Skocz do zawartości


Zdjęcie

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

politikanus
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 56 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Lokalizacja:Świerk
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:5 lat
 • Wzrost [cm]:180
 • Przysiad [kg]:130
 • Wyciskanie [kg]:110
 • Martwy ciąg [kg]:180
 • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

FitLabs – suplementy diety najwyższej jakości

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] – suplementy diety najwyższej jakości

 

Na rynku suplementów diety – tak polskim, jak i zagranicznym – można wyróżnić wielu wartych uwagi producentów. FitLabs jest niewątpliwie jednym z najlepszych. Produkty tej firmy posiadają doskonałą jakość i przeszły szereg badań, nim trafiły do sprzedaży. Sama firma dokłada bowiem wszelkich starań, by działać niezwykle dokładnie, jednocześnie wciąż zaskakując nowościami swoich potencjalnych klientów. FitLabs wciąż poszukuje nowych, jeszcze lepszych rozwiązań, które odpowiadałyby potrzebom kupujących. Chcemy opowiedzieć wszystkim o tej niezwykłej firmie – o solidności i zaufaniu, jakim darzą ją klienci, o specjalistach, którzy pracują w jej szeregach, i o nowoczesnych badaniach, prowadzonych w jednostkach naukowych. FitLabs to prawdziwie nowoczesna firma. Nie boi się wyzwań, nie ucieka przed nowościami i wciąż się doskonali, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.
 

Po pierwsze: Nowoczesne badania
 

FitLabs słynie przede wszystkim z niezwykle rozwiniętych badań, wciąż prowadzonych i wnikliwie analizowanych. Wszystko po to, by zapewnić swoim przyszłym klientom stuprocentowe bezpieczeństwo. Aby bowiem zacząć produkcję jakiegoś preparatu, trzeba najpierw sprawdzić dokładnie działanie wszystkich jego składników. Należy z precyzją potwierdzić jego skuteczność i bezpieczeństwo oraz ustalić optymalne dawki oraz skutki uboczne, które mogą się pojawić. Wszystkie decyzje podejmowane przez specjalistów z FitLabs poparte są wieloletnim doświadczeniem, licznymi badaniami i późniejszą analizą ich wyników. Chodzi również i o to, by kupujący mogli liczyć na nowości – substancje, które zadziałają jeszcze lepiej niż te użyte poprzednio. FitLabs – jak już wspomniano – nie boi się wyzwań i wciąż rozwija swoją wiedzę, bazując również na najnowszych odkryciach technologiczno-żywieniowych. Wszystko po to, aby wykorzystywać w dobrym celu najnowsze zdobycze nauki – by ulepszyć życie codzienne aktywnych fizycznie ludzi.
 

Firma korzysta z zaawansowanych technologii, przeprowadza szereg testów, unowocześnia procedury i prowadzi badania w jednostkach naukowych. Systematycznie rozszerza gamę swoich produktów, ponieważ stara się poszukiwać nowych rozwiązań – substancji, które będą pomagały klientom w utrzymaniu zdrowia, ulepszeniu sylwetki, przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej, powiększeniu mięśni, a także ułatwieniu regeneracji po treningu. Jednym słowem, FitLabs stale się rozwija, a to niesamowicie ważna cecha w tej branży!
 

Po drugie: Doświadczeni specjaliści
 

W firmie FitLabs pracują specjaliści z różnych dziedzin. Są to:
 

– biotechnolodzy;
 

– farmaceuci;
 

– lekarze;
 

– dietetycy;
 

– trenerzy.
 

Wszyscy pracownicy posiadają dużą wiedzę i znakomite wykształcenie, a ich doświadczenie jest gwarancją sukcesu. Swoje umiejętności wciąż jednak poszerzają, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Firma zresztą często ma swoją reprezentację na ważnych konferencjach i targach, i to zarówno tych prowadzonych w Polsce, Europie, jak też w różnych miejscach na całym świecie. Nic dziwnego, że wszyscy wykonują swoje zadania rzetelnie, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie, by odpowiadać na potrzeby klientów – które przecież stale się zmieniają i zwiększają.
 

