Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

pawko81
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

Witam. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumienie.

Mam 33 lata 185 cm i waga 92 kg. W ciągu półtora roku schudłem 15 kg poprzez przeważnie bieganie na bieżni i jakąś tam swoją diete.

Od jakiegoś czasu zacząłem ćwiczyć siłowo i zacząłem brać odżywki TREC WHEY 100 ,THERMO SPEED EXTREME, CARBO NOX i przed ćwiczeniami L-ARGININA. Wiem że to może kiepskie połączenie dlatego napisałem tutaj.

J

Jeżeli chodzi o dietę to ciężko mi będzie to utrzymać ponieważ cały dzień siedzę za kółkiem. Jedynie rano robię sobie warzywa na patelni i ryż. To jest mój cały posiłek który rozkładam na trzy porcje na cały dzień łącznie ze śniadaniem. I tak już jakiś czas.

 

Moje pytanie jest takie::

 

1.Co brać (odżywki itp)między posiłkami w dzień???

2. Co brać przed treningiem jak i po treningu???

 

Na treningu przeważnie zaczynam od bieżni 10 minut, potem siłownia jakaś godzina i na koniec rowerek z 20 minut..

 

Mój cel to zrzucenie jeszcze troszkę brzuszka(wiem że bez diety dobrej będzie cieżko ale się staram), no i nabranie tkanki mięśniowej..

 

Interesuje mnie tylko SUPLEMENTACJA.

 

Proszę o poważne propozycje..

Dziękuje


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening
Te ,, Posiłki"
to sam ryż z warzywami czy, dajesz jakieś mięso do tego?
ryż i warzywa to tylko wegle, a gdzie białko?
jeśli jeździsz proponuje kupić puchy z Tunczykiem, i np wozić, w aucie i w wolnej chwili wrzucić za ząb "
takiego tuczyka...
  • 0

pawko81
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

dorzucam do tych warzyw czasem parówki pokrojone lub piersi kurczaka :) ale rzadko..

właśnie między posiłkami pije białko w postaci sheka...

 

Znaczy takiego tuńczyka w puszcze ???np z biedry?


Użytkownik pawko81 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening
Tak, najlepiej w sosie własnym, musisz, jeść coś co Ci Dostarczy bialka, i można szybko zjeść..
Dobrze też, w tym czasie sprawdźi się np ser Żółty..
Sporo bilka, i sporo kalorii, i można szybko zjeść..
nie bazuj na samych odzywkach, bialko z prochu może, dostarczać max 30% dziennego zapotrzebowania, resztę powinno Byc, z posiłków..
  • 0

pawko81
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

oki. Spróbuje tuńczyka w puszce :)Wezmę całą zgrzewkę :)  ale mogę też między posiłkami wypić białko w proszku???lub coś podobnego

 

a powiedz co przed treningiem i po treningu???

Może być thermo speed i L-arginina przed ,a węgle,aminokwasy i białko po????


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening
Nie, mieszaj aminokwasów,,z białkiem, zachowaj ok 1h odstępu..
bo organizm potraktuje je jak zwykłe, bialko a to nie o to chodzi w ich suplemetacij..
Lepiej, je np popijac, z Woda podczas treningu...
wegle, z bialkiem po treningu ok, mogą , być...
przed treningiem, najlepiej zjeść, normalny posiłek..
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

Przede wszystkim najlepiej będzie ograniczyć ilośc stosowanych odzywek do minimum - białko oraz węgle bez problemu uzupełnisz z diety, musisz jedynie systematycznie przygotowywać swoje posiłki :) To jedyny wymóg, a korzyści są o wiele większe niż z supli. O wiele lepiej zjeść solidny lunchbox aniżeli szejk. Takie jest moje zdanie.

 

Aminokwasy polecam brać na treningu jako napój w trakcie ćwiczeń. Od dłuższego czasu stosuję je w ten sposób i nie zauważyłem gorszych efektów niż w przypadku stosowania przed i po.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

W kwestii suplementacji autorze tematu - piszesz, że zacząłeś brać:

 

TREC WHEY 100 ,THERMO SPEED EXTREME, CARBO NOX i przed ćwiczeniami L-ARGININA

 

Ja odpowiadam:

 

Trec - Whey 100 jest ok, ale nie stosuj jej więcej niż 2 zalecanych porcji dziennie (jedna porcja, to 30 g prochu, więc maksymalnie 60 g dziennie podzielone na dwie dawki), bo tak jak pisał Haroldek białko z prochu powinno zaspokajać maksymalnie 30 % dziennego zapotrzebowania.

