Skocz do zawartości


Zdjęcie

:) TRENERZY WADY I ZALETY :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaśka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Też chodziłam na treningi do Undro, ale zniechęcił mnie nie sposobem prowadzenia ćwiczeń, a własną osobą. Jeszcze z początku był świetny, ale aktualnie nie polecam. Odstrasza już nawet cena treningów - 105 zł za miesiąc. Jest rzeczywiście dobry sprzęt, ale atmosfera nie jest już taka jaka kiedyś była.
Natomiast zawsze będę dobrze wspominała Adasia Alenowicza, który rok temu odłączył się od Undro. Prowadził świetne treningi i stwarzał dobrą atmosferę, ale dawno u niego nie ćwiczyłam.
  • 0

budo_lothar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Ja do trenera nic nie mam, wręcz przeciwnie, jest dla mnie autorytetem i wzorem. Jak perfekcyjnie wykonuje kopnięcia, przyjmuje pozycje... ciekawe, ze ile tysięcy lat mi też to tak będzie wychodziło...
Potrafi każdemu z osobna wytłumaczyć co robi źle i jak powinno się dany ruch wykonywać, treningi są urozmaicone (zwłaszcza ostatnie rozgrzewki z piłką do rugby :twisted: )... czego chcieć więcej...
hmm, chociaż ostatnio grał w przeciwnej drużynie :P
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)

Madzia jak się domyślam to wsuperlatywach opisałaś trenera Andrzeja.


Trener Andrzej jest spoko. Ma duze poczucie humoru, potrafi tlumaczyc i mozna z nim porozmawiac. :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
ale tu mowa o 2 roznych Andrzejach :wink:
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Witam
Ja szczerze mówiąc to trochę boję sie mojego trenera. Nie żeby coś ale nie raz ostro odniego obrywałem a raz prawe kręgoslupa mi niezłamał , ale potem niewiem jak ale chyba mi go zdeka nastawił wiec po pare minutach było juz dobrze. Tak wogóle to bardzo go szanuje ale czasem chyba przesadza bo niektórzy kolesie w grópie poprostu trzęsom jak galareta kiedy chce na nich pokazać jakąś technikę.
Niewiem może mi sie zdaje bo chodze dopiero trzy miesiące.
Fajny temat :wink:

pozdraiwam :twisted:
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
nie powinieneś bać się trenera..... trener jest twoim przyjacielem :P a nie wrogiem hehe .....
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)

Nie żeby coś ale nie raz ostro od niego obrywałem


Gdyby to było ostro, nie byłoby Cię między nami.

:twisted:

powodzenia i wytrwałości w treningach

stern
  • 0

budo_radek04
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
A widzieliście nowy teledysk Peji? Trener Andrzej łanie tam wymiata
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)

A widzieliście nowy teledysk Peji? Trener Andrzej łanie tam wymiata


A tytulem zazucisz :wink: , zobaczymy co wedlug ciebie to ładnie. :wink:
  • 0

budo_lipski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła rodem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Bodajrze "Kurewskie życie", ale pewności nie mam. :)
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
żeby aż sie bać trenerea i "tzrasc sie jak galareta" to kurde nie wiem co on wam robi ; P pasem chyba nie bije ? : P

Powino byc zaszczytem ze trener wybiera do pokazania techniki ! : PPP
  • 0

budo_radek04
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Tak, "Życie kurewskie". Teledysk średnio mi się podoba ale numer ze ścianą jest dobry
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
O metodyce nauczania raczej nie ma sie co wypowiadac. Kazdy ma inną i kazdej osobie inna odpowiada. Nie mialem mozliwosci trenowania w innych klubach Taekwondo wiec raczej ciezko mi jest wytykac bledy własnego trenera. Ale skoro trenuje juz grubo ponad 3 lata i jeszce zadnej powaznej kontuzji nie mialem, rozwoj fizyczny tez idzie w gore, to raczej nie jest zle ;) ).
A jesli chodzi o charakter to ciezki (podobny do mojego :) ).

P.s.
Ten teledysk Peji mozecie sciagnac z tego linku
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Link pochodzi z strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , zeby nikt sie nie dowalił, ze daje linki a nie podaje adresu skad one pochodzą
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)

Tak, "Życie kurewskie". Teledysk średnio mi się podoba ale numer ze ścianą jest dobry


e tam ,popisówa i to średnia techniczne :? .

BTW: dzięki tkd zrobiłem się strasznie kapryśny i jakieś 80% scen walk z filmów uważam za hmmm takie sobie .
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)

Chciłbym aby w tym temacie, wypowiedzieliście się na temat waszych trenerów o ich wadach i zaletach. :roll:


Wydaje mi się, że trudno oceniać metodykę treningu treneró ćwiczących (o doświadczeniu) po naście/dziesiąt lat osobom ćwiczącym kilka(naście) razy krócej. Opinie laików mogą być przydatne jako świerze spojrzenie, ale często, powodowane nikłą wiedzą i doświadczeniem, są mylne.

Osobiście szanuje mojego trenera i mimo ewentualnych wad doceniam wpływ jaki wywarł na mnie i moje podejście do treningów.
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Witam...
Kyan po czesc ma racje...ale tylko po czesci. Wg. mnie porównanie ma sens gdy dana osoba miala do czynienia z kilkoma trenerami,wtedy mozna porównac stosowane metody. Jest jeszcze inna sprawa w ocenie trenera....osobiste podejscie czy tez dojrzalosc tejze osoby...ale to juz kazdy musi sam ocenic indywidualnie.

