Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liporedux


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

unBreak
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Liporedux

 

Liporedux - jedyny skuteczny miejscowy spalacz tłuszczu dostępny na rynku. W odróżnieniu od innych tego typu produktów liporedux zawiera składniki o skuteczności popartej badaniami oraz potężną dawkę składników aktywnych. Poza usuwaniem uporczywego tłuszczu pomaga błyskawicznie zwalczyć nieestetyczny cellulit, a także zwiększa jędrność tkanek przez co szybko i efektywnie poprawia sylwetkę. 

 

  • Likwiduje uporczywe zlogi tłuszczu, szczególnie z okolic brzucha i bioder
  • W przeciwieństwie do większości środków na rynku, realnie likwiduje celulit
  • Poprawia definicję mięśni
  • Zwiększa unaczynienie i jędrność tkanek

Moje pytanie brzmi czy serio powinno sie go stosować bezposrednio przed treningiem? Skoro na treningu na maxa sie pocimy i zaraz bierzezmy prysznic, wiec to zz siebie zmyjemy, a przeciez trening silowy dzizala tak, ze przyspiesza nam metabolizm i spalamy tluszcz przez caly nastepy dzzien, a nie tylko podczas wykonywania go.

 

Pozdrawiam


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liporedux

Dość specyficzny produkt. Myślę, że działa podobnie do tych wszystkich żeli antycellulitowych. Cellulit zwalcza sie z zewnątrz i od wewnątrz. Ja przyjmuję spalacz tłuszczu Trizer. Od kiedy schudłam te kilka kilo to moje nogi są w lepszym stanie i zmniejsza się też cellulit. Staram sie ćwiczyć no i przede wszystkim zmieniłam dietę. A jak wiadomo to, co jemy wpływa na wygląd naszej skóry. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Liporedux

Szczerze powiedziawszy to zadałeś dobre pytanie. Z jednej strony, termogeniki są zazwyczaj stosowane przed treningiem ale czy takowy żel rzeczywiście zdąży zadziałać podczas ćwiczeń skora wchłania się przez skórę? Najlepiej bedzie poczekac na opinię kogoś kto miał już okazję stosować Liporedux.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024