Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening dla 16 latka - pytania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Anonymous.
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening dla 16 latka - pytania.
Cześć. Od jakiegoś czasu chciałem zacząć trenować, ale jakoś nie wiedziałem jak się za to zabrać. Wczoraj znalazłem aplikacje"100 pompek" która układa plan ćwiczeń w miarę możliwości użytkownika. Najpierw jest coś w rodzaju testu siły dla danego ćwiczenia, na przykład pompek. Zapisuję swój wynik i dostaję plan ćwiczeń na jeden dzień. Dziś zrobiłem do tego testu 15 pompek, trochę słabo , ale nie byłem na siłach.potem aplikacja dostosowala 5 serii pompek do moich możliwości, wygladalo to tak: 9,8,7,7,9 i 60 sekund przerwy między ćwiczeniami. Jest też taka opcja dla podciągnięć, przysiadów i brzuszków. Czy wykonując codziennie ćwiczenia z tym planem (pompki + przysiady) otrzymam jakieś wyniki w przeciągu dwóch miesięcy? Czy może to za mało lub taka aplikacja jest Malo skuteczna i są lepsze metody? Jeśli ktoś by mógł, to bardzo bym prosił o jakiś plan ćwiczeń, lub jakie ćwiczenia robić w danych dniach korzystając z tej aplikacji.

Mam 16 lat, 181 cm wzrostu i ważę 61 kilo. Nie mam żadnych sprzętów, drążków nie licząc 2 kilowej hantelki. xd W okolicach nie na też żadnej siłowni, dopiero jedna stawiana.

// edit

Zapomniałem dodać co chcę osiągnąć:
-Przynajmniej trochę zwiększyć siłę i wyrzeźbić klatkę piersiową, jeżeli to możliwe przez ćwiczenia w moich możliwościach. I w ile czasu byłoby widać jakieś male efekty ? Stosując się do rad, które ktoś mi podeślę lub tej aplikacji.

Użytkownik Anonymous. edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka - pytania.

Do wakacji na pewno tego nie zrobisz bo zakładam że właśnie to jest twoim celem "otrzymam jakieś wyniki w przeciągu dwóch miesięcy?"  

 

Polecam Ci trening http://www.fabrykasi...w-domu-obwodowy  potrzebne będą Ci tylko hantle.


  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


insanewx
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka - pytania.

Zacznijmy od klatki piersiowej ze względu na to że dodają one 20% do siły rąk. Wyciskanie na desce pomoże zrobić ci potężną klate a w zwiększeniu siły polecam podnoszenie na drążku, ręcę będą silniejsze oraz bardziej umięśnione :dude:

*R08*


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024