Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz tłuszczu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

degust
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz tłuszczu.

Witam.
Chce zacząć zażywaćbrać spalacz tłuszczu. Jaki wybrać i jakie są przeciwwskazania pod kątem alergii (chodzi o pyłki trawy zboża itp). Mam 176 cm wzrostu przy 95kg wagi.
Jakie ćwiczeniatrening są najbardziej efektywne jeśli chodzi o spalanie tłuszczu- czy basenpływanie (chodze 3x w tygodniu) zalicza sie do tego.
Zostało mi do pozbycia sie głównie brzuch, "boczki" i troche zalega na klatce.
Pozdrawiam


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu.

Jeśli chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej to zacznij od diety redukcyjnej a nie spalacze Ci w głowie ;)


  • 0

degust
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu.

dieta swoją droga ale to sposób odżywiania zmieniłem bo diety nic nie dały (efekt jojo) ,  zrezygnowałem z rzeczy których jedzenie sprawiało mi przyjemnośc i efekt był tylko dalej żeby spalić to już nie wiem jak bo żadnej diety nie będe stosował:)


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu.

Jakbyś miał porządną dietę a nie głodówki to nie byłoby efektu jojo. Jeśli żadnej diety nie będziesz stosował to nie schudniesz- proste. Pozdro!


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu.
Efekt jojo zazwyczaj pojawia się na skutek źle dopasowanej diety. Prawdopodobnie nie była ona dostatecznie dobrze skomponowana do Twojego zapotrzebowania. Lepiej wylicz swój bilans energetyczny samodzielnie za pomocą Kalkulatora BMR, a uzyskany wynik dodatkowo pomniejsz o 200 kcal. Następnie podziel tę liczbę na całkowitą liczbę posiłków w ciągu dnia. Sprawdź jeszcze artykuł dotyczący diety redukcyjnej oraz jak takową dietę ułożyć
  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024