Skocz do zawartości


Zdjęcie

Black Bombs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Gegoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Black Bombs
Witam, pisze z prośbą o poradę, czy ktoś patrząc na skład mógłby potwierdzić czy też zaprzeczyć ze jest to produkt oryginalny?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jestem na diecie juz prawie 5 miesięcy i jedyne co mi zostało do osiągnięcia pełni zadowolenia to płaski brzuch, a tylko tam jeszcze zalegają niepotrzebne kilogramy. Moglibyście się coś wypowiedzieć na jego temat? Czy efekty w spalaniu fatu naprawdę są zauważalne pod jego wpływem? Pytam ponieważ z pieniędzmi u mnie słabo i jeśli już wydaje taka kwotę na suplement to chciałbym żeby działał jak najlepiej. Z góry wielkie dzięki wszystkim, którzy się wypowiedzą w tym temacie.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Black Bombs

Dla mnie suple z Doriana to pewniak. Obecnie wycinam się z Black Bomb i jestem cholernie zadowolony. Pierwszy tydzień stosowania z dietką i kilogram poleciał ;) Do tego mega dużo siły na treningu i maksymalna potliwość. Dla mnie to produkt wart swoich pieniędzy, a na pewno posiadający odpowiednie działanie !


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Gegoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Black Bombs

A mogę się dowiedzieć skąd zamawiałeś? Lub po prostu gdybyś porównał składy twojego i tego przedstawionego na aukcji? I czy rodzaj tabsy/proszek różni się tylko sposobem przyjmowania, czy są jeszcze jakieś różnice? I jaki Ty stosujesz? Przepraszam za natłok pytań, ale ciesze się, że znalazłem taką osobę.;D

Na allegro widzę różne wersje właśnie, z różnymi składami, a  że zupełnie się na tym nie znam niestety, to zdam się wyłącznie na twoją opinię.;D


Użytkownik Gegoo edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Black Bombs

Jak będę w domu to podeślę zdjęcie etykietki w wiadomosci prywatnej żebyś mógł zerknąć na nią. Co do rodzaju - brałem pierwszą wypuszczoną w tabletkach i był kosmos :D z pewnością nie poleciłbym to nikomu kto nie miał styczności z mocnymi spalaczami. Potem brałem w proszku, bardziej optymalna i mniej "przedtreningowa" w stosunku do tabletek. Skąd zamawiałem ? zamówiłem gdy wyszła II wersja (po pierwszym wycofaniu ze sprzedaży) 3 puszki bo wiedziałem, jak to się skończy ;). Także bazuję na własnych zapasach :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Gegoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Black Bombs
Hmm, dzięki wielkie za odpowiedz, zobaczę czego znajdę lepsza ofertę, bo znając życie, to już to hardcorowe działanie tabletek o którym wspominałeś juz dawno poszło w zapomnienie wraz z kolejnymi odsłonami tego spalacza, a i chyba bardziej jesten przekonany do tabletek. Bardzo dziękuję za odpowiedź i czekam z niecierpliwością na wiadomość, pozdrawiam ;D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024