też nie wydaje mi się, żebyś miał na tyle rozbudowaną sylwetkę, by antykatabolik miał sens.


  • 0

Tygrysek666
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!

w takim razie zostaje przy Bcaa a po jakim okresie i czy wogole ma sens zamiana na antykatablolik ??


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: BCAA czy ANTICATABOLIC ?!?!?!

Generalnie BCAA jest antykatabolikiem ;) Z kolei preparaty jak wspomniany Antycatabal czy Anticatabolix to mieszanki różnych aminokwasów czyli BCAA z dodatkami ;) Moim zdaniem można stosować wymiennie, nie ma większej różnicy który wprowadzisz jako pierwszy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024