Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka jest wasza reakcja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?

Ja zawsze kasuje gościa. Od razu. Tylko potem kłopot ze zwłokami jest...

:roll:

Człowiek z ambicją 8O :)
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Czemu na bramkazy, moj tata jak jeszcze byl w wieku mlodym(ma 42latka:-)) pracowal w transie ci ktzy mieszkaja w szczecinie wiedzom ze teraz jest tam hy[pnoza;p, i znam jego kolegow ktorzy pracuja w ropznych klubach, jak np scena(międzyzdroje) trezor baila itp;p i są bardzo mili. No tak jezeli jest ktos upierdliwy i widac ze lubi robic rozpierduchy to tak;p ale tak njaprawde do milusi faceci:-)jesli sie ich nie wkurza i nie truje dupy ;p
  • 0

budo_kamilec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
U mnie jest róźnie. Zależy to głównie od stanu w jakim sie znajduje. Zreguły jak jestem nawalony(i to nieźle) to od razu wale-nie ma co gadac od razu napierdalac. Wtedy koleś nie wie co sie dzieje.A jak jestem trzeźwy-to nie chodze na disco :D -zartuje. Jak jetem troche trzeźwiejszy-w stanie że mogę myśleć racjonalnie to w sumie zależy od sytuacji. JAk obrazi moja panne to koniec z typem.A jak ma jakis problem(pyknie mnie z bara)- to zawsze sie coś wymysli na miejscu. Głównie zależy od sytuacji i nastawienia.
Nie liczcie za bardzo na kolegów-czasami można sie nieźle przejechać :!:
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Wiadomo, że z całym światem wojować nie będziesz więc w przypadku "solo" ( ty sam a ich 10 ) bierze się dupen w troken i sprawdza wytrzymałość ( tych z tyłu :) ). Są przypadki, gdy nie można odpuścić, ale czasami, przynajmniej imho, warto poczekać nawet te kilka dni niż kończyć na oiomie. Co do :drinking: to jak kiedyś napisał bodajże Lord von Banan "jeśli stać mnie na pół litra to stać mnie na taksówkę"
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Hmm Kiedys jak opowiadal mi ojciec, bylo tak ze 2 kolesi stawalo solo i sie bili a reszta sie nie wtrancala a potem(niekiedy:-)) szli razem pic, ale teraz jest inaczej chcesz sie bic z kolesiem solo albo cala reszta naciebie wjezdza albo jak przegrywa zucaja sie na ciebie i kopiom jak lezysz, jest trudniej ale po to sie chyba ma kolegow:-)
  • 0

budo_pinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Co to za film, że pijanych kolesi się nie bije jak się rzucają?(wystarczy mały plaskacz żeby sobie poszedł) Jak nie umie pić to niech pije w domu.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Jak ktos sie czai na mnie by ordynarnie zaczpiac ... 2 wersje: wiejska i miejska.

Wiejska: jestem sam: Dostaje z bara - Patrze "dygajac" w takt muzyki w parkiet ... kazde spojrzenie na przeciwnika powoduje jego atak ... na wsiach nie sa tak uprzejmi ... jak atakuja to w grupkach 5 osobowych ... wiec lepiej dostac jedna - dwie bomby niz znalezc sie w szpitalu ... jak jestem ze znajomymi to przewaznie nikt mnie nie zaczepia i pijemy wszyscy razem .... chyba ze sasiednia wies najazd robi :D .

Miejska: Kulturalne dicho: Dostaje z bara - patrze na "kolege" usmiecham sie i mowie przepraszam - zawsze dziala, nigdy nie mialem z tego powodu bojki.
niekulturalne dicho: kolega wstaje pyta sie czy chce wpiedol, siedzi razem z 4 innymi ABS ami, wtedy nie nalezy rozmawiac ani sie usmiechac tylko wyplacic od razu cepa prawego z partyzanta i zanim koles upadnie na ziemie byc nalezy co najmniej ze 100 metrow od miejsca zdarzenia (wskazana sztuka walki spierdalamento).

Wersja z kobieta: Pan zaczepia ja kulturalnie na parkiecie: Usmiecham sie obejmujac ja i mowie ze ta pani juz ma swojego rycerza :) .
Pan ja zaczepia niekulturalnie na parkiecie: wersja mojego znajomego: Biegnie dzik w jej kierunku bna parkiet odsuwa ja i wyplaca panowi niekulturalnemu "2 szybkie i jeden spacerowy".
Wersja moja: nie puszczam mojej Pani samej na parkiet.


To sa sytuacje "fikcyjne" i wszelkie podobienstwa nie byly zamierzone :P
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?

Pan ja zaczepia niekulturalnie na parkiecie: wersja mojego znajomego: Biegnie dzik w jej kierunku bna parkiet odsuwa ja i wyplaca panowi niekulturalnemu "2 szybkie i jeden spacerowy".
Wersja moja: nie puszczam mojej Pani samej na parkiet.


Wersja moja:
Biegnę jak dzik na parkiet ratować nieszczęśnika, bo bramkarze nie sprawdzają zwykle lasek więc moja Pani ma poppera i nóż, a i pie*dolnięcie gołą ręką niczego sobie całkiem solidne, i obstawiam że nieprzygotowanego na taką niespodziankę gościa mogłaby rozciągnąć na parkiecie :)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
8O 8O 8O 8O
:lol: :lol: :lol:

Jak to sie mowi sam napadl niech sie sam broni :D . Mojej Pani nie pokazalem jeszcze moich "zabawek" ale odebralaby mnie jako swira :D . Moze ja zaraze jakims Pajaczkiem :D ale to dluuugi proces przystosowawczy :D .
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?

