Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna w wieku 15 lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

maniowskikoks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna w wieku 15 lat

Mam 15 lat (170 cm 65 kg) ponad pół roku stażu(ćwiczyłem też wcześniej ale później zrobiłem przerwę) i zastanawiam się czy mogę brać kreatynę. Dietę właśnie układam żeby nie było.


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat

To najpierw ułóż diete i ją trzymaj do tego dorzuć odpowiedni trening a efekty będą. Twój staż oraz wiek mówią jasno, że na kretę jeszcze za wcześnie.


  • 0

maniowskikoks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat

Diete ułożyłem i nie teraz kretke ale tak za jakieś 2-3 miechy. Plan też mam trenuje regularnie(chyba sie nawet uzależniłem) tak żebyś wiedział. I nie cały czas krete tylko przez pewien okres.


  • 0

Popek13
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 3
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Sącz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat

Nie napalaj się tak na tą kreatynę bo ona nie jest sterydem żeby dawała jakieś ogromne efekty. Najlepiej ćwiczyć sobie z dietą dobrą odżyweczką i potem zarzucić kreatynę,na wszystko jest czas 


  • 0

12347998_720096544788880_906579041801885


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat
Na twoim miejscu wstrzymalbym sie jeszcze jakis czas, dobrze ulozona dieta naprawde dziala cuda .
Na suplementy przyjdzoe czas
  • 0

maniowskikoks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat

Dobra, dzięki. Tak naprawdę to było tak z ciekawości. Jestem zwolennikiem diety braku odżywek (jedynie białko ewentualnie witaminy) ale dzięki za porady.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat
Póki co witaminy i białko - kreatyna jeszcze wjedzie do Twojej suplementacji tylko najpierw musisz przygotować swój organizm na jej obecność. Oznacza to, że musisz przygotować swój metabolizm przed rozpoczęciem jej stosowania.

Białko bez problemu możesz wyciągnąć z diety - jeżeli nie wtedy możesz dostarczać ją w formie odżywki. W przeciwnym razie lepiej zaoszczędzić hajs ;)
  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


maniowskikoks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat

Póki co witaminy i białko - kreatyna jeszcze wjedzie do Twojej suplementacji tylko najpierw musisz przygotować swój organizm na jej obecność. Oznacza to, że musisz przygotować swój metabolizm przed rozpoczęciem jej stosowania.

Białko bez problemu możesz wyciągnąć z diety - jeżeli nie wtedy możesz dostarczać ją w formie odżywki. W przeciwnym razie lepiej zaoszczędzić hajs ;)

Nie rozumiem jak przygotować metabolizm ? Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale nie chce na mase krety tylko na siłe na jakies 6-8 tygodni.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna w wieku 15 lat

Przygotowanie metabolizmu oznacza zaadaptowanie i stopniowe przyzwyczajanie metabolizmu do intensywniejszej pracy, która wynika z uczestnictwa w obciążających treningach. Jednak metabolizm nie jest przesterowany przez ruch, a odżywianie. Dlatego zanim włączysz kreatynę po prostu trzymaj dietę aby ciało mogło ją maksymalnie wykorzystać ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024