Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

padi23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Mam 164 cm wzrostu i 80 kg wagi i jestem strasznie otyly i wolny i brak energii mam i biegam aeroby ktore mi nic nie pomagaja i wczesniej jadlem zdrowo a teraz pozwolilem sobie troche podjadac i jadlem ryze,piersi z kurczaka,warzywa i pieprz cayenne,chilli ,czosnek .I szukam kogos kto by mi naprawde skuteczna diete rozpisal i tez choruje na niedoczynnosc tarczycy,przelyk baretta,choroby psychiczne.Prosze o pomoc


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Przy takiej ilości chorób lepiej skontaktować się z dietetykiem klinicznym aniżeli szukać pomocy na forum. Zdrowie ma się tylko jedno więc radziłbym oddać się w ręce specjalisty ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Jeśli masz kłopoty ze zdrowiem to w żadnym wypadku nie powinieneś sam sobie układać diety. Lepiej tak jak kolega wyżej radzi udać sie do dietetyka, który biorąc pod uwagę Twoje problemy ułoży Ci dietę. Dieta od specjalisty jest o wiele lepsza, bo jest indywidualnie ułożona. Sama czekam na dietę będącą dodatkiem do spalacza Trizer. Samej mi ciężko ułożyć dietę, Myślę, że mając taką ułożoną przez specjalistów uda mi się utrzymać i przyniesie ona pozytywne skutki. 


  • 0

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Nikt z nas nie jest lekarzem i nie zna historii Twoich chorób i tego, jakie leki przyjmujesz. Niektóre leki mogą utrudniać schudnięcie. W związku z tym lepiej, jeśli tak jak mówią koledzy wyżej udasz się do lekarza i z nim skonsultujesz swój stan zdrowia. Dobrze, że postanowiłeś się odchudzać. Otyłość może doprowadzić do kolejnych chorób, dlatego im wcześniej zaczniesz działać tym lepiej. Pamiętaj, że dieta to 70procent sukcesu. Sama to zauważyłam po tym jak zaczęłam stosować dietę od Trizera. Czuję się lżejsza, nie mam uczucia przybicia po posiłkach. 


  • 0

petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Zażywanie leków na bazie sterydów może powodować zatrzymanie wody w organizmie oraz zwiększony apetyt. Istnieje też prawdopodobieństwo, że takie leki będą prowadziły do gromadzenia się tłuszczu w innych miejscach niż zazwyczaj. Zażywanie leków na przewlekłe choroby także może mieć negatywne skutki. Problemy z nadciśnieniem, migreną mogą wpływać na naszą figurę. W przypadku suplementacji należy porozmawiać o tym z lekarzem by ocenił czy można ją stosować z lekami. Nawet taki Trizer, który jest w 100% z naturalnych składników należy skonsultować.


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Dobrze, że chociaż wspomniałeś na co chorujesz bo jak ktoś by Ci zaczął radzić to nie wiadomo co by było dalej z Twoim zdrowiem. Serio lepiej pogadać ze specjalistą, który się na tym zna  a nie szukać pomocy na forum. ;)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

W ogóle poszukiwanie rad na forum w związku z własnym zdrowiem (czyt. poważnej choroby) jest raczej słabym pomysłem. Wizyta u specjalisty przynajmniej rozwieje większość wątpliwości, o które nietrudno w dobie dzisiejszego internetu ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac i spalic tkanke tluszczowa i oponke na brzuchu?

Zawsze można popytać na forum dla uspokojenia się, uzyskania wcześniej rady niż wyznaczona wizyta u specjalisty, ale w przypadku poważnych chorób rozmowa na forum nie zastąpi wizyty. Ja wiele razy uzyskałam dobrą diagnozę od osób na forum. Później lekarz powtórzył to samo rozpoznanie. Czułam się lepiej będąc przygotowaną psychicznie na to, co powie specjalista. Tak, więc jestem zdania, że forum jest jak najbardziej ok, ale nie jest to podstawowe i jedyne źródło wiedzy. Wszystko najlepiej konsultować z lekarzami i osobami, które się znają. Nie wolno też zapominać o czytaniu ulotek i etykiet. Nawet, jeśli pisze, że skład jest bezpieczny to trzeba go przeanalizować i zobaczyć czy nie ma się uczulenia. Różni ludzie różnie reagują. Tym bardziej w przypadku suplementów. Ja zanim coś biorę to czytam opinie, pytam znajomych, konsultuje przy okazji u lekarza. Tak samo było w przypadku Trizera. Zanim nie byłam pewna, że mogę go brać to nie brałam. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024