Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Lipski
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy (redukcja)

Witam, mam lat 20 i przy wzroście 181 ważę 85 kilo, uznałem że przyda się mała redukcja.

 

W tym celu, zamówiłem sobie następujące suplementy.

2mk30Lk.jpg(Kreatyna to monohydrat)

Pytania mam następujące, taki zestaw mi wystarczy? Mogę łączyć te 3 rzeczy? Czy do redukcji potrzebuję czegoś jeszcze? 

 

Oraz pytania z innej beczki, wiem że to nie ten dział, ale zadam te pytania przy okazji co by kolejnych tematów nie zakładać, Jak chcę się zrobić na przysłowiowego "byczka" to do jakiej wagi musiałbym zejść? Do redukcji trening siłowy się nadaje? Czy lepiej aeroby? 

 

Stosuję dietę amatorską, taką "swoją", jem zdrowiej (owoce, warzywa, serki wiejskie) i piję bardzo dużo wody, dopiero na coś konkretniejszego, bardziej "rygorystycznego" zamierzam się przestawić.

 

Chciałbym zaznaczyć że jestem zielony i dopiero swoją "przygodę" zaczynam, dlatego prosiłbym o wyrozumiałość i z góry już dziękuję za rady i pomoc. Pozdrawiam.


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy (redukcja)
Zdecydowanie najwiecej uwagi poświęć diecie musi byc dobrze zbilansowana wtedy twoje cialo bedzie znienialo swoje ksztalty.
Co do treningu aeroby mozesz krecic ja uwazam je za dobre rozwiazanie ale naczczo wtedy naprawde mozna zoptymalizowac efekty.
Suplementacja przydalby sie preparat witaminowy kosztem spalacza na poczatku , spalacz jest dobra opcja na koncowce redukcji.
  • 1

ines
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy (redukcja)

, spalacz jest dobra opcja na koncowce redukcji.

 

A Trizer, który używam jest polecany na każdym etapie, więc jeśli chcesz to możesz stosować. Dodatkowo masz, jako gratis do niego dietę, do której mógłbyś się stosować albo inspirować nią. Na pewno skup się na diecie i uwzględnij w niej swoje zapotrzebowanie na b:t:w. Jak sam masz problem z dietą to możesz pogadać z trenerem albo dietetykiem. Obie z tych osób chętnie doradzą.


  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy (redukcja)

Tak to prawda, lepiej wybrać witaminy i dopracować dietę aniżeli od razu stawiać na spalacz. Moim zdaniem będziesz miał lepsze efekty, a z pewnością metabolizm będzie naturalnej pozbywał się wagi. Co do samej suplementacji - wygląda jak najbardziej ok i cieszę się, że postawiłeś na dobre marki ;).


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy (redukcja)

Podstawowa sprawa to oczywiście dieta, suplementy termogeniczne zostaw na ostatni szlif ;) 

Możesz wrzucić na początku kreatynę, witaminy i BCAA. 

Spalacz w końcowym etapie redukcji :D 


  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: redukcja, monohydrat, suplementy, odżywki, termogenik, kreatyna, dieta, ćwiczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024