Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chudo, lecz wciąż z oponką.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Gegoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chudo, lecz wciąż z oponką.

Witam, jestem na diecie od 5 miesięcy,zgubiłem już naprawdę sporo balastu, moim celem od samego początku było uzyskanie pierwszy raz w życiu kraty na brzuchu, lub choć posiadać ten płaski brzuch, żeby go przez wakacje utrzymać, a od września wejść ostrożnie na mase. Spożywam aktualnie dziennie 1700-1800kcal, na zdjęciu to wygląda naprawde niegroźnie, ale wg mnie dół brzucha w rzeczywistości podczas  dnia(a nie na czczo jak na foto) wygląda o wiele gorzej, dlatego chciałbym pozbyc się go całkowicie, mam czas do czerwca, aktualnie trenuję programem P90X plus.

Co polecacie zrobić? Lecieć dalej jak robiłem to do tej pory? Efekty dalej postępują np. przed ostatnie 2 tyg zleciało mi 1,5 cm z brzucha na wys. pępka, czy może już odpuścić tak niską podaż kcal, bo usłyszałem już opinie, że jeśli pomimo tego wyglądu dalej chce się odchudzać to powinienem sie zbadać. :dude:  Moim celem, jeśli środki finansowe pozwolą jest wejście we wrześniu na spokojną masę, i budować ją ostrożnie, żeby się nie zalać.

Załączone pliki


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudo, lecz wciąż z oponką.

Co do badania mieli racje, można zaburzyć układ hormonalny przy ekstrymalnym zejściu z wagi. 

 

Patrząc na zdjęcie można powiedzieć,  że po prostu brakuje mięsa, które ładnie ukształciło by sylwetkę.

 

Proponuje dalej trenować i dalej pracować na efekty ;) 

Dobrze jest, pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudo, lecz wciąż z oponką.

Spodziewałam się oponki na zdjęciu, a tu ledwo widać jakieś niedoskonałości na Twoim brzuchu. Jest bardzo dobrze. Ćwicz dalej to na pewno osiągniesz efekt taki jak chcesz. Możesz wspomóc się jakimś spalaczem. Trizer odkrywa mięsnie i pozwala pozbyć sie tkanki tłuszczowej na każdym etapie odchudzania. U Ciebie jest to finisz, więc akurat na podkręcenie efektów dobrze by było coś wziąć. Oczywiście nie rezygnuj wtedy z diety ani w żadnym wypadku z ćwiczeń. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudo, lecz wciąż z oponką.

Brzuch to cholernie ciężki obszar do idealnego wytrenowania. Niestety trzeba dużej ilości czasu i potu aby pochwalić się 6pakiem, ale nie pękaj - wytrwałość i trud włożony w pracę na pewno się opłaci. Ćwicz i obserwuj progres ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Gegoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudo, lecz wciąż z oponką.

A  za co polecilibyście się wziąć, gdy skończe aktualny program? Od kiedy wziąłem się za siebie nie miałem problemu z doborem planu treningowego, ponieważ ćwiczyłem razem z gościem na lapku, wiec było  akurat pod tym względem łatwo, najrozsądniejszą opcją wydaje mi się trening FBW 3x w tyg i porządne interwały 2-3x w tyg, z tym, że niestety do siłowni nie mam dostępu, a w domu sprzęt jakim dysponuje to drążek,uchwyty do pompek,hantle z 16kg obciążenia, chciałbym  do wakacji pozbyć się tego jak najwięcej, bo prawdopodobnie potem zacznę fizyczną pracę, i jeśli to będzie wyglądało jak w roku poprzednim, to niestety chyba nie wykrzesam z Siebie tyle siły, aby jeszcze wykonywać treningi, diety będę oczywiśćie przestrzegał, ogólnie w wakacje chciałem robić ostrożny revers diet, aby móc od września wejść na rozsądną masę z możliwie jak najmniejszym %BF, byłbym wdzięczny gdyby ktoś poświęcił chwilę i mógł mi pomóc w tej sprawie;D

Ogólnie to zauważyłem, że im bliżej końca, tym ciężej,  rozumiem,  że tak może być, ale też boję się, że po prostu po tak długiej niskokalorycznej diecie metabolizm zaczyna się buntować,zobaczymy za tydzien gdy wykonam pomiary..


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudo, lecz wciąż z oponką.

Im bliżej końca tym mniej tkanki tłuszczowej i ciężej się jej pozbyć. To całkiem normalne. Zdarza sie to często, ale na pewno sie nie poddawaj skoro już tyle osiągnąłeś. Metabolizmem się nie przejmuj, bo zawsze można go podkręcić. Z naturalnych sposobów to szklanka wody z cytryną każdego dnia, ale i możesz zacząć stosować odpowiednią suplementację (trizer).  Brzuch faktycznie ciężko wyrzeźbić, ale dla chcącego nic trudnego. 


Użytkownik nikross edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024