Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja z brzucha.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Boyka322
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja z brzucha.

Waga 77.5kg
Wzrost 181cm
Wiek 18

Mam pewien problem. Staram się od dawna wykuć na brzuchu solidnie wyglądający 6pack.
Czuje że mam cos nie tak z dietą ponieważ kostki czuć, górę brzucha już widać dobrze ale środek i dół nie za bardzo, plus jeszcze na boczkach biodrach widzę że coś zostało.. Czy moglibyście mi powiedzieć jak to zrobić.? Jak doprowadzić do satysfakcjonujących efektów.? Jak ułożyć sobie dietę.?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Mięśnie brzucha wzmocnisz i zwiększysz ich rozmiar dzięki odpowiedniemu treningowi. Natomiast dieta redukcyjna, czyli z deficytem kalorycznym, pozwoli Ci na ich odsłonięcie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


waleriaem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Na odsłonięcie mięśni możesz też podziałać ze spalaczem tłuszczu. Sama biorę Trizer i widziałam na forum już kilka wątków na ten temat to możesz zerknąć. Działa dobrze. Dużą zaletą dla mnie jest to, że hamuje apetyt dzięki temu łatwo ograniczyć spożywanie kalorii w ciągu dnia. Mimo, że jestem na diecie to nie męczę się na niej, nie chodzę non stop głodna i rozdrażniona.


  • 0

Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

JA też się Trizeruję:) dopiero 6 tygodni ale juz widać efekty a przyznać muszę, że najbardziej kłopotliwą częścią mojego ciała jest właśnie brzuch - 3 porody robią swoje. Na razie 7 kilo w dół, codziennie duuużo brzuszków i mam nadzieję, że niedługo i u mnie jakieś mięśnie będzie wreszcie widać :)


  • 0

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

JA też się Trizeruję :) dopiero 6 tygodni ale juz widać efekty a przyznać muszę, że najbardziej kłopotliwą częścią mojego ciała jest właśnie brzuch - 3 porody robią swoje. Na razie 7 kilo w dół, codziennie duuużo brzuszków i mam nadzieję, że niedługo i u mnie jakieś mięśnie będzie wreszcie widać :)

 

No to widzę, że jest tu mały fanklub Trizera. Siedem kilogramów to super efekt. Trzymasz jakąś dietę? Ograniczasz coś sobie? Oprócz brzuszków pojawia się u Ciebie jeszcze jakaś aktywność? Wiesz, że robiąc brzuszki powinnaś wykonywać różne rodzaje, a nie wyłącznie te klasyczne. Angażuj do ich wykonywania jak największą ilość mięśni. Polecam też robienie deski. Działa nie tylko na brzuch, ale też na ramiona i plecy. Na początku mięśnie rąk mi drżały i nie mogłam wytrzymać kilkunastu sekund, a teraz już ponad minutę bez problemu daję radę. 


  • 0

Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

No to widzę, że jest tu mały fanklub Trizera. Siedem kilogramów to super efekt. Trzymasz jakąś dietę? Ograniczasz coś sobie? Oprócz brzuszków pojawia się u Ciebie jeszcze jakaś aktywność? Wiesz, że robiąc brzuszki powinnaś wykonywać różne rodzaje, a nie wyłącznie te klasyczne. Angażuj do ich wykonywania jak największą ilość mięśni. Polecam też robienie deski. Działa nie tylko na brzuch, ale też na ramiona i plecy. Na początku mięśnie rąk mi drżały i nie mogłam wytrzymać kilkunastu sekund, a teraz już ponad minutę bez problemu daję radę. 

 

Hejo :)  a no, efekt całkiem spoko, ale ja mam łącznie jakieś 20 kilo do zrzucenia. Właściwie jak mi spadnie i 25 to też będzie ok:) Co do diety, to dostałam razem z Trizerem - po wypełnieniu dość obszernej ankiety, ułożona przez dietetyka. 

Nie wiem czy mogę to nazwać ograniczeniem, bo ja tak naprawdę jem praktycznie wszystko, ale korzsytam z przepisów zawartych w diecie. Wybrałam sobie opcję z 3 posiłkami, więc są dość kaloryczne, nie jestem głodna :)

Co do brzuszków, nie jest to moja jedyna aktywność fizyczna - chodzę na zumbę, dodatkowo ćwiczę z Ewką Chodakowską i jeżdżę sporo na rowerze, neistety wciaż głównie stacjonarnym. Deski nie robiłam, ale dzięki za ćwiczeniową inspirację bo pewno wykorzystam, chociaż zapewne będzie trudno :)


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Hejo :)  a no, efekt całkiem spoko, ale ja mam łącznie jakieś 20 kilo do zrzucenia. Właściwie jak mi spadnie i 25 to też będzie ok:) Co do diety, to dostałam razem z Trizerem - po wypełnieniu dość obszernej ankiety, ułożona przez dietetyka. 

