Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening + Dieta -> Zapytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Kemosek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening + Dieta -> Zapytanie

Witam.
Jak sama nazwa tematu mam pytanie na które mam nadzieję uzyskam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Rzecz polega na tym, że chciałbym zacząć swoją przygodę z siłownią. Z góry chciałbym poinformować, że nie znajduję się tu od razu po postanowieniu pójścia na siłownię i zadaję takie pytanie tylko rzecz jasna czytałem z czym to się je.

Na samym forum znalazłem wiele ciekawych poradników/informacji aczkolwiek moje pytanie tyczy się głównie rozpiski diety/treningu. Szczerze powiem, że wolałbym poradzić się osób które mają o tym pojęcie, które wstępnie mogą mi powiedzieć jak mój plan żywieniowy powinien wyglądać zarówno jak i plan treningowy. Zdaje sobie z tego sprawę, że równie dobrze mógłbym sam podjąć próbę rozpisania sobie wszystkiego ale dobrze wiem, że skoro mam możliwość wydać te pare złoty to raczej byłbym skłonny tej opcji.

Jak widzicie zapytanie głównie dotyczy osoby która zajmuje się tym czyli jakiś trener personalny / dietetyk czy też skorzystanie z pomocy specjalistów z tego forum.
Szczerze myślę, że jednak lepszą opcją byłby lepszy jakiś trener personalny który ma już za sobą staż i doświadczenie. Rozmyślałem nad takimi osobami jak Michał Karmowski, Akop Szostak, Mariusz Czerniewicz. Ciężko mi jako osobie początkującej i zaczynającej swoją przygodę z siłownią ocenić co będzie lepszym wyborem oraz na czym korzystniej wyjdę.

Z góry bardzo dziękuję za czas poświęcony tym którzy raczą mi pomóc/ podpowiedzieć oraz przeczytać to co napisałem wyżej i postarać mi się jakoś pomóc.
Początki bywają trudne, ale po pewnym okresie czasu zaklimatyzuje się, wciągnę w to i jestem świadom że diety czy też plan treningowy po angażowaniu się w to wszystko będę mógł sobie ułożyć sam. Na ten moment mimo wszystko chciałbym się poradzić osób które mają o tym pojęcie.


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Moim zdaniem trener personalny online to nie zbyt dobry pomysł szczególnie na początku. Nie licz na to,że będzie Cię traktował priorytetowo, będziesz jednym z wielu. Co innego gdybyś miał okazję przeprowadzać z nim treningu w realu to wtedy co innego. Ja na Twoim miejscu skorzystałbym z rad i doświadczenia użytkowników tego forum , którzy mogą Ci pomóc a Ty kasę, która miałbyś wydać na trenera personalnego zainwestujesz w dietę lub sprzęt do ćwiczeń.

Decyzja należy dla Ciebie. Na razie nie będę się produkował co i jak, jeśli natomiast będzie chciał pomocy użytkowników to pisz tutaj lub na priv to ja lub inni pomożemy. Pozdro ! :)


  • 0

Kemosek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Powiem tak... nie chcę, aby ten trener prowadził mnie online tylko po prostu pomógł mi wstąpić w temat dobrej diety oraz dobrze rozpisanego treningu. MI nie chodzi o to, że on będzie do mnie doglądał, pisał mi co i jak. Ja potrzebuję tylko jednej konsultacji żeby rozpisał mi trening + dietę. Więc chodzi mi o to tylko i wyłącznie.

Co do pieniędzy zainwestuję w dietę, ale pierw trzeba mieć Ją rozpisaną. Owy trener personalny o którym mówię myślę, że zrobiłby to solidnie niżeli Ja amator który szuka informacji w internecie. Oni wiedzą o wielu produktach tyle co mi się nie śni nawet.

 

Co do sprzętu do ćwiczeń odpada... zamierzam chodzić na siłownię do której nie mam daleko. Więc bez problemu sprzęt jest dostępny, oczywiście w domu mam hantle, ławeczkę i tyle... ale po to jest siłownia żeby iść i ćwiczyć. Zresztą idąc jest większa motywacja.

 

Jakby ktoś mógł doradzić którego z wymienionych trenerów wybrać czy też może wykupić na sfd pakiet dieta+trening 1 miesiąc. Szczerze każdy z tych trenerów personalnych ma dobre opinie, ale w końcu trzeba się na najwłaściwszego moim zdaniem pokusić i wykupić. Temu chcę się poradzić u którego lub też to forum sfd i tam teoretycznie oferują takową rozpiskę.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Zamiast korzystać z oferty innych sprawdź ofertę Fabryki Siły dotyczącą diety i planów treningowych. Posiadamy duże grono specjalistów zarówno w diecie jak i układaniu planów treningowych. Szczegóły będziesz mógł sprawdzić w poniższym linku. Pozdrawiam !

 

Oferta planów dietetycznych i treningowych


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


jozio

jozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Polecam zajrzeć i przeczytać jak Fabryka Siły układa diety i treningi i zobaczcie jak wiele jest ważnych elementów które uwzględniają, naprawdę warto http://www.fabrykasi...rawdziwe-efekty

 


  • 0

AndrzejNowicki

AndrzejNowicki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Nie wiedziałem ze układanie planów treningowych i dietetycznych może być tak skomplikowane i ze jest tyle rzeczy które maja wpływ na to – mega szacunek


  • 0

Marcinex

Marcinex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

A ma ktoś screna jak wygląda chociaż 1 posilek?


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

A ma: 

Załączone pliki

  • Załączony plik  d.png   345,95 KB   0 Ilość pobrań

  • 0

Marcinex

Marcinex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Ładnie, droga taka dieta?


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Dieta nie jest droga w stosowaniu , sam ustalasz z nimi ile masz pieniędzy i oni ci dobierają tak jadłospis abys miescil się w budzecie, nie ma dla nich problemu ze na przykład chodzisz do szkoły czy do pracy, dobiorą Ci jedzenie tak aby to bylo komfortowe i wygodne dla ciebie


  • 0

Marcinex

Marcinex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Fajnie, dzięki za odpowiedz

A widział ktoś ich efekty?


  • 0

JanekB

JanekB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

No tak, masz dużo tego, np.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

http://www.fabrykasily.pl/metamorfozy

a poza tym znacznie więcej roznych osob


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

po zakupie diety lub treningu  dostajesz dostep do panelu a tam masz po prostu arcydzieło, mnóstwo wiedzy, a później jak eksperci ulozą dla ciebie plan dostajesz diete i trening zobacz jak to wygląda
 

Załączone pliki

  • Załączony plik  h.png   179,9 KB   1 Ilość pobrań

  • 0

Rafi_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

w fabryce siły specjalisci przecież po to robią z wami wywiady, i dopytują się o tyle rzeczy żeby ustalać wam dokładnie to co potrzebujecie pod was, wiem bo sam prosiłem o tania diete, z latwmyi posiłkami i dostałem. bardzo ich polecam, poleciłem ich już kilku znajomym i każdy z nich dziekowali mi


  • 0

strongman821
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Trzeba też przyznać że fabryka siły ma bardzo atrakcyjne ceny planów dietetycznych i treningowych. Najlepsza jakość obsługi a ceny jedne z najnizszych, takze opyla sie kupic sobie taki plan


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

Zapraszam do mojego dziennika, gdzie możesz zauważyć efekty stosowania planu treningowego i diety z Fabryki Siły ;) - Dziennik treningowy


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


MikolajPe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta -> Zapytanie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024