Wersja moja:
Biegnę jak dzik na parkiet ratować nieszczęśnika, bo bramkarze nie sprawdzają zwykle lasek więc moja Pani ma poppera i nóż, a i pie*dolnięcie gołą ręką niczego sobie całkiem solidne, i obstawiam że nieprzygotowanego na taką niespodziankę gościa mogłaby rozciągnąć na parkiecie :)


Ludzie, ja myślę, że Adam specjalnie Magdzie taką legendę robi, zeby mu nikt kobiety nie podrywał :)

Adam, ucałowania dla M. ;)

K.
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?

Jak ktos sie czai na mnie by ordynarnie zaczpiac ... 2 wersje: wiejska i miejska.



Miejska: Kulturalne dicho: Dostaje z bara - patrze na "kolege" usmiecham sie i mowie przepraszam - zawsze dziala, nigdy nie mialem z tego powodu bojki.
niekulturalne dicho: kolega wstaje pyta sie czy chce wpiedol, siedzi razem z 4 innymi ABS ami, wtedy nie nalezy rozmawiac ani sie usmiechac tylko wyplacic od razu cepa prawego z partyzanta i zanim koles upadnie na ziemie byc nalezy co najmniej ze 100 metrow od miejsca zdarzenia (wskazana sztuka walki spierdalamento).

Hehehe bardzo mi sie ta wersja podoba, i nie powiem nie jest fikcyjna, zawsze na jakis (normalnych)baleach siedzą abs`y git nacpane na tabsach :balisong: i wtdy nalezy przemknąc kolonich cicho(jak jestes sam) lub uzyc , jak cie zaczepioa spierdalamento:-)
Podoba mi sie :-)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?

Ludzie, ja myślę, że Adam specjalnie Magdzie taką legendę robi, zeby mu nikt kobiety nie podrywał :)

Adam, ucałowania dla M. ;)

K.


Ja legendy nie znałem, ale i tak ostatnio nie podrywałem :)

Ale ucałowania prześlę też, a jak :)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?

[
Ja legendy nie znałem, ale i tak ostatnio nie podrywałem :)

Ale ucałowania prześlę też, a jak :)


:)
Jak najpierw dałeś jej Sifu do ręki... ;)
(widziałem zdjęcie ;) )

K.
  • 0

budo_jaro24
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Co do zaistniałej sytuacji,sprecyzuje:
Przysiadłem sie do stolika kolegów,zaczołem rozmawiac i wtedy pojawił sie "nieustraszony".Powiedział cos w stylu "Co jest ziomek, masz jakis problem?".Spojrzałem na niego i z usmiechem odpowiedziałem "nie ma zadnego problemu".Po czym pomruczał cos i wrucił do lozy obok.
Z tego co sie dowiedziałem pozniej, prowokował nie tylko mnie.
I teraz najlepsze ,okazało sie ze jest synkiem adwokata i dlatego czuje sie nietykalny.Byc moze w taki sposob nakreca prace dla ojca :wink:
Dobrze ze wyszło tak jak wyszło.Panowie uwazajcie na takich pseudo twardzieli :D
Pozdro.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
I postąpiłeś prawidłowo. Ja ostatnio na imprezie miałem sytuację, gdzie siedziałem w loży w stanie po spożyciu dużej ilości alkoholu i wolałem nie wykonywać zbyt wielu czynności na raz ( co wykluczało wtedy wszystko poza oddychaniem ;) ). Przyszło 2 gości i pytają czy mogą się dosiąść. Stwierdziłem, że tak, bo w końcu loża była dość duża + nie bardzo chciałem wtedy kogokolwiek denerwować :) . Po pewnym czasie gości zaczęło przybywać i o ile ci pierwsi wyglądali w miarę normalnie, to następni to po prostu zwykłe drechy :X . Kulturalnie powiedziałem, że jak chcą, to niech siedzą, ale żeby dla mnie i kumpli zostało miejsce. W końcu wytrzeźwiałem i poszedłem potańczyć. Gdy wróciłem loża była pełna drechów, a 2 kumple, którzy chcieli usiąść po prostu bali się z nimi gadać. Już troszkę mniej kulturalnie stwierdziłem, że chcę żeby w loży było miejsce dla mnie i znajomych. Jeden z drechów zaczął się rzucać ( zresztą pyskował już wcześniej ). Wytłumaczyłem mu więc obraz sytuacji ( Moja loża - moje zasady, jak nie to wy***aj ). I poskutkowało. Generalnie staram się nie stosować tej metody, ale w owym okresie chodziłem w dość podłym nastroju.
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
kufa, pamiętajcie gnojki i tak zwane cfaniaki zawsze sie na baletach lub imprach okolicznosciowych(:-)) znajda...Jesli nie chcesz sie bic nie prowokuj, po porstu odpowiedz szybklo i jasno ze noie chcesz itp i nioe interesuj sie gosciem:-) proste Trza na takich zlewac!!
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka jest wasza reakcja?
Co Ty kufa nie powiesz ? :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024