Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmniejszyć ilość tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmniejszyć ilość tłuszczu

tego akurat nie dopisywałem.średnio schodzi z 2 jabłka i 1 pomrańcza dziennie.warzywa do mięcha są obecne-często w formie sałatki lub mięcha z warzywami.
i zaczynam jeść szpinak :D


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :wink:

sie smiejesz, ja do chilli bede teraz pol kilo dorzucal ;) a brokule tez codziennie mam w planie.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmniejszyć ilość tłuszczu

wpisujesz rodzynki, a warzyw ci sie nie chce? :P
no to ogolnie proponuje wiecej warzyw ;)
po drugie troche czerwonego miecha by sie przydalo.
i cos po treningu tresciwego, a nie gowno actimela.
i wiecej tluszczy z naturalnych zrodel.
liczyles ile to mniej wiecej kalorii/bialka/wegli/tluszczy wychodzi? bo moja dieta jest teraz przegieta w druga strone, i co widze czyjas diete to sobie mysle "czemu oni w ogole nic nie jedza?!" ;)
na ile bys ocenil % tluszczu obecny?


nie liczyłem białka węgli i tłuszczy.staram się po prostu każdy posiłek mieć nie za duży i w miarę zbilansowany.
do ryżu czasem dodaje oliwy z oliwek i do sera białego również.
novo jak obliczyć procent tłuszczu?
ja niestety mam tenedencje do łapania sadła ;/ obecnie nie jestźle bo przy 185 cm i 73 to raczej szczupło jest.ale brzuch jeszcze nie taki jak bym chciał.
  • 0

budo_bloody
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmniejszyć ilość tłuszczu

i cos po treningu tresciwego, a nie gowno actimela.


czołem experci :)
Właśnie dziś się zastanawiałem czy nie za mało jem po treningu. Moim celem jest zwiększenie wytrzymałości + redukcja. W tej chwili przed biorę przed i bezpośrednio po treningu po 10g BCAA (zgodnie z instrukcją na opakowaniu) + po treningu banan. Następny posiłek jest zazwyczaj po ok. 40-60 minutach - głównie białko + jakieś warzywa. I teraz pytanie czy lepiej dorzucić sobie odrazu po treningu białko w postaci odżywki, a następny posiłek przesunąć do 2 - 2 i pół godziny po, czy zostawić tak jak jest.

pozdrawiam
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmniejszyć ilość tłuszczu
Może mogłbys sprobować wyeliminować z diety niektóre produkty nie tolerowane przez twoja grupe krwi poszukaj w internecie warto sprobowac, bo moze być ze jesz poprostu cos co oslabia twoj metabolizm, jak przestalem jesc pomidory i kurczaka schudlem w dwa tygodnie ok 3 kg przyczym zwiekszylem przemiane materii zauwazalnie i czuje sie lepiej nie jestem taki przemeczony juz jak kiedyś, jem wiecej mleka,twarogow, a nie kazdy moze duzo mlecznych rzeczy jesc.
Pozdro
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmniejszyć ilość tłuszczu
gdzie coś takiego można znaleźć?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024