Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początki, jedzenie, siłownia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Shiieer
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początki, jedzenie, siłownia.

Witam, niedawno, zacząłem chodzić na siłownię, (póki co na każdą partię ciała), ćwiczyłem dwa lata w domu, więc takim "chuderlawcem" nie jestem. Problem w tym, że chcę zacząc chodzić na siłownie tak co dwa trzy dni, ale, chciałbym także przy tym przytyć oraz wyznaczyć dietę. Ale nie dietę taką od początku od zera, chciałbym po prostu dowiedzieć się, czego unikać, co jeść więcej. Póki co dowiedziałem się jedynie, aby unikać cukrów złożonych, słodyczy, a jeść więcej potraw, ryby, piersi z kurczaka, białek, więcej owoców niż słodyczy.. Mam 17 lat, 175cm oraz ważę 65 kg. Chciałbym przytyć. Czyli, prosiłbym o takie informację, ile mógłbym na siłowni ćwiczyć, godzinę dwie, 3 serie po 15 na każdą partię, czy jeść śniadania, duże, małe, kolacje, w szkole, obiady.., co jeść więcej, co unikać i takie różne rady. bardzo bym prosił i dziękuję za każdą odpowiedź. :)


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki, jedzenie, siłownia.
Zacznij od treningu ,jesli miałby być to trening co drugi dzien wiec możesz robic treninf ,fbw,push pull legs,lub 3 dniowy split.to na jaki sie trening zdecydujesz zostawiam tobie.
Dobry intensywny trening powinien trwać około godziny,stosuj 3 serie na ćwiczenie ,zakres powtórzeń 12,10,8 co serie zwiekszaj obciążenie.
Aby przytyć musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i utrzymywać dodatni bilans kaloryczny.
O więcej informacji na temat diety,proszę pytać w dziale dieta.
Tam chłopaki pomogą i podpowiedzą co i kiedy jeść.
  • 1
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

Frugovsky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :38,5
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki, jedzenie, siłownia.

I nie zapomiaj o nogach- powoduja wystrzal testosteronu w kazdej partii miesniowej, pomoze Ci to w przyroscie masy. Ogranicz slodkie napoje jak i slodycze- pij wode niegaz. Postaraj sie ogarnac chociaz podstawy diety, by wiedziec co jesc przede wszystkim przed i po treningu jak na poczatek :)


  • 0

I nie daj sobie wmówić, że to niemożliwe !




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024