Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wady bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj
Karim,
Nawiazuje do slynnych dyskusji "o wyzszysci bjj..." w ktorych, jak sie niedawno zorientowalem, braly w wiekszosci dzieci.. i to takie dla ktorych bjj bylo pierwsza dyscyplina sportu i cwiczacych od niedawna.

A ze turlanie sie w blocie w nowych rzeczach za rozsacne nie jest to chyba wiadome :)
  • 0

budo_atomowy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj
no jaaaa. hmm myslalem ze kazdy z odwiedzajacych ma choc troszke humoru i wogule i bedzie to potraktowane inaczje niz zostalo... ale coz skoro tak to ja tego zmienic nie mogiem :| :roll:


bede sie staral natepnym razem powazniej podchodzic do tematu

obiecuje :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

Kurewski, permanentny brak czasu na wszystko inne. :) :wink:


Swieta Prawda :)

...czasowe utraty wzroku, problemy z siatkowka, problemy natury neurologicznej.


Czy mozna wiedziec gdzie tego typu wypadki nastapily? 8O
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

Niezrozumiales mnie wg mnie jako moderator powinienes byc obiektywny, nie podawac argumentow subiektywnych, jestes dla wielu tu autorytetem.


Chriser, chyba błędanie rozumiesz funkcję moderatora. Moderator, admin, czy użytkownik, to w przypadku doboru argumentów i posiadania własnego zdania nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli dla kogoś funkcja na forum jest tożsama z wyrocznią w danym temacie to powinien się mocno puknąć ;)
Moderator też człowiek, ma prawo mieć własne zdanie, mało tego ma prawo się mylić ;)
A argumenty, które podał Hast są całkiem niezłe imho.
Ja bym jeszcze dodał, że cechą negatywną bjj jest negatywny marketing uprawiany przez niektórych, który przynosi tej pięknej skądinąd sztuce więcej szkody niż pożytku ;)

K.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

...czasowe utraty wzroku, problemy z siatkowka, problemy natury neurologicznej.


Czy mozna wiedziec gdzie tego typu wypadki nastapily? 8O


Znam osobe, u ktorej nastapily takie objawy, lecz trenowala ona rowniez boks. Poza tym nie ma zadnej pewnosci, ze przyczynilo sie do tego w jakikolwiek sposob uprawianie sportu.

Mozna np. powiedziec, ze Karate i Aikido prowadza do smierci, gdyz uprawiajacy je Oyama, Funakoshi i Ueschiba nie zyja.

Uwazam, ze szanowny moderator kresli zdecydowanie zbyt czarny obraz kontuzyjnosci bjj....
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

Jakie wedłud Was są minusy wypływające z uprawiania BJJ? Mam na myśli nie tylko aspekty związane z treningiem (np. bóle kolan itd.) lecz również zastosowanie na ulicy (np. możliwość walki z tylko jednym przeciwnikiem)


Jego wada jest chyb auzaleznienie hehe
A tak na powznie to chyb ajuz kos o tym tu mowil
ze na moj gust za malo technik sprowadzania
do parteru

pozdro,
Toster
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

Jego wada jest chyb auzaleznienie hehe A tak na powznie to chyb ajuz kos o tym tu mowil ze na moj gust za malo technik sprowadzania do parteru pozdro, Toster

Dżisus, Toster, zakładam fanklub twojej ortografii, chyba, że coś brałeś przed pisaniem tego posta papieros :drinking: przestraszony
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj
W każdym sporcie zdarzaja sie kontuzje, sporty walki nie sa wyjątkiem. Studiowałem na AWFie i przez 5 lat studiów zdarzyło sie tyle kontuzji (poważnych), a przecież to są zajęcia z podstaw różnych dyscyplin, teoretycznie nic trudnego!
Trenowałem "stójkę" miałem skopane nogi i posiniaczone cielsko, obita łepetynę, powybijane palce. Trenuje parter mam inne obrażenia, wszystko. Zawsze będę mógł pograć w szachy!
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj
no coz co do ilosci sposobow sciagniecia przeciwnika do parteru to nie uwazam ze to jest wada tego systemu..

jest kilka technik kore sie sprawdzaja i po co nam wiecej..??
moga byc nawet trzy wazne zeby dzialaly...
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

...czasowe utraty wzroku, problemy z siatkowka, problemy natury neurologicznej.


Czy mozna wiedziec gdzie tego typu wypadki nastapily? 8O

Do nas kiedys przyszedl koles po kilku latach trenowania judo.Zaczela mu sie siatkowka odklejac.Ale Judo to oczywiscie nie Bjj.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

lecz również zastosowanie na ulicy (np. możliwość walki z tylko jednym przeciwnikiem)

Spojrz na to z innej strony.Jesli nie jestes w stanie skutecznie walczyc z jednym przeciwnikiem to jak mozesz realnie myslec o walce z kilkoma przeciwnikami.
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wady bjj

Jego wada jest chyb auzaleznienie hehe A tak na powznie to chyb ajuz kos o tym tu mowil ze na moj gust za malo technik sprowadzania do parteru pozdro, Toster

Dżisus, Toster, zakładam fanklub twojej ortografii, chyba, że coś brałeś przed pisaniem tego posta papieros :drinking: przestraszony


Spoko moge udzielic paru lekcji gratis
Pozniej nie ma zmiluj oplaty :-)

pozdraiam,
Toster
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024