Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wady postawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wady postawy

Witam mam 16 lat  ćwiczę od kilku miesięcy od kilku dni robie także rozciąganie po treningu.Mam pewien problem ,a mianowicie strasznie się garbię i wystają mi łopatki + mam bóle w odcinku lędzwiowym.Poradzcie mi co moge zrobic na to garbienie się,jakieś cwiczenia rozciagające czy poprostu dodać jakieś ćwiczenie do treningu(wiem ,że to forum kulturystyczne ,ale liczę ,że część z was borykała się z tymi problemami i może je jakoś rozwiązaliście).Czy powodem bólu może być osłabiony prostwnik w odcinku lędżwiowym bo w treningu nic na tą partię nie mam ,jest to trening w domu praktycznie bez sprzętu(drążek ,hantle).


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady postawy

Musisz się przejść z tym do specjalisty.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady postawy

Witam mam 16 lat  ćwiczę od kilku miesięcy od kilku dni robie także rozciąganie po treningu.Mam pewien problem ,a mianowicie strasznie się garbię i wystają mi łopatki + mam bóle w odcinku lędzwiowym.Poradzcie mi co moge zrobic na to garbienie się,jakieś cwiczenia rozciagające czy poprostu dodać jakieś ćwiczenie do treningu(wiem ,że to forum kulturystyczne ,ale liczę ,że część z was borykała się z tymi problemami i może je jakoś rozwiązaliście).Czy powodem bólu może być osłabiony prostwnik w odcinku lędżwiowym bo w treningu nic na tą partię nie mam ,jest to trening w domu praktycznie bez sprzętu(drążek ,hantle).

Dokładnie, najlepiej udać się do specjalisty. 
Często osoby garbią się ponieważ mają mocniej rozwinięte najszersze lub klatkę piersiową. Jeżeli klatkę to własnie zaczynają garbić się. Rozwiązanie? proporcjonalny rozwój. Wiszenie na drążku również może pomóc, będzie Cie w taki sposób prostowało.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024