Poza tym zgodnie z wiedzą z literatury fachowej zalecam Ci abyś stosował Trec Whey 100 dwa razy dziennie:

- pierwsza porcja zaraz po przebudzeniu

- druga porcja krótko po treningu siłowym (ale nie bezpośrednio po) - jednak nie później niż 1,5 h po

 

Co do Thermo Speed Extreme - dawkujesz najlepiej w ten sposób, że zaczynasz od 1 kapsułki przed treningiem, a po kilku dniach zwiększasz do dwóch, po jakimś czasie jak już 2 kapsy przestaną działać możesz zwiększyć do 3 kapsów przed treningiem JEDNAK NIE PRZEKRACZAJ 3, bo jak to można przeczytać w pewnej opinii "Raz tylko wziąłem 4 i myślałem, że mi serducho wyskoczy, ostro też agresor podniosło."

Dlatego bezpiecznie jest brać od 1 do 2 kapsów, w każdym razie nie powinno się nigdy przekraczać 3 kapsów.

Pamiętaj też aby przed zażyciem Thermo Speed Extreme nie jeść niczego nabiałowego ani nie pić mleka, bo mleko i nabiał są inhibitorami kofeiny i nie tylko.

 

Co do aminokwasów, np. L-argininy - uważam, że na tym etapie na którym teraz jesteś czyli jeśli teraz zależy Ci poprostu na zrzuceniu tłuszczu L-arginina jest zbędna.

W jakim celu w ogóle ją bierzesz ?

W literaturze fachowej dotyczącej suplementacji w sporcie pisze, że po spożyciu L-argininy w organiźmie powstaje bardzo dużo wolnych rodników, ponadto L-arginina nie ma praktycznie żadnego działania w temacie przyrostów tkanki mięśniowej, a jedyne co daje to efekt chwilowego napompowania mięśni.

Z tego ostatniego powodu L-argininę można z powodzeniem stosować, ale nie w celach kulturystycznych tylko przed seksem w celu wzmocnienia potencji :D

Co do aminokwasów czyli poprostu kompleksów aminokwasowych w tabletkach lub kapsułkach, to są one również zbędne dla przeciętnego amatora siłowni.

 

Odnośnie Carbo-nox - stosuj tylko w dni treningowe i to tylko po treningu, najlepiej łącząc z Trec Whey 100, bo stosowanie węglowodanów w nadmiarze i/lub o niewłaściwej porze dnia prowadzi do...otłuszczenia sylwetki dlatego odżywki węglowodanowe tylko po treningu (w dni nietreningowe sobie odpuść).

 

Uważam, że ZBYT DUŻĄ NADZIEJĘ pokładasz w suplementacji (suplementy i odżywki) i zapominasz, że wygląd sylwetki zależy w ok. 50 % od diety, a od suplementów tylko w 5 - 10 %.

Rozumiem, że ze względu na rodzaj wykonywanej pracy możesz nie mieć czasu na porządną dietę, ale pamiętaj, że dieta jest najważniejsza.

Jeśli nie masz czasu przygotować sobie posiłków na cały dzień przed pracą, to przygotowuj sobie posiłki dzień wcześniej wieczorem.

Następnie wkładasz je do lodówki w plastikowych pojemnikach na żywność i następnego dnia masz gotowe posiłki.

Poza tym pawko81 - piszesz, że:

 

Mój cel to zrzucenie jeszcze troszkę brzuszka(wiem że bez diety dobrej będzie cieżko ale się staram), no i nabranie tkanki mięśniowej..

Ja odpowiadam:

 

Najpierw Twoim celem nie powinno być zrzucenie "troszkę brzuszka" tylko Twoim celem powinno być uzyskanie całkowicie płaskiego brzucha.

