Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od czego zacząć ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

maxam
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Od czego zacząć ?

Witam, mam 18 lat i mniej więcej 3 miesiące temu zacząłem trenować. Wcześniej również coś trenowałem ponieważ grałem w piłkę nożną więc jakiś trening tam zawsze był a szczególnie brzuch i nogi ale gdzieś około nowego roku pomyślałem że chciał bym zbudować również górne partie mięśni. Od tego czasu trenuje regularnie i już widzę jakieś efekty. Obecnie mam 165cm i ważę 60 kg. I właśnie tu chciał bym zapytać czy brać suplementy i jak coś to jakie ? Osobiście zastanawiałem się na kreatyną. Ćwiczę głównie w domu z hantelkami i ewentualnie masą własnego ciała. Proszę o poradę :D


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć ?

Przy tak krótkim stażu treningowym możesz sobie odpuścić stosowanie kreatyny. Póki co proponowałbym skupić się na diecie bo to od niej zależy całość efektów jakie wypracujesz na treningach. Na obecną chwilę zakup jakieś dobre witaminy. Polecam sprawdzić ten wątek → Kompendium wiedzy o diecie


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Drake90

Drake90
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć ?

Witam, mam 18 lat i mniej więcej 3 miesiące temu zacząłem trenować. Wcześniej również coś trenowałem ponieważ grałem w piłkę nożną więc jakiś trening tam zawsze był a szczególnie brzuch i nogi ale gdzieś około nowego roku pomyślałem że chciał bym zbudować również górne partie mięśni. Od tego czasu trenuje regularnie i już widzę jakieś efekty. Obecnie mam 165cm i ważę 60 kg. I właśnie tu chciał bym zapytać czy brać suplementy i jak coś to jakie ? Osobiście zastanawiałem się na kreatyną. Ćwiczę głównie w domu z hantelkami i ewentualnie masą własnego ciała. Proszę o poradę :D

 

fajnie że postanowiłeś się wziąć do pracy. Ja osobiście myślę, że dobrym pomysłem dla ciebie będzie inwestycja w suplementy jak na przykład Pro Power. Powinny ci pomóc w twoich treningach. Życzę powodzenia. 


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć ?

up /\ - reklama suplementu, wciskanie kitu - do usunięcia.


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć ?
Zgadzam sie z powyzsza opinia zdecydowanie idz w diete nie suplementy!!
Wieksza podaz kalori sprawi ze twoje cialo zacznie nabierac lepszych ksztaltow co do supli zainwestuj jedynie w preparat multiwitaminowy i jezeli jadasz malo ryb to kwasy omega 3!
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego zacząć ?

Ja nadal nie pojmuję dlaczego nikt nie czyta kiedy stosować dany suplement. Obecnie w sieci jest tego masa, a znam osoby które czerpały wiedzę po prostu z książek czy od starszych znajomych. Im łatwiej tym jednak trudniej przemóc się do tego.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024