Ponadto FitLabs współpracuje z najlepszymi, polskimi i światowymi sportowcami, będącymi niejednokrotnie jej klientami. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ preparaty produkowane przez tę firmę kierowane są właśnie do sportowców i wszystkich osób aktywnych fizycznie – również i tych rozpoczynających dopiero swoją przygodę ze sportem i treningami. Skoro zatem znani i cenieni sportowcy korzystają z produktów FitLabs, jest to najlepsza z możliwych rekomendacja, świadcząca o wysokiej klasie suplementów diety. Niektóre produkty powstają też we współpracy ze sportowcami – którzy najlepiej zdają sobie sprawę, jakiej pomocy i wsparcia rzeczywiście potrzebują wszyscy trenujący. Warto jeszcze dodać, że wszyscy specjaliści konsultują się ze sobą, wyrażają ewentualne zastrzeżenia i spostrzeżenia, które na bieżąco są brane pod uwagę. Dopiero kiedy wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, można przystąpić do rzeczywistej produkcji towaru, który później trafia do klientów. Konsultacje trwają niekiedy bardzo długo – podobnie jak badania, które prowadzone są tak naprawdę nieustannie i w ogromnej ilości. Cały proces produkcji toczy się pod okiem profesjonalistów z wielu branż, co jest gwarancją rzetelności, solidności i późniejszej skuteczności wszystkich preparatów.
 

Po trzecie: Profesjonalna produkcja
 

Firma FitLabs może się poszczycić wysokiej jakości produktami, ale są one wynikiem nie tylko wielu badań i stałego nadzoru specjalistów z wielu dziedzin, lecz również nowoczesnej linii produkcyjnej. Działy R&D, czyli „Research and Development”, co znaczy w dosłownym tłumaczeniu „Badania i Rozwój”, są w FitLabs bardzo rozwinięte. Obejmują one nie tylko poszukiwanie nowych substancji, które można by wykorzystać do produkcji jeszcze lepszych suplementów diety, ale również i coraz bardziej nowoczesne urządzenia, które używane są do ich wytwarzania. W FitLabs działa niezwykle rozwinięta linia produkcyjna – profesjonalna i korzystająca z osiągnięć współczesnej technologii. Metody badawcze umożliwiają dokładny i stały nadzór oraz kontrolę nad każdym etapem produkcji. Każda nieprawidłowość może być w porę wychwycona, a wszelkie ewentualne błędy poprawione. Produkt końcowy jest wysokiej jakości – nic dziwnego, że solidność i zaufanie klientów to cechy wyróżniające FitLabs na tle innych firm tego typu.
 

FitLabs prowadzi również prace nad prototypami zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w związku z czym nie tylko wykorzystuje nowoczesne technologie, lecz również samodzielnie poszerza granice nauki. Warto jeszcze dodać, że wszystkie standardy farmaceutyczne zostają zawsze zachowane i obowiązują na wszystkich etapach tworzenia kolejnych produktów – począwszy od wnikliwych badań, poprzez samą produkcję, aż po konfekcjonowanie i przechowywanie. Wszystko stoi na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi normami oraz procedurami, zatem produkty od FitLabs naprawdę są w pełni bezpieczne. Każda procedura poddawana jest wnikliwej ocenie, a wszystkie procesy są dokumentowane i przebiegają pod kontrolą specjalistów. Wybór tej firmy to gwarancja wysokiej jakości.


 • 0

Abetalipoproteinemia
 • Moderator
 • PipPipPipPip
 • 5442 postów
 • Pomógł: 173
388
Wyśmienita
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:6 lat
 • Wzrost [cm]:168
 • Przysiad [kg]:82,5
 • Wyciskanie [kg]:70
 • Martwy ciąg [kg]:90
 • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: FitLabs – suplementy diety najwyższej jakości

Skoro twierdzisz, że to tak dobra firma to trzeba będzie przekonać się o tym samemu ;)


 • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Fitlabs, Fitlabs suplementy, Fitlabs badania, Fitlabs jakość, Fitlabs odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020