Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego się nie pocę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

radekpe
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dlaczego się nie pocę?

Witam, tak jak w temacie chciałem zapytać, dlaczego się nie pocę?
Mam 19 lat, 185cm/70 kg. Trenowałem MMA i zauważyłem w sobie coś dziwnego, na treningach zawsze byłem zmęczony, wręcz czerwony ze zmęczenia ale nigdy nie spłynęła ze mnie ani kropla potu, trener też bardzo się dziwił. Otóż np podczas jakiegoś upalnego dnia też robię się czerwony, ręce i nogi mi "drewnieją" i słaniam się na nogach. Dodam, że piję 1,5 litra wody mineralnej dziennie. Mam bardzo suchą skórę i nie mam włosów na rękach czy na nogach. Jeśli ktoś będzie wiedział coś na ten temat to z góry dzięki za pomoc. 


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego się nie pocę?

Z jednej strony dobrze że nie pocisz się jak świnia, z drugiej jest to dość dziwne i niepokojące, polecam się zgłosić do lekarza. :)


  • 0

radekpe
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego się nie pocę?

Z jednej strony dobrze że nie pocisz się jak świnia, z drugiej jest to dość dziwne i niepokojące, polecam się zgłosić do lekarza. :)

Uwierz mi, że to nie takie fajne jak się wydaje. W okresie gimnazjum kiedy miałem problem z trądzikiem, zapytałem dermatologa o mój problem z brakiem pocenia się. Jej reakcja? Pełna konsternacja, a jej odpowiedź - "to jest niemożliwe".

Ale czego można było się spodziewać po opinii lekarza z małej mieściny...


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego się nie pocę?

Rozumiem Cie, i wiem jak to jest bo też straciłem rok i badania typu gastroskopia lecząc się w moim mieście... Lekarze przeważnie mają w dupie, chcą odbębnić swoje bądź są nie douczeni (tak jak to jest i w moim małym mieście). Spróbuj zmienić lekarza, jeżeli dalej nic. Próbuj w innym mieście. Ja tak zrobiłem w moim przypadku jest to Opole, i jest różnica w leczeniu , bardziej się starają i próbują rozwiązać problem różnymi badaniami.


  • 0

58podejscie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 46
82
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika
    Siłownia
    Kolarstwo
    Biomechanika inżynierska
  • Staż [miesiące]:8 lat

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego się nie pocę?

Po pierwsze nie da się nie mieć włosów.

CAŁE TWOJE CIAŁO jest okryte miniwłoskami których nawet nie widzisz, gdybyś ich nie miał już  byś nie żył .

Jeśli się nie pocisz , musisz mieć po prostu zablokowane gruczoły potowe , czasem się tak dzieje gdy używasz zbyt dużo dezodorantu w aerozolu.

Możemy podejść z medycznego punktu widzenia, to znaczy zaburzenia potliwości powoduję cukrzyca badź choroby skóry , nie ma cię co tu diagnozowac polecam polecieć do lekarza i zrobić badania krwi w kierunku cukrów i wgl działania wątroby


  • 0

 " Jesteś na tyle dobry , na ile  dobry jest Twój najsłabszy punkt ."

" Bycie mistrzem nie polega na dokopaniu przeciwnikowi w walce, lecz zachowaniu zaraz po niej! "




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024