Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

spalacz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

Zaczęłam sobie przeglądać różne rankingi. Trafiłam na te dotyczące spalaczy tłuszczu z 2016. W większości Trizer jest na pierwszym miejscu. W sumie znam kilka osób, które go stosują. A jakie spalacze Wy stosujecie i co możecie powiedzieć o nich? Najlepiej jakby wypowiedziały się osoby, które mają już jakieś większe doświadczenie ze spalaczami i mogą wyrazić swoje zdanie z pespektywy czasu. Jak długo stosowaliście, jak wrażenia i czy pojawiły się jakieś skutki uboczne, z którymi trudno było Wam funkcjonować. Słyszałam, że często występuje nadmierna potliwość, pobudzenie itp. reakcje.

 

 


  • 0

petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

Jeśli spalacze to wyłącznie ze znanych źródeł. Jeszcze dobrze wybierać takie jak Twój wspomniany Trizer składające się z naturalnych składników. Nie ma idealnego spalacza tłuszczu dla każdego. Podstawowym celem każdego spalacza, jak sama nazwa mówi jest spalenie tłuszczu. Jednak najlepsze środki tego typu mają także inne właściwości. Skład spalaczy jest różny. W zależności do wybierzemy to możemy mieć mniejszą chęć na jedzenie albo więcej energii do działania.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

Był już kiedyś podobny temat, ale cóż wypowiem się znowu ;) Termogeniki wykorzystuje zazwyczaj gdy już nie da rady zmniejszyć sobie jedzonka bo dostałbym zapaści. Trochę testowałem, jedne były lepsze, inne gorsze, a o trzecich nie warto nawet pamiętać. Niemniej jednak, spalacze które moim zdaniem zawsze sprawdzają się w swoim zadaniu to:

Alri Hyperdrive 4.0 - obecnie testuje, po prostu kosa

BSN HyperFX - chyba już nie ma w sprzedaży, ale również bdb
Dorian Black Bombs - moim zdaniem najlepszy jaki testowałem, każda z wersji jest miażdżąca. Prework+termogenik w jednym dlatego jest mega ekonomiczny.
FitLabs Trizer - byłem sceptycznie nastawiony, ale patrząc na skład w stosunku do działania mogę powiedzieć że nie brałem lepszego polskiego spalacza. Aż dziwne, że przy tak delikatnym składzie pot lał się ze mnie strumieniem ;).
VPX Ultra Hardcore - równie dobry, ale chyba najbardziej stonowany z tych wszystkich wymienionych. Moim zdaniem idealny na pierwszy raz gdy chcemy polecieć z gruba redukcją.

 

Czego nie polecam ? Przede wszystkim ThermoSpeed, to chyba największy przekręt wśród spalaczy. Podobnie jest z Machine Man Burner, choć w jego przypadku na plus jest duża ilość ekstraktów roślinnych.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

A gdzie najczęściej kupujecie takie spalacze? Często w galeriach handlowych widzę stoiska z suplementami. Produkty są sprzedawane przez osoby niemające pojęcie o produktach i nie umieją doradzić. Czy kupując na przykład taki Trizer albo inny spalacz w sklepie a na stronie internetowej może okazać się, że gdzie upoluję go taniej? Czy to jest tak, że w przypadku supli cena jest zawsze stała. 


  • 0

petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

A gdzie najczęściej kupujecie takie spalacze? Często w galeriach handlowych widzę stoiska z suplementami. Produkty są sprzedawane przez osoby niemające pojęcie o produktach i nie umieją doradzić. Czy kupując na przykład taki Trizer albo inny spalacz w sklepie a na stronie internetowej może okazać się, że gdzie upoluję go taniej? Czy to jest tak, że w przypadku supli cena jest zawsze stała. 

Porównaj sobie sama ceny w sklepie i na stronach. Może też na allegro. Nie wszędzie też będzie ten sam asortyment. Jednak wydaje mi się, że lepiej zamówić ze strony produktu. Często wtedy są bonusy jak w przypadku Trizera gdzie dodają Ci dietę. Dodatkowo nie trzeba nieść tych produktów ze sklepów stacjonarnych i ludzie się nie patrzą. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

Najlepiej będzie skorzystać ze sklepu Fabryki Siły → http://www.fabrykasily.pl/sklep


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?
Ja próbowalem i moge szczerze polecic spalacz o nazwie shreedex z firmy Scitec Nutrition , jak dla mnie naprawdy dobrze sie sprawdzil wiec za te pieniadze jest naprawde duzo wart
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

Z oferty Scitec miałem okazje testować Revex16 i przyznam szczerze, że dobrze iż miałem kilka darmowych próbek. Efektów niestety brak.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Wiki
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?
Witam.Mam pytanko czy Trizer nie zmniejsza skuteczności tabletek anty. ?
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

Wszystkie składniki zawarte w preparacie Trizer są naturalne. Nie ma więc obaw o wykazywanie złego powinowactwa z antykoncepcją.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Wiki
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?
Dziękuję bardzo za szybka odpowiedz :) , planuje wziąść się za siebie z pomocą Trizera ,dietka no i ćwiczenia :)
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze tłuszczu są u Was na pierwszym miejscu?

W takim razie życzymy powodzenia i czekamy na pierwsze efekty ;)!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spalacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024