Aby to się udało musisz ograniczyć alkohol, ograniczyć fast-foody, wyeliminować słodycze oraz niezdrowe przekąski typu chipsy.

Natomiast co do nabrania tkanki mięśniowej - uważam, że najpierw powinieneś porządnie zredukować tkankę tłuszczową zanim się weźmiesz za budowę tkanki mięśniowej.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

dorzucam do tych warzyw czasem parówki pokrojone lub piersi kurczaka :) ale rzadko..

właśnie między posiłkami pije białko w postaci sheka...

 

Znaczy takiego tuńczyka w puszcze ???np z biedry?

Rzuciła mi się ta parówka w oczy. Zastąp ją czymś innym. Pierś z kurczaka jak najbardziej, ale nie parówka. Tuńczyk oczywiście jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Bez problemu go możesz przetransportować albo kupić w trasie w sklepie i spożyć. Zwróć uwagę na regularność posiłków, nie podjadaj słodyczy. Skoro ćwiczysz to może pomyśl jeszcze o jakimś spalaczu tłuszczu. Jednym z lepszych jest Trizer. Hamuje apetyt więc podczas trasy nie będziesz podjadał. Polepszy też Twój metabolizm. 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

On już bierze Thermo Speed Extreme więc Trizer mu niepotrzebny, a nawet mógłby przeszkadzać.

Spalaczy tłuszczu nie powinno się dublować.

 

Natomiast co do tuńczyka, to radziłbym go zastąpić śledziami atlantyckimi po wiejsku (w oleju) - do kupienia choćby w Biedronce czy w Tesco w 600 - 650 g słoikach.

Tuńczyk jest rybą z puszki, więc nie zalecałbym jeść jej częściej niż raz w tygodniu.

Co do parówek, to tym bardziej nie jadłbym tego.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

pawko81
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

dzięki Panowie....

 

Co do TERMO SPEED to biorę rano przed śniadaniem, potem przed obiadem i jedną przed treningiem..

arginine kolega brał więc wzieliśmy po opakowaniu i już skończyć trzeba :)

carbo nox stosuje tylko po treningu razem z białkiem

 

wziąłem teraz na próbę kfd gainer żeby użyć między posiłkami ale powiem wam że nie bardzo mi podchodzi..

 

alkoholu,fast fudów , słodkości unikam jak najbardziej

 

Skończę arginine to wezmę może aminokwasy spobuje w tabletkach i pożadnie zaczne robić aeroby....Mam zamiar robić też rano tylko czekam na cieplejsze dni


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

dzięki Panowie....

 

Co do TERMO SPEED to biorę rano przed śniadaniem, potem przed obiadem i jedną przed treningiem..

arginine kolega brał więc wzieliśmy po opakowaniu i już skończyć trzeba :)

carbo nox stosuje tylko po treningu razem z białkiem

 

wziąłem teraz na próbę kfd gainer żeby użyć między posiłkami ale powiem wam że nie bardzo mi podchodzi..

 

alkoholu,fast fudów , słodkości unikam jak najbardziej

 

Skończę arginine to wezmę może aminokwasy spobuje w tabletkach i pożadnie zaczne robić aeroby....Mam zamiar robić też rano tylko czekam na cieplejsze dni

Jesteś teraz na redukcji tłuszczu więc jeśli potreningowo stosujesz carbo noxa i odżywkę białkową, to poza tym nie potrzebujesz już gainera, co więcej gainer spożywany pomiędzy posiłkami jak się jest na redukcji może radykalnie ograniczać efektywność redukcji.

Jeśli już chcesz jakąś odżywkę wypić między posiłkami to wypij odżywkę białkową.

Czyli białko Trec - Whey 100 bierzesz raz dziennie rano lub pomiędzy posiłkami SAMĄ, natomiast po treningu siłowym bierzesz carbonoxa i Trec - Whey 100.

Teoretycznie, to nawet carbo-nox jest zbędny jeśli jesteś na redukcji, a nie na masie (carbo-nox stanowi dodatkowe źródło węglowodanów, w tym węglowodanów prostych, a jak wiadomo na redukcji powinno się ograniczać węglowodany, natomiast na masie jest jak najbardziej zalecane duże spożycie węglowodanów).

