Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc przy dawkowaniu spalacza

spalacz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

kuras3322
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc przy dawkowaniu spalacza

Witam, zaczynam redukować tkankę tłuszczową. Do pomocy kupiłem spalacz Thermo Speed Extreme z Olimpu . Dodatkowo biorę BCAA bezpośrednio przed i po treningu .
Jednak mam mały problem z dawkowaniem.
Na trening mam jedynie czas rano ze względu na prace. , zaczynam trening o godzinie 10( okolo 50 min treningu i około 45 min areobow) .Śniadanie jem 30 min przed treningiem . Obiad około 14-15
Wszędzie pisze żeby brać spalacz 1/2 na czczo 30 mi przed treningiem . I tu mam właśnie problem . Czy mam iść na trening na czczo i wziąć spalacz 20/30 min przed treningiem i tak samo przed obiadem ? Wstaje okolo godziny 8 po czym idę na zakupy + odprowadzenie dziecka do szkoły .Czy mogę jakoś pogodzić śniadanie i branie spalacza w czasie przed treningiem np :spalacz o 8 , sniadanie 9.30 ?
Dodatkowo okolo 3/4 razy w tygodniu okolo godziny 21 ide na basen/rower/ bieganie. Oczywiście staram się przestrzegać diety na tyle na ile pozwala mi tryb mojego dnia.
Prosze o pomoc i napisanie mi kiedy najlepiej brac spalacz
Bardzo dziekujespal


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy dawkowaniu spalacza

Jeżeli mam być szczery to na wstępie zrezygnowałbym z Thermo Speed Extreme. Dla mnie ten preparat jest totalnie przereklamowany, a jego działanie jest zaledwie namiastką obiecywanych efektów. Niemniej jednak proponowałbym najpierw zjeść śniadanie, a następnie potem udać się na trening. Posiłek przed wysiłkiem fizycznym jest niezbędnym źródłem energii dla naszego organizmu w związku z czym lepiej iść z pełnym żołądkiem aniżeli forsować się o pustym brzuchu. Najpierw zjedz śniadanie, odczekaj i następnie zażyj spalacz. Potem udaj się na trening.

 

W przypadku ćwiczeń o późniejszej godzinie, nie polecam stosowania termogeników po godzinie 18. Zawarte w nich związki mobilizujące mogą spowodować problemy z zasypianiem. 


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy dawkowaniu spalacza

Zawsze możesz też spróbować z innymi spalaczami. Ja na przykład po Trizerze nie mam żadnych problemów z zasypianiem. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym miała kłopoty w nocy i leżała wpatrując się w sufit. Może to zasługa tego, że Trizer składa się z naturalnych składników, które nie mają negatywnych skutków na organizm. Póki, co zauważyłam jedynie dobrą utratę wagi, a to był jedyny cel mojego zażywania spalacza.


  • 1

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy dawkowaniu spalacza

Też biorę spalacz tłuszczu. Zażywam go rano i wieczorem. Ostatnią dawkę staram się przyjmować około godziny 18-19. Tak by upłynęło minimum te cztery godziny przed snem. Nawet na opakowaniu Trizera jest napisane "Nie stosować później niż 4 godziny przed snem.". Jeśli będziemy się zawsze stosować do zaleceń to nie będziemy mieć problemów. U mnie to wygląda tak, że najpierw śniadanie, jadę do klubu, biorę spalacz tłuszczu i ćwiczę. 


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy dawkowaniu spalacza
Jeśli chodzi o firmę nie bedę sie wypowiadal poniewaz nie stosowalem spalacza rej firmy natomiast moge polecic shredex z firmy Scitec Nutritiom ktoray dzialal na mnie wielokrotnie stosujac na redukcji, nie mniej jednak pamietaj se ten suplement jest tylko dodatkiem do diety ktory nie zastapi ci dobrze zbilansowanej diety.
  • 0

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy dawkowaniu spalacza

Pewnie, że tak jak mówi mój poprzednik. Każdy z wymienionych spalaczy nie będzie skuteczny, jeśli nie zastosujemy diety. Do Trizera nawet jest rozdawana, jako gratis indywidualna dieta skomponowana dla każdego przez specjalistów. Spalacz to uzupełnienie diety i produkt, który ułatwi spalanie tkanki tłuszczowej między innymi poprzez zmniejszenie apetytu i usunięcie wody z organizmu. Jeśli dietę i spalacz uzupełnisz ćwiczeniami to na efekty nie będziesz musiał długo czekać.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spalacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024