Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem niepewny swojego treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

dddannniel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jestem niepewny swojego treningu

Mam 18lat około 170cm wzrostu i warze 69kg. Sam nie jestem pewien czy jestem wystarczająco wysoki i czy mam odpowiednią wage by zacząć ćwiczyć gdyż boje sie że zachamuje mi to dalszy rozwój. Dlatego mam pytanie czy moge zacząć regularnie ćwiczyć? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć ile razy w jakie dni i jakie ćwiczenia (serie itp.) aby mniej wiecej już po roku były widoczne efekty. I czy jakieś suplementy (białko itp. brać i kiedy. A i jeszcze jedno kiedyś robiłem pompki, teraz moja klata jest troche "napąpana" tylko że po zewnetrznych stronach, co musiałbym zrobić żeby była ona ładnie wszędzie rozłożona, żeby nie było przerwy miedzy nimi(piersiami) np. tak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Proszę o naprawde dobre rady, z góry dziekuję :)


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem niepewny swojego treningu

Śmiało możesz zacząć ćwiczyć z ciężarami. Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne i według tego ułóż dietę - TUTAJ.

Proponuję zacząć od diety na masę - TUTAJ.

Po trening możesz zasięgnąć FBW, zawsze najlepszy na początki z siłownią - TUTAJ.


  • 0

dddannniel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem niepewny swojego treningu

Śmiało możesz zacząć ćwiczyć z ciężarami. Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne i według tego ułóż dietę - TUTAJ.

Proponuję zacząć od diety na masę - TUTAJ.

Po trening możesz zasięgnąć FBW, zawsze najlepszy na początki z siłownią - TUTAJ.

A co robić by żyły bardziej były widoczne na rękach i w ogóle na mieśniach, jak dla mnie zajebiście to wygląda xd :) ?


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem niepewny swojego treningu

musisz miec niski poziom tkanki tłuszczowej aby odsłonić żyły


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024