Nie wiem czy mogę to nazwać ograniczeniem, bo ja tak naprawdę jem praktycznie wszystko, ale korzsytam z przepisów zawartych w diecie. Wybrałam sobie opcję z 3 posiłkami, więc są dość kaloryczne, nie jestem głodna :)

Co do brzuszków, nie jest to moja jedyna aktywność fizyczna - chodzę na zumbę, dodatkowo ćwiczę z Ewką Chodakowską i jeżdżę sporo na rowerze, neistety wciaż głównie stacjonarnym. Deski nie robiłam, ale dzięki za ćwiczeniową inspirację bo pewno wykorzystam, chociaż zapewne będzie trudno :)

Na początku i tak łatwiej chudnąć. U mnie niestety waga stoi. Włączyłam do swojego życia aktywność, ale waga nie drgnęła. Jedyne, co to zważyłam, że mam bardziej napiętą skórę. Czytałam, że to pewnie wina mojego metabolizmu, który zwolnił. Na rozruszanie go mam w planach picie wody z cytryną i zakup właśnie Trizera, bo czytałam, że podkręca metabolizm. Zauważyłaś to u siebie jakoś? Myślisz, że utrata kilogramów to zasługa diety czy połączenia diety z tabletkami?


  • 0

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Robiłam deskę. Na początku nie mogłam wytrzymać 15sekund. Tak wiem, wstyd. Dopiero z czasem udało mi się przedłużyć ten czas do 2 minut. Nadal ćwiczę zgodnie z wyzwaniem plankowym, które spróbuję przejść całe. W ostatnim dniu trzeba wytrzymać 5 minut. Ciekawe czy mi się uda. Na stronie www.trizer.pl jest napisane, że działa na metabolizm, więc powinno Ci pomóc. Tym bardziej, że ten spalacz pomaga utrzymać dietę i usuwa zbędną wodę z organizmu. Sama czekam do następnej wypłaty. Zależy mi na otrzymaniu diety.


  • 0

Matylda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Na początku i tak łatwiej chudnąć. U mnie niestety waga stoi. Włączyłam do swojego życia aktywność, ale waga nie drgnęła. Jedyne, co to zważyłam, że mam bardziej napiętą skórę. Czytałam, że to pewnie wina mojego metabolizmu, który zwolnił. Na rozruszanie go mam w planach picie wody z cytryną i zakup właśnie Trizera, bo czytałam, że podkręca metabolizm. Zauważyłaś to u siebie jakoś? Myślisz, że utrata kilogramów to zasługa diety czy połączenia diety z tabletkami?

Na bank,. Jestem o tym przekonana. Efekt jest naprawdę dobry . ja wcześniej niby zawsze działałam po omacku, ale jednak trzymałam się okreslonej ilości kcal no i nie łączyłam tego, czego łączyć nie można. Waga leciała w dół- ale nie tak systematycznie i nie aż tyle. 

Wodę z cytryną tez piję:) codziennie rano , szklankę, ciepłą :) i to pewno tak wszystko razem wzięte :) Powiem Tobie, że u mnie z tą przemianą materii też różnie było. Po tygodniu mniej więcej się to zmieniło. I TAK, naprawdę uważam, że to połączenie diety, tej wody z cytryną, ruchu i Trizera tak działa. 

 

judykow mnie też głównie ta dieta pokusiła. Bo suplementy to wiadomo- zawsze jako dodatek. No ale naprawdę nie żałuję, że się skusiłam. I Tobie też polecam :)


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

 TAK, naprawdę uważam, że to połączenie diety, tej wody z cytryną, ruchu i Trizera tak działa. 

 

Czyli takie działanie kompleksowe. Atakujesz z każdej strony, więc nie może się nie udać. Myślę, że jeśli wytrwasz w diecie, ćwiczeniach i będziesz kontynuowała przyjmowanie Trizera to osiągniesz sukces. Wyglądasz mi na osobę zdeterminowaną do działania. Takie osoby właśnie osiągają to, czego pragną. Co Cię aż tak motywuje do tego, żeby się odchudzić? Masz jakiś konkretny cel?


  • 0

matyjudo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Genialnie sprawdzają się zwłaszcza Plany Treningowe.

 

Odpowiednie trening i dieta, z regeneracją i planem działają doskonale. <3


Użytkownik matyjudo edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

ines
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Genialnie sprawdzają się zwłaszcza Plany Treningowe.

 

Odpowiednie trening i dieta, z regeneracją i planem działają doskonale. <3

Bez ćwiczeń na pewno nie osiągniemy satysfakcjonujących nas efektów. Dlatego zawsze warto mieć jakiś plan treningowy. Możemy go sami ułożyć albo z pomocą trenera personalnego. Ważne tylko by pamiętać o kilku podstawowych punktach. Musimy wybrać rodzaj ćwiczeń, jakie chcemy wykonywać, ich intensywności, czasu trwania treningu i jego częstotliwości.  Oczywiście nie można zapominać o takich prostych elementach jak rozgrzewka i rozciąganie.  Mieć wszystko rozpisane jak w przypadku diety. Z doświadczenia wiem, że mając rozpisane krok po kroku, co robić danego dnia i co jeść (tak jak w przypadku diety od Trizera) o wiele łatwiej mi trzymać się planu odchudzania niż jak z dnia na dzień wymyślam, co będę robiła i co jadła.


  • 0

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja z brzucha.

Tylko, że taki plan treningowy powinien być na miesiąc albo na dwa. Po takim czasie wzrasta kondycja i musimy, co jakiś czas modyfikować trening, by dalej był dla nas wyzwaniem, a po drugie, ciało po jakimś okresie przyzwyczaja się do ćwiczeń i nie są już one tak skuteczne. Tak samo w przypadku diety. Dlatego dieta od Trizera jest na miesiąc. W kolejnym miesiącu jest już zmodyfikowana. Wszystko to by osiągnąć lepsze efekty. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024