Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam problemy z dietą prosze o pomoc

#dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Mati337
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam problemy z dietą prosze o pomoc
Mam 14 lat waga 50 kg wzrost 165 chciałbym zacząć przygode z kalisteniką ale mam problemy z dietą nie wiem jaką wybrać trening na razie dla początkujących 6 razy w tygodniu
  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

W twoim wieku trzymałbym się tylko dodatniego bilansu kalorycznego plus białko trzymaj na poziomie 1,6-2g na kilogram masy ciała.


  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

Masz kogoś, kto będzie Ci doradzał w tej kwestii? Czy wyłącznie będziesz się opierał o wiedzę, jaką zdobędziesz na forum? Najczęstszy problem pojawia sie właśnie odnośnie diety. Na pewno musisz mieć dodatni bilans. W związku z tym uzupełnij ankietę odnośnie tego, jaki powinieneś mieć bilans i dodaj do tego trochę kalorii. Jeśli będziesz miał problemy z dietą to możesz skorzystać z porad dietetyków, trenerów personalnych, którzy układają diety także dla osób ćwiczących. Sama mam dietę, ale dostałam ją do spalacza tłuszczu Trizer. Nie byłam u dietetyka, a uzupełniłam jedynie ankietę online. Poszło szybko i sprawnie. Możesz też poszukać diet online będą tańsze a równie skuteczne, co wizyta w cztery oczy u specjalisty. 


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

Mati no nie mogę uwierzyć !!!

 

14 lat....jaka dieta w ty, wieku ? Korzystaj z życia, jedz naturalne produkty, trenuj i będzie super progres !

 

Dla mnie dieta w takim wieku to jest chora sprawa. 

 

Ja sam trenuje Street Workout, posłuchaj co mówię. Jeżeli nie będziesz zapychał się nadmiarem słodyczy 

 

to będą super efekty. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

Jw. dieta w tak młodym wieku jest totalnie niepotrzebna :). Pamiętaj, że do 17 roku życia trwa okres dojrzewania w którym nasze ciało jest plastyczne i chłonie wszelkiego rodzaju zmiany. Co wiecej, stale się rozwijamy i to właśnie w tym czasie kształtuje się najwięcej cech naszej dorosłości. Dlatego radziłbym podobnie jak reszta, po prostu ćwiczyć i odżywiać się zdrowo. Zobaczysz że efekty pojawią się prędzej niż myślisz. Potrzeba jedynie nieco czasu!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

Zdrowe odżywianie na pierwszym miejscu. Dieta jest podstawą zawsze, ale u osób starszych. Takich, które już nie są w okresie dojrzewania. Takie osoby mogą stosować różnego rodzaju diety, brać Trizer i wiele innych suplementów. Jednak  Ty jesteś jeszcze za młody by stosować diety, ponieważ Twój organizm się jeszcze rozwija. Jedz wszystko, ale tak jak wspomniano nie zapychaj się słodyczami. Oczywiście też nie jedz fast foodów. Ogranicz napoje gazowane. Są to zbędne produkty, które wcale dobrze nie wpływają na organizm. Podejrzewam, że nie gotujesz sam wiec powiedz mamie, żeby gotowała zdrowe posiłki. Wpłynie to pozytywnie na całą rodzinę. 


  • 0

ines
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

No w przypadku osób dorosłych nie ma problemu, jeśli chcą brać suplementy i spalacze typu Trizer. Jednak dla młodych osób, których organizm non stop się rozwija nie jest to przeznaczone. Teraz powinieneś dostarczać do organizmu składniki mineralne i witaminy wprost z pożywienia. Zwróć uwagę by Twoje posiłki miały dużo zdrowej żywności. Nie objadaj się tak jak dzieciaki w Twoim wieku chipsami i hamburgerami. Oczywiście możesz zjeść burgera, ale zrób sobie zdrowszą domową wersję z porządnym mięsem.


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc
Ja na Twoim miejscu zrobiła tak:
1. Zdrowe jedzenie(oczywiście bez przesady)
2. Mała nadwyżka kaloryki
Tego się trzymaj a będzie dobrze i efekty też będą ;-)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

Ja na Twoim miejscu zrobiła tak:
1. Zdrowe jedzenie(oczywiście bez przesady)
2. Mała nadwyżka kaloryki
Tego się trzymaj a będzie dobrze i efekty też będą ;-)

Dlaczego napisałaś bez przesady przy zdrowym jedzeniu? Zdrowe jedzenie to nie tylko ciągle spożywana sałata, ale wszystkie produkty tylko przygotowane w odpowiedni sposób. Pierś z kurczaka może być zdrowym jedzeniem, ale można ją też przygotować w taki sposób, że będzie bombą kaloryczną. Wszystko zależy od tego jak będzie miał posiłki przygotowane w domu. Ja kiedyś gotowałam niezdrowo albo wcale nie gotowałam, bo mi się nie chciało. Teraz mam przepisy w diecie, jaką dostałam od Trizera to mi się chcę gotować bo mam jakieś podstawy tego jak zacząć. A wcześniej wiecznie brakowało mi pomysłu.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problemy z dietą prosze o pomoc

Może aniajlover miała na myśli by zachować zdrowy rozsądek i pozwolić sobie od czasu do czasu na małe odstępstwo. Na forum niejednokrotnie wspominaliśmy, że sfera psychiczna jest równie ważna co nasze ciało. Dlatego chat meale są jak najbardziej wskazane by zresetować się od ciągłych wyrzeczeń. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: #dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024