Co do l-argininy, to możesz jak najbardziej dokończyć opakowanie.

Natomiast co do aminokwasów, to jedynie BCAA polecam, bo inne są Ci niepotrzebne (jeśli korzystasz z odżywki białkowej).

 

Co do aerobów - nie powinny być one podstawą.

Podstawą powinien być trening siłowy 3x w tygodniu (fbw) lub 4x w tygodniu (split), natomiast aeroby powinny być tylko dodatkiem do treningu siłowego.

Aeroby najlepiej wykonywać w dni wolne od treningu siłowego od 2 do 3 razy w tygodniu, RAZ W CIĄGU DANEGO DNIA, ewentualnie mogą być po treningu siłowym.

Aerobów nie robi się 2 razy dziennie !

Jak już będziesz w stanie robić aeroby przez 30 - 45 minut średnim tempem, to czas na to aby zamienić robione 3 razy w tygodniu aeroby na interwały robione 2x w tygodniu, w dni wolne od treningu siłowego.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening
Branie Gainiera, na redukcij, mija się z celem..
Gajnier, to odzywa, którą spozywa się, w celach masowych ( Gajnier to masowka)
I używa się go jeśli zwykłym pożywieniem, nie jesteśmy w stanie, uzupełnić zapotrzebowania.
a będąc na redukcij, raczej to Ci nie grozi... !
Co, innego Bialko, na redukcij, powinno, się go dostarczac, nawet więcej niż na masie ( Działanie Termogeniczne)
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

Na redukcji białko pełni przede wszystkim funkcję antykataboliczną.

Jak to pisze _Knife_ na forum Body-Factory:

 

W czasie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się zwiększyć spożycie białka (2,3-3,1 g na kg m.c.), gdyż chroni to tkankę mięśniową. Odnotowano ponad pięciokrotnie mniejsze straty mięśni w grupie 2.3 g białka na kilogram masy ciała w porównaniu do sportowców spożywających 1 g białka na kilogram masy ciała! (grupa niskich białek straciła aż 1.6 kg mięśni, grupa wysokiego białka tylko 300 g mięśni).

 

Od siebie dodam, że wystarczy tego białka na redukcji 2,3 do 3,1 g na kg BEZTŁUSZCZOWEJ MASY CIAŁA, a nie na każden kg masy ciała.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening
ale mi porównanie ,, Do sportowców, przyjmujących 1g białka, na kg masy Ciała!" !
Żeby, tracić mięśnie przy tak małej, ilości białka, nawet nie trzeba by było, być na redukcij...
Tyle , białka nawet nie starczy na odbudowę, tkanek po ciężkim treningu, a co tu dopiero mówić, o Jakimś budowaniu, czy utrzymaniu mięśni....
tyle, białka to mało nawet dla osoby, pracującej w jakiś sposób, fizycznie, a co tu dopiero mówić, o sportowcach....
białko, nasila spalanie kalorii, przez nakrecanie metabolizmu, i to jest potwierdzone..
organizm, wiecej kcl traci na Trawienie białka, niż ono dostarcza.
i myslisz, że dlaczego Bialko ma działanie, antykataboliczne?
Właśnie, dlatego że Nasila, termogeze, przez co, zamiast białka podczas, wysiłku spalają się tłuszcze ( Termogeza = sapalanie Tluszczu)
a, Spalanie tłuszczu = oszczędnośc mięśni!
koniec kropka!!
  • 0

pawko81
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

Oki.. dziękuje Panowie...

 

Dużo od was poczytałem i widzę że błędów miałem sporo ale lepiej zapytać tutaj niż trenerów na siłce....

 

GAINER odstawię a aeroby przedłużę czas ćwiczeń po treningu siłowym..

 

Co do białka to dorzucę pół miarki więcej :)

 

Po argininie wezmę BCAA spróbuje...

 

Pozdrawiam


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie o odżywki i suple na cały dzień i trening

Po argininie wezmę BCAA spróbuje...

 

Pozdrawiam

Najlepiej będzie stosować je równoczesnie bo ich działanie jest zupełnie odmienne, a jednocześnie będą się wzajemnie uzupełniać. Nie naciskam, ale warto skorzystać ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024