Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Konrado
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy

Witam Serdecznie!

Są wakacje, dużo czasu spędzam nad wodą ze swoją kobietą, chciałbym dobrze wyglądać i postanowiłem wziąć się do roboty. Jak patrzę na niektórych gości to aż im zazdroszczę :) (ale tylko ciała :D ) Jestem szczupły ale też bez przesady. Gram w piłkę nożną, biegam także z kondycją czy tego typu sprawami nie mam problemu. Siłownia odpada, dlaczego? bo odpada i tyle. Chciałbym ćwiczyć w domu o tej godzinie o której mi się podoba. Chciałem zamówić hantle, drążek do podciągania mam, brzuszki, pompki itp. Typowy trening w domu. Może dojść również dieta ale żebym mógł zjeść sobie pizze raz w tygodniu hah. Jestem bardzo uparty, ale dla wyglądu potrafię zrobić wiele, jedynie co to nie podoba mi się właśnie moja klatka, zbierałem się to tego jak pies do jeża ale koniec zwlekania. Chciałbym za rok wyglądać lepiej niż teraz, wiem że na efekty trzeba długo czekać szczególnie jesli cwiczę w domu ale nikt mi nie powie że nie ma sensu. Co o tym myślicie? na co mogę liczyć po roku ćwiczeń? Chciałbym również jakiś plan treningowy dobrać, ale sam nie wiem jaki będzie najlepszy :) Pozdrawiam!


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Na początek treningi odpowiednie odżywianie starczą. Odżywki nie są potrzebne

 

Podstawowym treningiem  idealnym na poczatek jest trening full body workout(fbw)

jest to trening ogólnorozwojowy gdzie ćwiczymy całe ciało na treningu

FBW


  • 0

TKWM


Konrado
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Dziękuję za odpowiedz :) Ostatnie pytanko. Czy po roku mogę liczyć na zadawalające efekty?


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
Dużo, zależy od genetyki, jakie będziesz miał efekty. a czykolwiek, to sport dla wytrwałych, i rok to jeszcze etap raczkowania" w tym sporcie..
  • 0

Konrado
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Miałeś na myśli ten plan? http://www.fabrykasi...-zaawansowanych nie znalazłem innego planu jedynie ten a tutaj potrzebna siłownia no i plan dla zaawansowanych  :) Sorry, może szukać nie umiem :)


Użytkownik Konrado edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Tu masz dobry link do planu

 

FBW


  • 0

TKWM


Konrado
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Dziękuję bardzo :) Jeśli będe miał jakieś pytania to będe pytał tutaj :) Pozdrawiam!


  • 0

Konrado
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Witam ponownie! Zastanawiam się jaka dieta będzie dla mnie skuteczna. Ważę 68kg, mam 177cm wzrostu. Nie chcę za dużo przytyć ani schudnąć, nie chcę sylwetki napuszonego koksa tylko raczej taką drobną ale umięsnioną. Wiem, kompletnie się nie znam na tym dlatego piszę tutaj. Nie wiem czy po prostu jeść zdrowo, czy stosować jakąś dietę ale taką normalną, żebym pieniędzy nie wiadomo ile nie wydawał. Z takich domowych rzeczy, rozumiecie. Myślę raczej iść w kierunku takiej sylwetki : 

 

 

 

27c7cbed0b640c53f815d52f341a20a7,62,37.j


Użytkownik Konrado edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024