Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Alistair Overeem wyjaśnił, dlaczego został usunięty z Grand Prix w Strikeforce
Alistair Overeem wyjaśnił, dlaczego został usunięty z Grand Prix w Strikeforce

Były szef powiedział, że turniej ulubionych Zuffa strategii, planowanie procesu szkolenia, poziom oporu i cierpienia "małym palcu".

Wspinaczka Alistair Overeem zwycięzca na tronie Grand Prix SF w wadze ciężkiej została przerwana w poniedziałek, kiedy został wyrzucony z turnieju nie działają na 10 września.

Portal MMA Fighting Champion skontaktować przez e-mail wtorek dowiedzieć się, dlaczego wydarzenia okazało ten sposób i co się stanie z Holendrem w przyszłości.

Helvani Ariel (AH): Byłeś zdenerwowany, że zostały usunięte z turnieju?

Alistair Overeem (AO): Tak, jestem zdenerwowany. Zwycięstwo w ​​tym turnieju był mój cel numer jeden. Rozumiem ich punkt widzenia, ale musieli zrozumieć moje własne, i jestem zawiedziony, że nie mogliśmy się zgodzić.

AH: Nie ma informacji, które mają walczyć w lewo w umowie. Czy to prawda? Jak są negocjacje o przedłużeniu umowy?

AO: Nie chcę rozmawiać o negocjacjach w sprawie jego kontraktu, ale pogłoski, że został wyeliminowany z ich powodu, są bezpodstawne. Wszystkie zastanawiasz się, dlaczego wyrzucony z Grand Prix, ale to, co mówię, nie jest trudno. Strikeforce obiecał mi, że turniej odbędzie się jesienią (październik - listopad), zgodziłem się na to i zdecydował się szkolenia odpocząć i zacząć w sierpniu. Zuffa / Showtime następnie postanowiła zorganizować wydarzenie we wrześniu, i zaprowadził mnie przed faktem. Musiałem zrezygnować, ponieważ wiedziałem, że nie miałem wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do 100%. Oni, ze swej strony, czuł, że show must go zgodnie z planem, i używane dostępnych rozwiązań alternatywnych. To jest ich wybór i szanuję go, ale to nie zmienia faktu, że nikt nie ma korzyści z tego: brak wentylatorów, brak promocji, brak zdarzeń lub siebie - wszyscy stracił doskonałą turniej i wielką bitwę. Jedynym, który skorzysta z tej sytuacji - Daniel Cormier, więc życzę mu powodzenia i mam nadzieję, że po walce ze zwycięzcą Grand Prix za pas.

AK: Showtime anulowania turnieju w kwietniu, więc dlaczego nie mogliby przenieść pokazać tym razem?

AO: Nie wiem na pewno, ale moim założeniem jest: Zuffa «pchnął» Strikeforce, jako konflikt interesów. Jeśli spojrzeć na kalendarz października turniejów, zobaczysz w tym miesiącu trzy otwarcie gali UFC, a dwa z nich bardzo duże, z tytułu walki w kulminacyjnym wieczoru. Tak więc zadać sobie pytanie - jeśli chcą wpakować między jego pokazów i Grand Prix półfinale na Showtime.

AH: Do 10 września, siedem tygodni. Dlaczego więc, nie wystarczy, aby przygotować?

AO: I teraz zaczął się przygotować, ponieważ większość z moich kolegów z drużyny i trenerzy na urlopie, więc, że pełne obóz szkoleniowy jeszcze się nie rozpoczęła. Muszę zebrać sparing partnerów z różnych krajów, lecieć do nich, zgodę na pobyt. Wszystko idzie zgodnie z planem, w którym zostały oznaczone na początku szkolenia na 01 sierpnia. Mamy jeszcze zrozumieć, że muszę być w państwach tygodnie przed walką. Tak więc, jeśli obliczyć, muszę trenować tylko cztery tygodnie, co oczywiście nie wystarcza na przyzwoity zysk na takiej walce znaczące.

AH: Jesteś znany jako zawodnik bardzo aktywny, na przykład, wydane w latach 2009-2010 na 14 walk MMA i K-1. Jednak w 2011 roku nadal trwała tylko jedną walkę. Dlaczego tak jest?

AO: Jest wiele powodów: poziom oporu, a stawki znacząco się zmieniły. Po prostu, tych przeciwników nie były tak dobre jak "Wielka Stopa", innym powodem jest to, że na mecz K-1 musisz ćwiczyć zupełnie inaczej, tam nie potrzeba tak długiego obozu szkoleniowego, w porównaniu do szkoleń w meczach MMA. Najważniejsze - może walczyć kilka razy, jeśli nie przerywać procesu szkolenia. Gdyby ktoś powiedział mi, że będę walczył we wrześniu, tuż po walce z Werdum - z powrotem do formy nie będzie problemów. Bym odwołał urlop i zorganizował obóz treningowy przed. A jeśli się na spoczynek, kończy sprawowanie i cieszyć się życiem, jedzenie wszelkiego rodzaju gadżety i nie szczególnie wyjdzie, i więcej snu, a następnie formularz idzie, a trzeba zacząć od podstaw, a to kosztuje więcej czasu. Dlatego mistrzowie UFC walki dwa razy w roku.

AH: Czy Przekazane z Zuffa, ponieważ, jak byvl wykluczony z Grand Prix? Jeśli tak, jakie są twoje relacje teraz?

AO: Nie, jestem z żaden z nich nie mówił. I komunikować się tylko z jego zarządzania, i są one już z nimi rozmawiał. Mówiąc o stan naszych relacji - Myślę, że szczególnie nie zmienił się. Byłoby nierozsądne myśleć, że nie rozumie powodów mojej decyzji.

AH: Jak poważnie uszkodzony jest kciuk? Gdy będzie można kontynuować szkolenie?

AO: Nie za dużo, w przeciwnym razie mogę odwołać walkę z Silva tylko z powodu kontuzji. Moje ciało jest nadal bardzo wrażliwe na ból i jest kilka kontuzji, co daje efekt, i nie jest w stanie trenować na 100%. Po 4 Ido 6 tygodni przed walką, a wielu drobnych urazów, narażasz się na ryzyko w trakcie ćwiczeń. Już zacząłem szkolenie, od 1 sierpnia zacznę pełną obozu treningowego.

AH: Kiedy walczysz w SF ponownie?

AO: Nie wiem.

AH: Czy jest jakaś szansa, że będzie akceptować walczyć z kimś innym, przed powrotem do Strikeforce?

SA: Mam nadzieję, że tak. Lubię być aktywni, i mówię wam - będę gotowy w dniu, w którym po raz pierwszy wyraził Strikeforce, tj. do października.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024