Mój obecny trener jest bardzo konkretny i za to go szanuje. Potrafi zapanowac nad grupa co nie jest latwe ze wzgledu na przekrój wiekowy cwiczacych. Wprowadza takie elementy podobne do wojskowej musztry...wszystko sprowadza sie do sprawnego wykonywania polecen. Wszelkie pyskowanie trenerowi nie jest dobrym pomyslem,jak równiez nazekanie ze "cwiczenia sa za trudne" albo "to moze juz przerwa?" ... wie kiedy jestesmy zmeczeni i wie kiedy moze pomeczyc nas jeszcze dluzej.
Pod wzgledem technicznym jest bardzo dobry.Zwraca uwage ta bledy, a poziom tych uwag dostosowuje do poziomu ucznia.Osoby zaawansowane nie maja tak latwo ;) .... Treningi sa urozmaicone, ciekawe. Nie ma co narzekac.

Wady...w sumie to nie bedzie jego wada, a raczej niedogodnosc wynikajaca z organizacji. Mamy tylko 2 treningi na tydzien, przez co nie ma czasu na pelen zakres cwiczen (silowe,techniczne,wyskokowe,szybkosciowe,sparingi)....najczesciej walkujemy technike, ale zdaje sobie sprawe ze to bardzo wazne. To chyba wszystko...zdecydowanie TEN czlowiek jako jeden z trenerów których mialem okazje poznac jest najlepszy (przynajmniej pod wzgledem prowadzenia treningów, bo nie czuje sie upowazniony aby oceniac jego umiejetnosci bojowe..szczególnie jako czlowiek który sie uczy)
  • 0

budo_endru_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
[quote name="Ifrit"]
Potrafi zapanowac nad grupa co nie jest latwe ze wzgledu na przekrój wiekowy cwiczacych. Wprowadza takie elementy podobne do wojskowej musztry...wszystko sprowadza sie do sprawnego wykonywania polecen. Wszelkie pyskowanie trenerowi nie jest dobrym pomyslem,jak równiez nazekanie ze "cwiczenia sa za trudne" albo "to moze juz przerwa?" ... wie kiedy jestesmy zmeczeni i wie kiedy moze pomeczyc nas jeszcze dluzej.
Pod wzgledem technicznym jest bardzo dobry.Zwraca uwage ta bledy, a poziom tych uwag dostosowuje do poziomu ucznia.Osoby zaawansowane nie maja tak latwo ;) .... Treningi sa urozmaicone, ciekawe. Nie ma co narzekac.
quote]
No to to jest cecha chyba wszystkich trenerow ?! Jakos nie widze tego aby ktos na moim treningu powiedzial cos w stylu : To co konczymy juz ? ; Eee tego nam sie nie chce robic ! Za takie cos to bym wylecial z Do Jang, albo oberwalem pasem trenera po łbie i bym pompki zasówał reszte treningu :]
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Endru...wlasnie tak by sie moglo wydawac,ale wystarczylo ze pewnego dnia mielismy w zastepstwie innego trenera-to bylo doslownie przedszkole. Ludzie schodzili sobie na lawki "a bo zmeczona/y jestem", "a bo boli cos mnie tam boli" itd. Wiem ze takie slowa swiadcza o braku zaangazowania sie w trening, bo wynika to z braku swiadomosci po co sa treningi...ale tak sie zdarza.
  • 0

budo_endru_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
To raczej świadczy o braku doświadczenia od strony trenera, nie wspominajac o tym ze ludzie sobie siadali.
  • 0

budo_pai mei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: :) TRENERZY WADY I ZALETY :)
Ja miałęm przyjemność dwa lata trenować u Andrzeja Undro z wro i powiem wam, że były to naprawdę bardzo profesjonalne treningi, jeśli można tak powiedzieć. Na tej podstawie mogę kilka uwag, będą same pozytywne raczej.
Wie czego chce (AU), ma dokładnie kazdy trening zaplanowany i przemyślany i to na cały rok, widziałem ze ma karteczki- na każdej rozpisane ćwiczenia po kolei, w formie takiej ściagi powiedzmy, i na każdy trening ma inną karteeczkę. I ma te same karteczki od kilku lat, pewnie coś tam modyfikuje, nie wiem. W każdym razie jak przychodziłem na treningi wiedziłem, że jestem prowadzony konkretną drogą, z konkretnie ustalonmi celami, terminami ich realizacji i z przemyślaną całą taktyką treningu. Poza tym była zawsze dyscyplina na sali, AU pilnował i mimo dużej grupy (40?) wszyscy zasuwali na najwyższych obrotach. no, może prawie wszyscy. Ja w każdym razie na pewno. Wszystko generalnie super przemyślane, zaplanowane i realizowane pod czujnym okiem Andrzeja, który cały czas potrafi kontrolować w pełni co się dziej e w dodżangu. No i oczywiście naprawdę mnóstwo poświęceni, czasu i energii przeznacza na treningi. dlatego ma pewnie też efekty. Pozdro jo!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024